» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... > »

Autor Treść
izulek:)
Gość
MIAłAM BYć W BOZO (TURNUS 26.08) W ZKOLEżANKą ALE ZADZWNIłA PANI Z BIURA Z WARSZAWY żE NAS PRZENIEśLI-SPODZIEWAłAM SIę TEGO BO JUż SIę TROCHę NACZYTAłAM O TYM BIURZE. NAPEWNO SPRZEDALI PODWóJNą OFERTę I TERAZ SIE SKAPNELI:/-DOBRZEE żE WCZEśNIEJ POINFORMOWALI A NIE DOPIERO NA MIEJSCU. WKURZYłAM SIę BO NASTAWIłAM SIę NA BOZO:/ CIAKAWE CZY JESZCZE COś ZMIENIą:/ POZDRAWIAM WSZYSTKICH BOZOWICZOW Z KTóRYMI NIE BęDę MIESZKAć ORAZ UGROWICZóW Z TURNUSU OD 26.08:)
IP: 79.186.99.127
yneffer
Gość
a i dowiedzialam sie ze z warszawy jada dwa autokary
IP: 83.24.1.210
szajba_aa
Gość
Czy ktos jedzie do Budvy 27.08? a moze ktos juz tam był? jakie są warunki?
IP: 83.26.247.96
szajba_aa
Gość
A i jescze jedno:) ja jade z łodzi i chciałam zamówic kontrole autokaru-moze ktoz jedzie z wawy i tez chce tam wezwać insp. R.D wiec moja była by zbędna?
IP: 83.26.247.96
Gocha
Gość
Izulek :) damy rade w ugri no coz przeniesli nas oby tylko nie byla to najgorsza willa :D najwyzej bedziemy spaly na plazy hehe :mrgreen:
IP: 90.156.64.237
izulek:)
Gość
hehe musimy dać rade:):):)
IP: 79.186.99.127
yneffer
Gość
szajba_aa napisał
A i jescze jedno:) ja jade z łodzi i chciałam zamówic kontrole autokaru-moze ktoz jedzie z wawy i tez chce tam wezwać insp. R.D wiec moja była by zbędna?


hej! dzwoniłam wczoraj do inspektora ruchu drogowego (WARSZAWA),powiedziałam ze chcielibyśmy kontrole autokaru na 26.08,pani mi pow.ze od 6:30-9:30 jest na Torwarze i autokar musi tam podjechać.Gdyby zdarzyło sie ze nie będzie chciał,podała mi numer interwencyjny gdzie mamy zadzwonić albo zadzwonić 112.
Mam nadzieje Ci którzy jada 26.08 nie beda niezadowoleni ze np.kontrola opóźni nam trochę wyjazd..
IP: 83.24.46.160
szajba_aa
Gość
yneffer,
tylko ze ja jade 27.08 a z tego co wiem to kontrole są przed samy wyjazdem więc prawdopodobnie jedziesz na inna wycieczke:P
Czy ktos jedzie 27.08 do BUDVY i zamawia ze stolicy kontrole autobusu? jesli nie to mam nadz ze poslizg spowodowany kontrolą w Łódzi nieuprzykszy nikomu wyjazdu;)
IP: 83.26.224.116
nikitka
Gość
witam ja mam pytanko czy opłaca sie brac funty brytyjskie lub dolary bo mam taką moliwosc czy lepiej miec euro?
pozdrawiam
IP: 80.51.187.30
szajba_aa
Gość
Z tego co wiem to najlepiej euro.
To jest tam oficjalna waluta:) wiec nie ma na miejscu problemu z wyminą;)
IP: 83.26.238.217
zafirah
Gość
czy ktoś jedzie 03.09 do Biogradu z Katowic lub gliwic???
IP: 83.4.86.161
Użytkownik
Posty: 17
Witam
Pytanie do wszystkich którzy byli w biogradzie ile kasy trzeba wziasc na pobyt czyli jedzenie jakies pierdoly alkohol tak wszystko razem mniej wiecej ile trzeba wziasc

Z gory dzieki za odpowiedzi
IP: 89.174.86.118
Asia
Gość
hej,

nas przesniesli z Tonko do Ugri, tłumaczac sie remontem. Zobaczymy.
Czy ktos wie ile w turnusie od 26stego ona kosztowała?
IP: 83.9.160.74
musiek
Gość
Witam

Jedziemy z OIS z Krakowa do Biogradu 27 wrzesnia do studia MADIC. Ja student 4 rok AGH, ona 3 rok UJ. Moze ktoś jedzie w tym terminie??

Czy mieszkał ktoś już kiedyś tam, jakies problemy opinie??

Jakiej klasy autokary jezdza do Chorwacji z OISu ??

pozdro
IP: 77.236.0.195
musiek
Gość
mila napisał
Mam pytanko - jedzie ktoś może w pażdzierniku do Biogradu?? Nie wiecie może jak wygląda sytuacja z autobusami jeśli chodzi o Kraków?? Czy też są pełne przygód? A poza tym mam pytanko - jak pogoda w Chorwacji w pażdzierniku?? Warto z nimi jechać czy nie? Wszyscy narzekają, a jednak jeżdżą..więc jak??

Pozdrawiam



ja z dziewczyna sie wybieram z Krakowa
odezwij sie na gg: 1160863
IP: 77.236.0.195
Użytkownik
Posty: 17
PYTANIE DO KAMILA OIS

Witam widze ze niektorych przeniesliscie z willi tonko tlumaczac to remontem wiec moje pytanie jest takie do kiedy jest przewidywany owy remont poniewaz chcialbym sie przygotowac do jakichkolwiek zmian tymbardziej ze z opisu jest to jedna z leprzych willi i drozszych
IP: 89.174.86.118
Doda
Gość
Nam też zmienili wille podobno przez remont... z Camber na Dzepine... jakoś mi sie wierzyc nie chce że nagle tyle REMONTÓW skoro sezon trwa... remonty sie robi po sezonie...
IP: 83.31.10.151
Użytkownik
Posty: 23
HALLLLLOO1!!! :) czy ktoś się wybiera do Chorwacji w terminie 03.09 z Krakowa??? :)
IP: 83.7.243.226
looooveeee
Gość
Kto jedzie samotnie i nie ma z kim???
IP: 62.87.251.247
wawka
Gość
looooveeee napisał
Kto jedzie samotnie i nie ma z kim???

a kiedy sie wybierasz??
IP: 83.5.199.212
izulek:)
Gość
Pewnie posprzedawali kilku osobom ta samą oferte i teraz wpychają gdzie jest wolne:/wiedzą że się nie wycofamy. Pozdro dla wyjeżdżających 26.08 z poznania i wrocławia:) i będących w Ugri:)
IP: 79.186.97.98
szympi
Gość
Witam
Jedziemy w 5 osób z wawy do Biogradu od 3 do 13 września. Mamy zamiar zasiedlić w Ville Bujeviec . Moze ktoś juz tam mieszkał i podzieli sie jakimiś wskazówkami. Ktoś jeszcze sie wybiera? Bedzie sie działo coś czuje:D
IP: 213.158.196.115
szympi
Gość
lub moze ktoś chce sie do nas dołączyć ? bo napisane ze willa od 6 do 9 osób :D
IP: 213.158.196.115
Asia
Gość
czy autobus zabierajacy ludzi z krakowa, startuje z kads wczesniej?
Bo jesli nie, trzeba by załatwic kontrole.
IP: 83.9.191.137
musiek
Gość
Asia napisał
czy autobus zabierajacy ludzi z krakowa, startuje z kads wczesniej?
Bo jesli nie, trzeba by załatwic kontrole.


Także mnie to interesuje. Asia na który "turnus" sie wybierasz z Krk?
IP: 77.236.0.195

Strona: « < ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij