» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... > »

Autor Treść
niedoinformowany
Gość
a z jakiego miejsca we wrocku w poniedzialek odjezdza autokar i o ktorej dokladnie ?
IP: 89.187.240.11
Krym/Saky
Gość
Czy ktoś zamówił kontrolę na wyjazd autokarem 19.08, o godz.19.30??????
Po przeczytaniu Waszych postów,obawiamsięczy dojadę w całości na Lwowa!!
IP: 87.204.77.28
Anka2
Gość
control napisał
I przede wszystkim tą kontrolę to musi ktoś konkretnie załatwić, bo jak tylko tu sobie piszemy,ze trzeba zamówić, to nic to nie da;/
Ja osobiście jestem spoza Warszawy i nie mam pojęcia gdzie to załatwiać, ale może macie jakieś namiary?


Policjanci w naszym przypadku przyjechali po 15 min. od zgłoszenia, nikt wcześniej kontroli nie zamawiał, tylko zadzwoniliśmy na policję, jak autokar już przyjechał. Odbywa się to dość sprawnie, ale nie wiem, jak to jest, gdy chce się jechać na Torwar.
IP: 83.31.211.141
Michał
Gość
Witam. Korzystając z obecności przedstawiciela biura OiS na tym forum, pozwolę sobie zapytać o szczegóły dotyczące willi Rosa (Roza) znajdującej się w Budvie, w Czarnogórze. Najchętniej obejrzałbym zdjęcia tego obiektu. Pozdrawiam
IP: 87.205.190.71
Marta
Gość
niedoinformowany napisał
a z jakiego miejsca we wrocku w poniedzialek odjezdza autokar i o ktorej dokladnie ?


właśnie skąd jest wyjazd ??
IP: 89.187.240.11
ojejku
Gość
my wyjezdzamy teraz do Saki 19 wiec prosimy o wszelkie wskazowki. i spostrzezenia ktore mogą sie przydac

pozrdawiam


NO więc jest generalnie spoko:)
domki mają dużo niższy standard niż pensjonat ale atmosfera lepsza. W trzecim domku pod prysznicem kopie prąd, więc wyłączyli ciepłą wodę, ale przy tym upale nie ma problemu :).
Nie ma co brać jedzenia na drogę na stacjach są babuszki z pysznymi pierogami i naleśnikami POLECAM!, na miejscu też jest wszytsko i ceny takie jak u nas.
Wszyscy sie martwią stanem autobusów, ja musze powiedzieć ze naze wygladały naprawdę nieźle i dojechaliśmy bezpiecznie, w końcu Lwów neidaleko, pociag do Symferopola też był ok.
Nie wiem co jeszcze jak interesuje cie coś konkretnego to pytaj
IP: 80.51.253.102
asia
Gość
hej wszystkim,

kiedy płaci się reszte pieniedzy za wyjazd? (tzn reszte po kaucji)

z gory dziekuje za odowiedz
IP: 83.25.53.85
Kamil OIS
Gość
Droga Asiu
Najpozniej się płaci 3 tyg.przed terminem wyjazdu na daną wycieczkę
Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
Użytkownik
Posty: 17
Wiec kamil OIS mozesz odpowiedziec na moje poprzednie pytania
IP: 89.174.86.118
KRYM
Gość
Kto wyjeżdża do Saki 19.08 z Warszawy??

Pod jakim nr tel można zamówić kontr. autokaru?
IP: 193.138.110.138
wawka :))
Gość
numery telefonów, pod którymi można poprosić o kontrolę autokaru przed wyjazdem(warszawa)

Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego - (0-22) 831-60-82. Zgłoszeń można dokonywać 3 dni przed terminem wyjazdu w godzinach: 8.00 - 16.00

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji - (0-22) 603-77-18. Zgłoszeń można dokonywać 3 dni przed terminem wyjazdu w godzinach: 8.00 - 16.00.
IP: 83.5.175.237
Kamil OIS
Gość
Drogi Gumis1984
To czy autokar jest podstawiony w Wrocłąwiu czy może jedzie z innego miasta i zabiera ludzi z Wrocławia zależy od danego turnusu i od ilości ludzi z Wrocławia.Co do miejsc autokarowych to jest lista robiona wcześniej znajomych i par nie rozdzielamy miejsca zajmuje się już wedle uznania uczestników oczywiście jeżeli są na danej liście którea jest wcześniej wywieszana na drzwiach autokaru.Rzadko się zdarza że ktoś jest rozdzielony!Co do willi Tonko ona zniknęła z ofert ponieważ zostałą już do końca sprzedana - najlepiej sprzedająca się willa
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
yneffer
Gość
do Izulek: ja jadę z koleżanka i kolega do Biogradu (my tworzymy trójkącik) i jedzie jeszcze Sylwia z koleżanką.
co warto zabrać do jedzonka?jakie są atrakcje oprócz tych co biuro proponuje?Bardzo proszę o odpowiedż
IP: 62.233.204.82
izka
Gość
Krym/Saky napisał
Czy ktoś zamówił kontrolę na wyjazd autokarem 19.08, o godz.19.30??????
Po przeczytaniu Waszych postów,obawiamsięczy dojadę w całości na Lwowa!!


moja kumpela zamowila w ubieglym tygodniu kontrole. wiec luz
IP: 83.11.56.34
mila
Gość
Mam pytanko - jedzie ktoś może w pażdzierniku do Biogradu?? Nie wiecie może jak wygląda sytuacja z autobusami jeśli chodzi o Kraków?? Czy też są pełne przygód? A poza tym mam pytanko - jak pogoda w Chorwacji w pażdzierniku?? Warto z nimi jechać czy nie? Wszyscy narzekają, a jednak jeżdżą..więc jak??

Pozdrawiam
IP: 92.18.212.26
vvv
Gość
narzekaja bo biuro nawala a jezdza bo tanio maja. Za jakosc sie placi
IP: 194.54.17.239
Rork
Gość
Wyjazd do Saki z OIS to była moja największa pomyłka. Zero zorganizowania i pomyślunku. Piloci beztroscy i nie dbający o grupę.
Niewiele brakło a we Lwowie uciekłby nam pociąg ponieważ włóczyliśmy się z pilotem Łukaszem po Lwowie. Mieliśmy 12 godzin do odjazdu pociągu a niewiele brakło a spóźnilibyśmy się na niego i tylko dzięki ukraińskiej kolejarce która włączyła hamulec bezpieczeństwa wsiedliśmy. Pilot nie wiedział co robić i cały czas dzwonił ,,gdzieś''. PO jakimś czasie ujawnił się w pociągu pilot Grzegorz i po żalach i pretensjach z naszej strony stwierdził że on nie jest za to odpowiedzialny i nie będzie z nami dyskutował. Zero przeprosin jakichkolwiek tylko agresja.
Na miejscu okazało się że pensjonat dość ładny i czysty, ale domki w bardzo średnim stanie, poza tym ich właściciel wykazywał się złośliwością w stylu zakręcanie wody itp. Podobno nasi źle korzystali z prysznica.
Wycieczki fakultatywne ciekawe, z pilotem jakieś 2 razy droższe niż z lokalnymi biurami, więc radzę od razu się samemu za czymś rozejrzeć.
Poziom pilota Grzegorz żenujący. W każdej płaszczyźnie, zarówno wiedzy, kompetencji jak i kultury. To jest temat rzeka więc wolę w niego nie wchodzić żeby sobie nerwów oszczędzić.
Reasumując, udane wakacje - tylko NIE z OIS i Biurem Czajka.
Oszczędzicie sobie nerwów i pojedziecie na udane wakacje jeśli nie pojedziecie z nimi. Pozdrawiam Rork
IP: 83.4.30.240
Użytkownik
Posty: 17
A teraz pytanie ogolnie kto jedzie 11.09 do biogradu z wrocławia
IP: 89.174.86.118
Użytkownik
Posty: 17
No wlasnie pytanie do osob ktore byly w biogradzie czy sa biura z ktorymi mozna sie przejechac na kornati czy na krka bo pewnie jak w przypadku Saki gdzie kasuja x2 za te same wycieczki to moze cos na miejscu ma ktos do polecenia ?? z gory dzieki za odpowiedz
IP: 89.174.86.118
ona
Gość
Gumis1984 napisał
No wlasnie pytanie do osob ktore byly w biogradzie czy sa biura z ktorymi mozna sie przejechac na kornati czy na krka bo pewnie jak w przypadku Saki gdzie kasuja x2 za te same wycieczki to moze cos na miejscu ma ktos do polecenia ?? z gory dzieki za odpowiedz

Mnóstwo biur oferuje wycieczki,jednak najbardziej opłąca się jechać z naszym biurem,gdyż OIS na danej wycieczce oferuje o wiele więcej atrakji.Nawet jeżeli z ois są droższe to bardziej się opłącają,uwierzcie.Jak nie wierzycie zapytajcie się Karoliny rezydentki na miejscu jaka jest różnica między wycieczkami z ois a innymi biurami.Zazdroszcze tym którzy Biograd mają przed sobą,piękna sprawa....ja wróciłam tydzień temu
IP: 212.76.46.161
Użytkownik
Posty: 17
no tak tak wiecej do zaoferowania ale watpie zeby caly statek wynajmowali np do parku kornati napewno kupuja bilet na owy statek a tam juz nie moga nic wiecej wymyslec wiec co do tego co ONA napisala to bym sie zastanowil pozaty bylem juz w chorwacji i wiem co gdzie mozna rzeczywiscie dodac do imprezy chodzi mi poprostu o nie przeplacanie nie jade z 5000zł zeby jechac na kazda wycieczke szukam tylko oszczednosci
IP: 89.174.86.118
Nika
Gość
Hej.Wybiera sie ktoś do Chorwacji 19.09 i czy ktoś był już w willi Lidia(czy ona w ogóle istnieje???) Mam nadzieje że te wszystkie wasze czarne scenariusze się nie sprawdzą ;p ja jestem dobrej myśli i najchętniej już bym zaczęła sie pakować....a właśnie czy ograniczenia dotyczące bagażu są rygorystycznie przestrzegane :))?
IP: 86.63.64.86
livka
Gość
Ja jade 19.09 do Biogradu z chlopakiem:) ale jedziemy do willi Tonko:) o ile taka istnieje bo narazie nikt sie na jej temat nie wypowiedzial:P jesli chodzi o czarne scenariusze to tez jestem dobrej mysli:D a bagaze podobno nie sa szczegolowo kontrolowane:) pozdrawiam:)
IP: 77.252.56.2
ona
Gość
Gumis1984 napisał
no tak tak wiecej do zaoferowania ale watpie zeby caly statek wynajmowali np do parku kornati napewno kupuja bilet na owy statek a tam juz nie moga nic wiecej wymyslec wiec co do tego co ONA napisala to bym sie zastanowil pozaty bylem juz w chorwacji i wiem co gdzie mozna rzeczywiscie dodac do imprezy chodzi mi poprostu o nie przeplacanie nie jade z 5000zł zeby jechac na kazda wycieczke szukam tylko oszczednosci



nie pisz jak nie wiesz,właśnie na Kornati oferują o wiele więcej atrakcji niż inne biura,np kąpiel na środku morza co mi z całej tej wycieczki podobało się najbardziej .na jeziora plitwickie nie polecam-krajobray super ale wiele kilometrów chodzenia w upał.Z wycieczek polecam kornati i krke.
IP: 212.76.46.161
juhas
Gość
Z tego co pamietam, a bylem w Biogradzie , willa Lidia istnieje ale najlepiej isc do MAriji. A ze ktos teraz zamowil jakas wille to nie znaczy ze tam bedzie:) w Tonko jest w miare ok, Dziadek o imieniu Tonko wlasnie, ma dobra rakije. Ale MArija wymiata ze wzgledu na warunki. Duzy taras, wspolny salon z sofami i co najwazniejsze wiatrakiem! i duza kuchnia. Ogolnie duzo miejsca bo i tak nikt w pokoju nie siedzi. pozdro
IP: 83.142.112.165

Strona: « < ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij