» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... > »

Autor Treść
.C.
Gość
pyt 1. Kamil czy teraz tez bedziesz jechal do Chorwacji?
pyt.2 Czy jutro bedzie mozna zadzwonic do biura i dowiedzieć się czy faktycznie jest się w wilii, którą się uprzednio zarezerwowało?

do innych- Czy ktos był w wilii Mimare- wrażenia...?
IP: 83.24.61.53
Nusia
Gość
Witam wszystkich wybierających się 26.08 do Biogradu:) Może jest ktoś kto był już na wcześniejszych turnusach zakwaterowany w willi Milena? bo znalazłam tylko pobiezne informacje na jej temat na forum. A chciałabym się dowiedzieć czy jest dostępna "wporządku" kuchnia, i jakieś przydatne info:) A tak pozatym to kto się jeszcze wybiera w tym terminie do tej willi? Pozdrawiam serdecznie See ya :)
IP: 83.11.189.11
izulek:)
Gość
Prosze o info na temat kuchni w willi Bozo-wyposażenie. Dzięki:) pozdro dla wyjeżdżających do Biogradu 26.08:)
IP: 79.186.51.21
marta
Gość
no i co - nikt nie mieszkał w LILO??czy ona w ogole jest?? ja wyjezdzam w poniedziałek i nie wiem czy bede miala gdzie mieszkac...
IP: 83.14.103.58
Justyna
Gość
w tym roku byłam z ois-em w Biogradzie i prawde mówiąc były to najwspanialsze wakacje w moim życiu. polecam gorąco, mimo małych problemów czysto organizacyjnych było super!!!!
IP: 81.240.10.205
Kamil OIS
Gość
.C.

Możesz zadzwonić jutro do warszawskiego biura ois i poprosić o Kamila udzielę Ci takiej inf. ale co do Ciebie nie masz co się martwić bo masz willę maimarę naszą najlepszą i najdroższą willę w ofercie czyli maimare a więc powinnaś ją mieć bo w przypadku zmian dotyczących maimare to uczestnicy są dużo wcześniej informowani a więc nie masz się o co martwić a co do mojego wyjazdu do Chorwacji to nie wyjeżdźam w tym turnusie jestem potrzebny w biurze:)a wam życzę udanego wyjazdu
pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Kamil OIS
Gość
Dreoga Marto
Nie masz się co martwic willa Lilo jest i istnieje i na pewno będziesz miała dach nad głową i gdzie mieszkać
pozdrawiam
IP: 88.199.105.2
marta
Gość
ja również poproszę o tą listę w autokarze, bo to nie mój pierwszy wyjazd z tego typu biurem ( bez urazy ;p chodzi mi o tanie i mlodziezowe). mam nadzieje ze miejsca sa z gory przydzielone i nie ma samowolki, bo ostatnio w taki sposob bylismy wlasnie porozdzielani po calym autokarzea tego wlasnie sobie nie zycze. moj maila marta_bogacz@o2.pl i jeszcze co do kwaterowania na miejscu, mam nadzieje ze bedzie tak jak powiedziano mi w biurze czyli 3 pokoje na pietrze i jeden na dole willi Vera. czy ktos z was ma wille Vera od 18.08? pozdrawiam
IP: 213.199.204.50
marzena:)
Gość
lukasz napisał
olć napisał
lukasz napisał
hejka! ktos smiga do Chorwacji => Biograd 18.08? mozna sie jakos zapoznac wczesniej, maly beeforek by nie bylo tak obco w autokarze:]
moze jakeis nr GG na wstep, wymiana?:)


witam:)ja z kolezanka jade z Warszawy i myslimy ze impreza rozpocznie sie juz w autokarze:))


a z jakiego miasta wyjeżdżasz ? :-)

z Wawki, pozdrawiam :]
IP: 79.185.239.233
.C.
Gość
Kamilu dzieki za odp :)
IP: 83.24.61.53
Martita
Gość
Kamil OIS napisał
Drogi Krzysztofie
To było do uczestnika który się pytał o autokary warszawskie które dojechały i wróciły bez przeszkód zgadzam się z Tobą że autokar Katowice - Wrocław miał problem z chłodnicą ale z tego co mi wiadomo został podstawiony w ciągu ok 3 godz drugi autokar
pozdrawiam serdecznie

Po 3 godzinach????????????????????????? podróż do Chorwacji trwała dłużej niż moja podróż do Hiszpanii... policzylismy około 32 h z K-c!!!! Niestety nikt nam nie zwróci tego straconego dnia w pięknym Biogradzie (przyjazd miał być o 8 rano a nie o 22 :/ ).
Za to pobyt w Biogradzie wspominamy bardzo cieplutko i tęsknimy bardzo... Willa Nikolina bardzo przytulna z uroczą werandą. Plaże ładne i żwirkowe- bez bucików ani rusz :) Morze cieple, można ponurkować, lepiej nie pić wody :) nie wiedzialam, że może być tak słona :) Kornati- wartooo cudne wyspy, pełne morze i w końcu upragniona rybka :P (szkoda, ze z oczami :P ). Wrócimy do Biogradu na pewno, ale tym razem autkiem, podziekuję za autokar po tym co przezylismy :/ ...
ps: Pozdrowienia serdeczne dla Darii i Tomasza z Siemianowic :) od Marty i Przemka :)
IP: 83.18.246.74
fotograf
Gość
pinkula napisał
Nikitka napisał
yneffer napisał
halo halo! kto jedzie 26.08 do Biogradu?
ja jade z chlopakiem tez w tym terminie do willi Bozo :)
do zobaczenia, pozdrawiam

Razem ze znajomymi wybieramy się 26 do Biogradu również :))


ja wybieram się z dziewczyną i koleżanką, jedziemy z poznania, pozdrawiamy:)
IP: 195.26.74.81
gość
Gość
Jadę 18.08 do Biogradu z Opola. Skąd będzie jechał ten autokar,z W-wy, Poznania czy z Wrocławia. O której faktycznie jest odjazd z Opola bo słyszałem, że godz. 14.30 jest nieaktualna. Jak będzie oznaczony autokar. Ponadto kiedy się dowiem gdzie mam zakwaterowanie ( jadę z oferty FORTUNA). To by było na tyle. Mam nadzieję, że nie będę żałował że skorzystałem z waszego biura.
I jeszcze jedno do przekraczania granicy poza obszarem Schengen wymagany jest paszport, więc proszę nie ściemiać że wystarczy dowód. Jeżeli ktoś wjedzie do Chorwacji na "dowodzie" to faktycznie jest tam nielegalnie. Inna sprawa, że chorwccy pogranicznicy nie robią problemu członkowi państw Schengen i praktycznie nie kontrolują obywateli tych państw. Jest fajnie do czasu jak będzie trzeba coś załatwić np w polskim konsulacie lub na policji. Oby obyło się bez takich przypadków. Pozdrawiam.
IP: 91.199.250.9
kol
Gość
Do Kamila OIS
Chciałabym się dowiedzieć, kiedy otrzymamy informacje telefoniczne potwierdzające godzine wyjazdu do Biogradu z Poznania 18,08. Przecież nie wszyscy śledzą forum i moga nie wiedzieć o jej przesunięciu. W umowie wyraźnie jest zaznaczona godz 8:45. Myslę że jest to najwyzszy czas by otrzymac jakas informację:) pozdrawaiam i do zobaczenia.
IP: 80.48.251.36
Patrycja
Gość
kol napisał
Do Kamila OIS
Chciałabym się dowiedzieć, kiedy otrzymamy informacje telefoniczne potwierdzające godzine wyjazdu do Biogradu z Poznania 18,08. Przecież nie wszyscy śledzą forum i moga nie wiedzieć o jej przesunięciu. W umowie wyraźnie jest zaznaczona godz 8:45. Myslę że jest to najwyzszy czas by otrzymac jakas informację:) pozdrawaiam i do zobaczenia.


Ja też jadę z Poznania w tym terminie i otrzymałam maila. że godzina została zmieniona. Wyjazd jest o 12.30 ;) pozdrawiam
IP: 79.184.238.109
Kamil OIS
Gość
Drogi Kol
Odjazd do Chorwacji Biogradu 18.08.2008 jest o godz.12:30 Dworzec Letni PKP POZNAŃ biuro poznańskie powinno pana poinformować albo drogą mejlową albo telefoniczną
pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
kol
Gość
Patrycja napisał
kol napisał
Do Kamila OIS
Chciałabym się dowiedzieć, kiedy otrzymamy informacje telefoniczne potwierdzające godzine wyjazdu do Biogradu z Poznania 18,08. Przecież nie wszyscy śledzą forum i moga nie wiedzieć o jej przesunięciu. W umowie wyraźnie jest zaznaczona godz 8:45. Myslę że jest to najwyzszy czas by otrzymac jakas informację:) pozdrawaiam i do zobaczenia.

Dziekuję za informację. My nic nie otrzymaliśmy, a myślę, że taka informacja powinna byc oficjalnie podana. A nie tak, że człowiek sam musi sie dowaidywać i zabiegac o taką informację. :(

Ja też jadę z Poznania w tym terminie i otrzymałam maila. że godzina została zmieniona. Wyjazd jest o 12.30 ;) pozdrawiam
IP: 80.48.251.36
kol
Gość
Cholera ale tych informacji napakowałem:)
IP: 80.48.251.36
Anitta
Gość
THX Kamil za odpowiedz na pytanie dotyczace autokaru_pamietaj ze kiedys musi byc ten pierwszy raz :P :P :P
IP: 83.20.102.77
Anitta
Gość
Heello czy ktos z POZNANIA wybiera sie do biogradu-BOZO 3.09 ??? czy sami pojedziemy??? :P :P :P ;)
IP: 83.20.102.77
Użytkownik
Posty: 2
Odpowiedź dla: Izulek:):
"Prosze o info na temat kuchni w willi Bozo-wyposażenie. Dzięki:) pozdro dla wyjeżdżających do Biogradu 26.08:)"


W Willi Bozo znajduje się nawet duża kuchnia wyposażona w garnki, talerze, szklanki, sztućce (ale nie jest ich zbyt dużo) i oczywiście kuchenkę gazową oraz lodówkę.
Ale może też być tak, że akurat będziesz miała szczęście i dostaniesz pokój z kuchnią ;), ponieważ takie przypadki też się zdarzają :)
IP: 83.13.97.102
Banan
Gość
witam ! O której jest wyjazd z Wrocławia do Biogradu w turnusie 18.08. i z jakiego miejsca startujemy ? Wie ktoś może czy autokar jest podstawiony do Wrocławia czy też może on jedzie i zabiera już jakichś ludzi wcześniej w innym mieście ? pozdro !
IP: 87.205.212.193
zmiana
Gość
nie wiem czy wszyscy wiedzą, że odjazd z Wawy 18 do Biogradu jest zmieniony z 6.30 na 8.30
IP: 83.24.0.42
Izulek:)
Gość
Dzięki Aaagus za info na temat kuchni-ja nie będę mieć osobnej kuchni bo z koleżanka mamy zwykły pokój a nie studio.
IP: 79.186.71.23
Zuzia
Gość
Mam 2 bardzo istotne pytania :
1.kto jedzie 26.08 do Biogradu?
2.słyszałam ze jeżdzą same pary,może ktoś to potwierdzić lub zaprzeczyć?
IP: 80.53.3.170

Strona: « < ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij