» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... > »

Autor Treść
zaniepokojona
Gość
a wie ktoś coś na temat willi Tonko? czy ona w ogóle istnieje?
IP: 79.184.150.11
Kamil OIS
Gość
Droga zaniepokojona
Willa Tonko istnieje i ma się bardzo dobrze ludzie są z niej zadowoleni i Ty też będziesz z niej zadowolena to jest willa najbliżej morza położona
Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
zaniepokojona
Gość
Dziękuję za odpowiedź
IP: 79.184.150.11
Ewcia
Gość
Witam!
Też wróciłam wczoraj z chłopakiem z Biogradu, pobyt oceniamy bardzo dobrze, Wszystko dzięki fajnemu towarzystwu :)
Mieszkaliśmy w willi Maria (fakt faktem miało być Vuco, kilka dni wcześniej dowiedzieliśmy się że nam zmienili przypadkiem bo sami zadzwoniliśmy) - willa ogólnie ładna, jedyny jej minus to prysznic w łazience :D
Skorzystaliśmy z 3 wycieczek - rejs po Kornati (super), wodospad Krka - jeziora Plitvickie - coś wspaniałego, przepiękne widoki :)

Pozdrowionka dla Piotrka i Emilki z Gdańska, Lili i Łukasza z Poznania, Maji i Michała z Warszawy, Magdy i Krzyśka z Lublina :)
oraz dla rezydentów Karoliny (która naprawdę super sobie tam radzi), Eli i Łukasza.

Ewa i Roland z Poznania.

Ps (do Emilki i Piotrka): A Wam dalej sie miesza z Elą hehe :)
IP: 84.205.16.227
lukasz
Gość
olć napisał
lukasz napisał
hejka! ktos smiga do Chorwacji => Biograd 18.08? mozna sie jakos zapoznac wczesniej, maly beeforek by nie bylo tak obco w autokarze:]
moze jakeis nr GG na wstep, wymiana?:)



a z jakiego miasta wyjeżdżasz ? :-)

z Wawki, pozdrawiam :]
IP: 195.184.82.6
Krzysztof
Gość
Kamil OIS napisał
Droga AGA
Mylisz się ostatni turnus nie miał już problemów z autokarami do i z Chorwacji podróż przebiuegała bez problemu i bez żadnych usterek wiem bo jechałem i wracałem autoakarami warszawskimi i powiem że miały bardzo dobre standardy
Pozdrawiam

hej Kamil skoro uwazasz ze wszystkie autobusy dojechaly bez problemow to chyba musisz zmienic dilera bo cie oszukuje.jechalismy z moja dziewczyna z poznania i wiem co mijalismy po drodze.byl to jeden z warszawskich autokarow ois :)
nota bene powiedz jak to mozliwe ze sprawnym autokarem ekipa z wawy do biogradu jechala 40 godzin?
jak nie wierzysz to popytaj sie kierowcow o walnieta uszczelke pod glowica :)
my jechalismy z poznania:autokar przyjechal na miejsce odjazdu z tylko polgodzinnym opoznieniem
autokar prawie nowy,komfortowy.
do biogradu jechalismy 21 godzin co bylo nawet niezlym osiagnieciem biorac pod uwage ilosc przerw
sam wyjazd i pobyt uwazam za bardzo udany
willa ugri,studio z kuchnia,bardzo ladnym tarasem i lozem malzenskim,za ktorym bardzo tesknimy, :mrgreen:
rezydenci na miejscu sa rewelacyjni,Karolina Elka i Łukasz okazali sie bardzo pomocni i kompetentni
zwlaszcza gorace podziekowania naleza sie Łukaszowi za szybkie zalatwienie pomocy lekarskiej dla mojej dziewczyny
jesli chodzi o wycieczki fakultatywne to jestesmy zadowoleni,moze poza marnowaniem 3,5 godz w szybeniku zamiast dluzszego pobytu nad wodospadem KRKA.
gdyby nie ostatni dzien pobytu ktory zgotowala nam wlascicielka willi ugri,notabene najslabsze ogniwo tego wyjazdu,wyjazd nalezalby do bardzo udanych
PRZESTROGA DLA KORZYSTAJACYCH Z WILLI UGRI:

UWAZAJCIE GDZIE ZOSTAWIACIE BAGAZE OMIJAJCIE ALTANKE Z WINOGRONAMI PROPONOWANA PRZEZ WLASCICIELKE
CHYBA ZE JESTESCIE ZAINTERESOWANI ZAADOPTOWANIEM SETEK MROWEK W WASZYM BAGAZU

TĘPILIŚMY JE JESZCZE W POLSCE !!

powrot z biogradu w iscie ekspresowym tempie: w niecale 13 godzin w polsce a w 19 w poznaniu
bylo by jeszcze szybciej gdyby nie kosmiczne korki we wroclawiu
pozdro dla ludzi z naszego turnusu :P
Emilka i Krzysztof
IP: 85.221.185.78
Jowita
Gość
Witam, mam kilka pytań do kogoś z biura OIS dotyczących rejsu mazurskiego.
1. Jakie jest rozmieszczenie miejsc do spania na jachtach? Na stronie jest podane w opisie tylko jednego jachtu i tam akurat 2-osobowe miejsca były. Jadę ze znajomymi i 2 osoby chciałyby spać same.
2. Czy na wszystkich jachtach są łazienki?
3. Czy są gniazdka elektryczne?
4. Czy jest konieczność non stop noszenia kapoków jeśli ktoś nie za bardzo pływa?
IP: 213.25.121.88
Kamil OIS
Gość
Drogi Krzysztofie
To było do uczestnika który się pytał o autokary warszawskie które dojechały i wróciły bez przeszkód zgadzam się z Tobą że autokar Katowice - Wrocław miał problem z chłodnicą ale z tego co mi wiadomo został podstawiony w ciągu ok 3 godz drugi autokar
pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Drogi Krzysztofie to był autokar który wiózł ludzi Katowice - wrocłąw wiem który się zepsół bo jechałem i wracałem warszawskim autokarem i mogę Cię zapewnić że ten autokar który widziałeś nie wiózł ani jednej osoby z Warszawy
pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Droga Jowito
1.na jachcie są koje pojedyncze i podwójne
2.wc chemiczne - zazwyczaj sternicy odrzucają to opcja
3.nie ma
4.zależy od sternika zgłoś to sternikowi że nie pływasz za dobrze przy wietrznej pogodzie da Ci kapoczek

Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
bohdan
Gość
Kamilu z OIS wybieram sie z wami do Parali.
W zwiazku ze wypożyczam samochód potrzebuje adres studia Afrodyta
Pozdr.
IP: 194.181.245.194
biograd 02.08
Gość
Kamil OIS napisał
Drogi Krzysztofie
To było do uczestnika który się pytał o autokary warszawskie które dojechały i wróciły bez przeszkód zgadzam się z Tobą że autokar Katowice - Wrocław miał problem z chłodnicą ale z tego co mi wiadomo został podstawiony w ciągu ok 3 godz drugi autokar
pozdrawiam serdecznie


Kamilu, 3 pomylilo Ci sie chyba z 8, bo na nowy autokar czekalsmy od 20 do 2 w nocy. Kierowca, ktory nastepnie nas wiozl byl kompletnie niedoswiadczony (jesli dobrze pamietam pan Tadek), drugi kierowca caly czas go musial pilnowac i zwracac mu uwage (jedziesz po kraweznikach, nie jedz tak blisko krawedzi, uwazaj bo uderzysz w znak etc.) pozatym kilkuktotnie zgasl mu autokar przy ruszaniu na prostych odcinkach drogi, np.: na rondach. Pozatym popelnil chyba rekord swiata w czasie przejazdu Kudowa Zdroj - Wieden od 2:20 do 9:00...
Ogolnie cala organizacja wyjazdu godna pozalowania...
IP: 83.16.122.10
Kamil OIS
Gość
Drogi bohdanie
Podaj mi swój nr rezerwacji ja pana znajdę w systemie i pana poinformuje alebo podam nr kontaktowy do odpowiedniej osoby
pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Aga
Gość
Powiem tak - 18 przed odjazdem zażądam dokumentów dotyczących stanu technicznego autokaru oraz dokumentów poswiadczających doswiadczenie kierowców - to sie w glowie nie mieści, ze mozna zatrudniac takich patałachów

lepiej by takze bylo gdybym byla w tej wilii ktorą zamowilam (Maimare)
IP: 83.24.61.53
Aga
Gość
pozatym Kamil pisze, ze autokar z Wawy nie mial problemów a uczestnik wycieczki, ze owszem mialo to miejsce....
IP: 83.24.61.53
biograd 02.08
Gość
Aga napisał
pozatym Kamil pisze, ze autokar z Wawy nie mial problemów a uczestnik wycieczki, ze owszem mialo to miejsce....


nie pisalem o autokarze warszawskim, tylko katowicko-wroclawskim
IP: 87.207.175.197
piotrek
Gość
aaa napisał
Piotrek czy możesz napisać jaką willę zamawiałeś (chodzi mi o nazwę), a jaką dostałeś?


zamawialem Vucko dostalem Maria, reklamacja do OIS-u jutro rano bedzie wyslana faxem, ciekawe jaki bedzie odzew.

Ewcia, przepraszam za Ele, pisalem chwile wczesniej o rezydentach i tak to wyszlo. Pozdrowienia
IP: 84.38.96.176
Kamil OIS
Gość
Droga Ago
Z warszawy wyjechały dwa autokary ja jechałem jednym z nich koordynowałem ruch wszystkich autokarów i warszawskie autokary sprawnie dojechały i wróciły do Warszawy! Zgadzam się że jeden autokar miał problem z chłodnicą ale to był autokar, który zabierał ludzi z Katowic i Wrocławia
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
piotrek
Gość
dla sprostowania, rzeczywiscie byl to autokar z Katowic, a nie jak wczesniej napisalem z wawy
IP: 84.38.96.176
Kamil OIS
Gość
Dzięki za sprostowanie
IP: 62.233.203.150
do Kamila OIS
Gość
Kiedy będą stworzone listy do autokarów i zakwaterowania które otrzymaja potem rezydenci?? Chcę się upewnić że na papierze jest tak jak zarezerwowałam i zapłaciłam...
Dzień przed odjazdem??
IP: 83.31.27.189
Kamil OIS
Gość
Listy autokarowe i zakwaterunku to takie listy jutro już będziemy mieli ostateczne popołudniu
Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
jaa
Gość
Czy były na trasie kontrole celne? Można jechac tylko z dowodem?
IP: 83.14.103.58
Kamil OIS
Gość
Droga jaa
Ostatnio jak ja jechałem do i z Chorwacji kontroli nie było tzn celnik nawet nie wszedł do autokaru ale jak byłem wcześniej to była kontrola trzeba było poakazywać dowody i paszporty kto spał to nie był budzony:) jak masz paszport to sup[er,ale dowód to już trzeba mieć ze sobą!!!
Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
ona
Gość
aaa napisał
Piotrek czy możesz napisać jaką willę zamawiałeś (chodzi mi o nazwę), a jaką dostałeś?
Do Ona: Który domek jest najlepszy?


Miranda:D to nowa oferta
IP: 212.76.46.161

Strona: « < ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij