» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... > »

Autor Treść
ona
Gość
juhas napisał
Z tego co pamietam, a bylem w Biogradzie , willa Lidia istnieje ale najlepiej isc do MAriji. A ze ktos teraz zamowil jakas wille to nie znaczy ze tam bedzie:) w Tonko jest w miare ok, Dziadek o imieniu Tonko wlasnie, ma dobra rakije. Ale MArija wymiata ze wzgledu na warunki. Duzy taras, wspolny salon z sofami i co najwazniejsze wiatrakiem! i duza kuchnia. Ogolnie duzo miejsca bo i tak nikt w pokoju nie siedzi. pozdro


Nie mó,że Marija wymiata skoro nie byłeś w Mirandzie(nowa oferta) tam są najlepsze warunki-prawdziwa willa
IP: 212.76.46.161
Użytkownik
Posty: 1
Hej, witamy Wszystkich! Dzisiaj zapisaliśmy się na wyjazd do Hiszpanii od 03.10.08. Poczytaliśmy trochę forum i powiem szczerze, że jesteśmy przerażeni... :/ Czy ktoś był już z OIS w Hiszpanii? Bedziemy wdziczni za jakiekolwiek opinie ;] byleby szczere;]
IP: 83.19.37.190
pawel.b
Gość
siema siema właśnie wróciłem z Biogradu super wyjazd. najlepsza villa Camber. właściciel miły i ugodowy. na miejscu wszytko ok... jak pić piwo to tylko Karlovaćko super. jak na obiady to przy plaży piaszczystej najtaniej, jak na zakupy to w markecie BURE niedaleko Villi, a jak na wycieczki to Plitvice i Kornatti więcej nic no i nocne pływanie też podobno jest spoko. najgorszy jest tylko przejazd ja miałem szczęście jechaliśmy 19h ale inni jechali 24h. pozdrawiam i miłego pobytu
IP: 83.12.147.218
aster
Gość
Ja też ledwo się rozpakowałem.
W zeszłym roku też byłem w innym miejscu i gdybym nie był zadowolony nie wybrałbym się ponownie, więc nie jestem marudą. Ale organizacja w tym roku to totalna porażka.
- Ciężko było dostać jakąkolwiek informację z biura, potwierdzającą zapisanie.
- Do ostatniej chwili nie było wiadomo o której jest wyjazd z Wawy. Najpierw mówią, że wysłali maila (nie wysłali) potem, że wyślą (też nie wysłali), na dzień przed potwierdzają tel. godzine obiecują, że potwierdza mailem (maila brak oczywiście).
- W biurze na informacje o willach, infrastrukturze w mieście też nie ma co liczyć.
- I powrót: jeden wielki bałagan przy wyjeździe. Organizatorzy spóźnieni. Informują jaki autokar gdzie jedzie. A potem wywieszają listy, które przeczą temu co powiedzieli (w tym jedną kompletnie nieczytelną listę pisaną chyba 6 arialem). Zamieszanie bo część ludzi nie ma jak jechać bo nie są nigdzie uwzględnieni. Przez tą pomyłkę centrali mieliśmy kłótnie miedzy pasażerami, pasażerami i pilotami. Pilotka p. Skiba też robiła wszystko by pozostawić na koniec b. niemiłe wrażenia. Kilka razy czytała listę obecnych w autokarze (raz widać nie wystarczył). Potem wyznaczała przystanki bardzo rzadko, w totalnie beznadziejnych miejscach i narzucając śmieszne czasy postoju (np. na zamawiany w barze posiłek 15 min.), a potem miała ciągłe pretensje, że ludzie nie zdąrzyli wrócić do autokaru. Total. Dajcie jej urlop bo się biedna skarżyła, że nie ma!!!
- Obietnica, że zatrzymamy się w sklepie duty free... też pozostała pustą obietnicą. :evil:

+/- Na miejscu z rezydentami nie mieliśmy specjalnie do czynienia więc trudno mi się wypowiadać w tej kwestii.

+ Duży plus: To co zastaliśmy na miejscu (warunki lokalowe) odpowiada zdjęciom.

PS. W Bozo nie wszystkie pokoje mają własną kuchnię i łazienkę. (Niektórzy korzystają ze wspólnych).
IP: 193.238.180.161
Gosia
Gość
Jowita napisał
Witam, mam kilka pytań do kogoś z biura OIS dotyczących rejsu mazurskiego.
1. Jakie jest rozmieszczenie miejsc do spania na jachtach? Na stronie jest podane w opisie tylko jednego jachtu i tam akurat 2-osobowe miejsca były. Jadę ze znajomymi i 2 osoby chciałyby spać same.
2. Czy na wszystkich jachtach są łazienki?
3. Czy są gniazdka elektryczne?
4. Czy jest konieczność non stop noszenia kapoków jeśli ktoś nie za bardzo pływa?



tak dla wiadomości:)byłam na sierpniowym rejsie i:
1. jachty są 8 osobowe co znaczy, że wszyscy śpią dwójkami
2. nie ma łazienek na łajbach, z prawdziwego prysznica można skorzystać jedynie w portach (10zl - prysznic, 4zl - umywalka, 1zl - WC za wszystko płaci sie osobno)
3. suszarkę można ze sobą zabrać, jednak prąd jest jedynie w sanitariatach w portach
4. zależy od sternika

A tak podsumowując, mimo początkowych niemiłych akcji z komandorem rejsu (łódkę dostaliśmy dopiero po 19:00 przez nieogarnięcie i brak zdolności organizacyjnych komandora) były to jedne z najlepszych wakacji, ludzie na prawdę się zżywają sie ze sobą.
Codziennie wieczorem ogniska, gitara, śpiew a w ciągu dnia wiatr w żągle i niech niosą nas hen hen:)
IP: 212.14.29.202
ptaś
Gość
witam,
1. czy ktoś jedzie z wrocławia 03.09. do biogradu?
2. jaki jest standard willi dzepina? bo na razie nie znalazłam nic na ten temat....
IP: 78.8.131.56
Mrx
Gość
Bylem z OiS w Chorwacji. Generalnie Super. Warunki mieszkaniowe w realcji cena/jakosc - b. dobre. Wille niedaleko od morza, czyste, pokoje z lazienkami. Duza zaleta jest atmosfera. Wspolna integracja i wyjazdy na wycieczki fakultatywne (polecam rejs na Kornati). Sami młodzi ludzie 20-30 lat. Pary oraz single poszukujace pary :-)). Uważam że wyjazd jest wart swjej ceny, zwłaszcza ze jest ona niewysoka. Na rejsie z OiS też byłem - same plusy. Pozdrawiam
IP: 193.24.14.2
Kaya
Gość
Ja też jade 19.09 do Biogradu z chlopakiem :) do willi Bozo.. (wyjazd z Katowic..) Zaś jeśli chodzi o te wszystkie nieprzychylne komentarze na forum to też jestem dobrej myśli :) Pozdrawiam tych niemogących się już doczekać!!! ;)
IP: 62.89.102.36
zmocny
Gość
ludzie chorwacja to porazkaq biura ois rezydenci grupą się nie interesują ostatniego dnia o gadz.8.00 wyżucili nas z hotelu ani się umy ani zrobi coś do jedzenia autobusy były przepełnione za mało miejsc siedzących co z tego że zap laci lem za wyjazd 800 pl na jedzenie i dwie wycieczki zaplaciłem 1500pl
IP: 83.25.23.75
looooveeee
Gość
Poszukuje drugiej osoby do pokoju!!!!! Bo samej to smutno....
IP: 62.87.251.247
anitta
Gość
DO ASTER:
Mam pytanko do Ciebie: czy mowisz o pokojach zwyklych ze niemaialy lazienki i kuchni czy o studiach??? Bo juz zaczynam sie bac :shock: ze w ofercie jaka zamowilismy niebedzie taka jaka miala byc-a dokladnie w studnio pokoj z aneksem kuchennym i lazienka!!!
z gory dziekowac :lol:
IP: 83.20.94.245
anitta
Gość
Czy ktos jjescze moze cos powiedizec na temat BOZO???? ;)
IP: 83.20.94.245
anitta
Gość
Czy ktos z Poznania jedzie w terminie 3.09 do Biogradu oczywiscie :) ???
IP: 83.20.94.245
justi
Gość
A czy ktoś jedzie z Poznania 5.09 - do Czarnogóry oczywiście? :)
IP: 77.115.37.225
Barti
Gość
Byłem z Ois od 10.08 w Biogradzie.. Nastawieni raczej negatywnie po tym co tu sie pisalo.. Ale gdy wyjeżdzalismy z Poznania to podjechał autokar Mercedes (roczny)- było w nim to co powinno. Oczywiście podczas podróży wszystkie miejsca były zajęte ale to jest normalne podczas wycieczek autokarowych.. i w żadnym autobusie podróż 20 godzinna nie będzie przyjemna.. DOjechalismy tam o godzinie 10 małe zamieszanko ale po 30 minut bylismy zakwaterowani.. Dostalismy to co chcieliśmy 3 pokoje dwu osobowe kuchnia łazienki i pokoik dzienny..W miejscowości jest naprawde co robić, ogólnie to bawilismy się super do tego wódeczka z Poslki i w ogóle było elegancko.. Byliśmy na dwóch wycieczkach(Krka, Kornati) Krka możę i troche ciekawa, do tego te wodospady naprawde fajne tylko szkoda ze tak duzo ludzi było dookoła tych wodospadów. Organizacja Krystiana i Eli bardzo dobra.. Kornati to zupełnie inna bajka.. Na początku ciche rozmowy zdjęcia ale gdy przyszło wino to już zaczeły sie spiewy skoki do wody.. naprawde super- można poznać dużo fajnych ludzi.. Minusem napewno był brak organizjii podczas wyjazdu do Polski.. Stało 6 autokarów i nikt nie wiedział co gdzie i którym.. Fakt że wywieszono listy który autokar gdzie jedzie i kto w nim ma jechac ale jednak niektórzy nie mogli się znaleść na żadnej liście.. ALe powrót do Poznania znów tak jak powinno byc, ten sam autokar tylko że tym razem w nim tylko 32 osoby czyli było prawie 20 miejsc wolnych.. więc większy komfort.. Kierowcy jechali bardzo dobrze... Wyjazd super, widoki tez super, ale niestety turnus po nas były większe niedocięgnięcia.. Bo biuro Ois przesadziło z ilością wysyłanych ludzi do CHorwacjii. Mozna powiedzieć była masówka.. Nam się udało..
IP: 79.184.173.18
Kasia
Gość
Widze, że wszyscy jadą do Biogardu:) A może ktoś jednak wie coś na temat Budvy w Czarnogórze? Tam niedługo się wybieram a czytając komentarze zaczynam się trochę bać, bo jednak nie wszyscy są zadowoleni z organizacji...
IP: 62.21.38.239
Kasia
Gość
yyy...Biograd miało być;)
IP: 62.21.38.239
izulek:)
Gość
Czy ktoś może powiedzieć jaki jest przelicznik w Chorwacji euro-kuna? i czy w drodze do Chorwacji autokar zatrzymuje się w Czechach na dłużej? Dzięki pozdrawiam turnus 26.08-509:)
IP: 79.186.82.2
Doda
Gość
Czy ktos ma jakies refleksje odnośnie willi DZEPINA;)?? ... wyjeżdżamy 26.08
IP: 83.31.56.148
Członkini Drin Teamu :))
Gość
W środe wrócliliśmy z Biogradu i było naprawde rewelacyjnie. Wyjeżdzaliśmy z Poznania, autokar super, wszystko tak jak powinno być :)) Na miejscu pensjonacik rewelacja, wycieczki fakultatywne świetne. Szczególnie polecam rejs na Kornatii i rafting (oczywiście z Krystkiem, którego serdecznie pozdrawiam). jak dla mnie, moich współlokatorek i fantastycznego kolegi z Opla wyjazd był SUPER i napewno bede wszystkim polecać to biuro :)) aaa... zapomniałam dodać, że jedna rzecz mi się tylko nie podobała: że tak szybko sie skonczyło :( Buziaki dla Krystka i Karoli :)) i dzieki za wszystko :** :P
IP: 83.18.140.86
Kamil OIS
Gość
Droga izulek:)
OStatnio jak byłem za jedno euro płacili siedem kun!Zależy jak trafisz bo np warszawskie autokary zawsze zatrzymujo się w Znojmo granica czesko - astriacka ok 1 godz.postój tam jest zarówno do jak i z Chorwacji się tam zatrzymujemy a więc weź sobie więcej euro bo opłaca się tam alkohol kupić więcej szczegułów nie zdradzę sama zobaczysz jak wygląda Znojmo:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
alban
Gość
Witam.
Zamówiłem wycieczke ze stronki gofun.pl wydrukowalem zamowienie a tam biuro podrozy ois!! Dlatego to jestem. Czy ktoś leciał już do tunezji od nich . Jak było wszystko grało?? Wylatuje 30.08 z katowic . jade z pod jeleniej góry to może ktoś się chce zabrać furka na lotnicho za drobna opłatą.(2miejsca)? kontakt gg4701358. prosze coś napisac jesli ktos był?
IP: 81.15.207.186
aster
Gość
Do anitta:
Oferta lokalowa jest raczej taka jak zamówiłaś, jeśli wzięłaś z łazienką to tak raczej będzie. Akurat tego bym się nie bał.
IP: 193.238.180.161
yneffer
Gość
hej! dzwoniłam wczoraj do inspektora ruchu drogowego (WARSZAWA),powiedziałam ze chcielibyśmy kontrole autokaru na 26.08,pani mi pow.ze od 6:30-9:30 jest na Torwarze i autokar musi tam podjechać.Gdyby zdarzyło sie ze nie będzie chciał,podała mi numer interwencyjny gdzie mamy zadzwonić albo zadzwonić 112.
Mam nadzieje Ci którzy jada 26.08 nie beda niezadowoleni ze np.kontrola opóźni nam trochę wyjazd..
IP: 83.24.1.210
izulek:)
Gość
BARDZO PROSZę O JAKIEś INFORMACJE OD TYCH KTóRZY PRZYJECHALI NA TEMAT WILLI UGRI!!!!!
IP: 79.186.99.127

Strona: « < ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij