» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... > »

Autor Treść
izulek:)
Gość
ja jade z kolezanką 26.08 . sa pary i chyba w wiekszości
IP: 79.186.71.23
izulek:)
Gość
zależy kto w jakiej willi. okaże sie na miejscu czy wiecej par czy singli:P
IP: 79.186.71.23
Aaagus
Gość
do Izulek:

Czasem jest tak, że zamawiasz zwykły pokój a dostajesz duży pokój z kuchnią, tv i balkonem :) wszystko zależy od szczęścia :) ale ogólnie willa Bozo jest naprawdę spoko :)
IP: 83.13.97.102
Zuzia
Gość
damn it, czyli muszę szukać czegoś z last minute : P. heh, może jacyś chętni do Tunezji ?
IP: 80.53.3.170
ojejku
Gość
a ja właśnie wróciłam z Saki na Krymie i idę na zasłuzony odpoczynek, ale jakby ktoś chciał sie czegoś dowiedzieć to pytajcie. Potem odpowiem
IP: 83.7.196.48
wioluś
Gość
Hejka:)
Wyjeżdżamy w poniedziałek 18.08.08 z chłopakiem do willi Milena z Warszawy teoretycznie o 8.30:)
Czy ktoś z Was był w Milenie? Jakie macie wrażenia?
Zastanawiam się, czy muszę brać ze sobą jakieś czajniki czy garnuszki;p
Jeśli macie jakieś informacje, to proszę o odpowiedź, bo pora zacząć upychać bagaż :P
I jeszcze jedno... Czy zamawiał ktoś kontrolę w Warszawie?
IP: 83.6.85.63
marzena
Gość
zmiana napisał
nie wiem czy wszyscy wiedzą, że odjazd z Wawy 18 do Biogradu jest zmieniony z 6.30 na 8.30


nie było zadnej zmiany:)tez autokar od poczatku miał wyjezdzac o 8.30:) a jak bedzie zobaczymy:P pozdr
IP: 79.185.236.171
looooveeee
Gość
Hej chcę jechać do Chorwacji 03.09-13.09, jest ktoś może kto chce jechać też(sam) lub ktoś do kogo mogę się dołączyć, bo samej to strasznie smutno!?? Odezwijcie się 2496564
IP: 62.87.251.247
izka
Gość
ojejku napisał
a ja właśnie wróciłam z Saki na Krymie i idę na zasłuzony odpoczynek, ale jakby ktoś chciał sie czegoś dowiedzieć to pytajcie. Potem odpowiem



my wyjezdzamy teraz do Saki 19 wiec prosimy o wszelkie wskazowki. i spostrzezenia ktore mogą sie przydac

pozrdawiam
IP: 83.11.48.57
zu.
Gość
marzena napisał
nie było zadnej zmiany:)tez autokar od poczatku miał wyjezdzac o 8.30:) a jak bedzie zobaczymy:P pozdr


owszem zmiana byla.
bo pierwsza godzina wyjazdu byla wyznaczona na 6.30 ;)
IP: 85.222.86.69
akin
Gość
I jeszcze jedno... Czy zamawiał ktoś kontrolę w Warszawie?
własnie??? czy ktoś zamówił kontrolę????????
IP: 83.6.251.93
akin
Gość
Słuchajcie!!!ois to oszusci jacyś! dzwobiłam do ich biura i oni mówią ze kontrola to strata czasu :/ autokary były sprawdzane (ale my nie mamy prawa do wglądu w zaden raport z przeglądu) i kontroli w poniedziałek do Chorwacji do Biogradu nie bedzie :/
IP: 83.6.251.93
marzena:)
Gość
zu. napisał
marzena napisał
nie było zadnej zmiany:)tez autokar od poczatku miał wyjezdzac o 8.30:) a jak bedzie zobaczymy:P pozdr


owszem zmiana byla.
bo pierwsza godzina wyjazdu byla wyznaczona na 6.30 ;)
:)wiec to było zmienione przed moja rezerwacja:)pozdrawiam
IP: 79.185.251.240
marzena:)
Gość
akin napisał
I jeszcze jedno... Czy zamawiał ktoś kontrolę w Warszawie?
własnie??? czy ktoś zamówił kontrolę????????
witam:)jezeli chodzi o kontrole to mozemy załatwic to przed wyjazdem..innej opcji raczej nie ma:/informacje na ten temat sa na srtonie 75 forum:)
IP: 79.185.251.240
i...
Gość
W takim razie proponuje byśmy jednak zamówili tę kontrolę przed wyjazdem!nawet jeli miałoby byc opoznienie i nawet jesli organizatorzy mieli by kręcic nosem! Bo niesprawdzonym autokarem nie wiem jak wy ale ja się boję jechac.
IP: 83.6.251.93
wioluś
Gość
Też uważam,że powinniśmy zadzwonić po kontrolę na 8 godzinę powiedzmy, nawet jeśli biuro nie będzie zachwycone... Tyle teraz wypadków...
IP: 83.6.50.161
Anka2
Gość
Byłam z OiSem w Chorwacji i jechałam tym feralnym autokarem, który stał 8 godzin na stacji w Austrii, bo się autokar zepsuł. Szczerze Wam polecam kontrolę i poproście policjantów, aby była wnikliwa, bo lepiej stracić trochę czasu w Polsce niż potem cały pierwszy dzień urlopu stać gdzieś na zadupiu, bo autokar był niesprawny. Kontrola Wam się należy, to jest prawo każdego i nikt jej nie może zabronić. Najlepiej jechać na Torwar, bo takie sprawdzanie na ulicy jest pobieżne i, tak jak w naszym przypadku było, czasem na nic się nie zdaje.
IP: 83.31.147.34
zu.
Gość
wioluś napisał
Też uważam,że powinniśmy zadzwonić po kontrolę na 8 godzinę powiedzmy, nawet jeśli biuro nie będzie zachwycone... Tyle teraz wypadków...


tez mysle ze kontrola to dobry pomysl.
tylko to trzeba zadzwonic w poniedzialek?
nie da sie wczesniej jej 'zamowic'?
IP: 85.222.86.69
control
Gość
I przede wszystkim tą kontrolę to musi ktoś konkretnie załatwić, bo jak tylko tu sobie piszemy,ze trzeba zamówić, to nic to nie da;/
Ja osobiście jestem spoza Warszawy i nie mam pojęcia gdzie to załatwiać, ale może macie jakieś namiary?
IP: 83.6.83.42
Użytkownik
Posty: 17
Witam ja mam takie pytania do kamila z ois o ile oczywiscie jest z biura ois bo roznie to bywa mianowicie jak jest z tymi listami i miejscami w autokarze wprowadzacie to powoli czy nie macie zamiaru poniewaz powinno to byc jakos ustalone zeby sie pozniej nie okazalo ze jadac z kims jeszcze bedziemy po przeciwnych stronach autokaru. 2 pytanie to czy do wroclawia jest podstawiany autokar czy jedzie juz z jakiejs miejscowosci?
IP: 89.174.86.118
Użytkownik
Posty: 17
jeszcze jedno pytanie czy z wroclawia jedzie jeden autobus czy wiecej bo niewiem czy mam sie martwic o miejsca poniewaz bardzo mi zalezy zebym siedzial w jednym autokarze z moja 2 polowa :)
IP: 89.174.86.118
szwechlo
Gość
siema, kto jedzie 19 do lloret del mar z poznania? już nie mogę się doczekać, chociaż trochę się zaczynam obawiać o to wszystko, ale to chyba normalne:D odzywać się, hehe, mam nadzieję że już w autobusie atmosfera będzie iście wakacyjna:D
IP: 194.114.150.136
Użytkownik
Posty: 17
Jeszcze jedno co do biogradu
czy byl ktos moze w willi tonko jakie wyposazenie co trzeba zabrac itp.
IP: 89.174.86.118
Użytkownik
Posty: 17
Do Kamila ois dlaczego willa tonko zniknela z tabel przy ofertach ?????????????
IP: 89.174.86.118
Lusia
Gość
hej Monika, ja też wybieram się ze znajomymi na Krym w tym samym terminie. Będzie nas 5 osób, jedziemy z Wrocławia. W takim razie - do zobaczenia :)))
IP: 83.19.207.106

Strona: « < ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij