» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... > »

Autor Treść
JA2
Gość
PYTANIE DO KAMILA Z OIS

co jest potrzebne przy zbiorce przy autobusie,jakie papierki??? Jeżeli koleżanka robiła rezerwacje i przelew pieniążków za siebie i za mnie, tzn że jakieś potwierdzenie ma że ja też mam zapłacone??? Prosze o odp
IP: 89.108.247.109
JA2
Gość
Do OIS
a co z Wałczerami?????????? Bo to jest Bardzo ważne z tego co wiem, a nic nie mówiliście o tym,Prosze o odp.
IP: 89.108.247.109
JA2
Gość
Wy to powinniśćie dawać,a narazie nic nie słyszałam na ten temat nawet będąc u Was w biurze
IP: 89.108.247.109
Użytkownik
Posty: 17
Gumis1984 napisał
Witam
Pytanie do wszystkich którzy byli w biogradzie ile kasy trzeba wziasc na pobyt czyli jedzenie jakies pierdoly alkohol tak wszystko razem mniej wiecej ile trzeba wziasc

Z gory dzieki za odpowiedzi
IP: 89.174.86.118
Asia
Gość
hej,

wyjeżdzamy 26 sierpnia.
Po relacjach tutaj <czytaj - niesprawny układ kierowniczy itp> niewyobrazam sobie jakiegokolwiek autobusu puszczonego bez kontroli..



musiek napisał
Asia napisał
czy autobus zabierajacy ludzi z krakowa, startuje z kads wczesniej?
Bo jesli nie, trzeba by załatwic kontrole.


Także mnie to interesuje. Asia na który "turnus" sie wybierasz z Krk?
IP: 83.8.185.4
musiek
Gość
ach, to ja z dziewczyna jedziemy z Krk ale dokładnie miesiąc pożniej 27 września. Jak wrocisz i jeśli to możliwe odezwij sie an gg: 11608963 bo peweni bedziemy mieli kilka pytań natury technicznej, po tym co czytam na tym forum


pozdrawiam
Asia napisał
hej,

wyjeżdzamy 26 sierpnia.
Po relacjach tutaj <czytaj - niesprawny układ kierowniczy itp> niewyobrazam sobie jakiegokolwiek autobusu puszczonego bez kontroli..



musiek napisał
Asia napisał
czy autobus zabierajacy ludzi z krakowa, startuje z kads wczesniej?
Bo jesli nie, trzeba by załatwic kontrole.


Także mnie to interesuje. Asia na który "turnus" sie wybierasz z Krk?
IP: 77.236.0.195
looooveeee
Gość
wawka napisał
looooveeee napisał
Kto jedzie samotnie i nie ma z kim???

a kiedy sie wybierasz??


Mam ochotę jechać 03.09 ale nie mam z kim:( a wiecie, że samej to tak smutno zanim się kogoś pozna!
IP: 62.87.251.247
Asia
Gość
zaufaj mi, do Chorawcji nie jada same pary:-).
Mój chłopak pracuje , wiec jade ze swoim dobrym kolega.
Znam jeszcze wiele takich "par" ktore sie wybierają :-).



looooveeee napisał
wawka napisał
looooveeee napisał
Kto jedzie samotnie i nie ma z kim???

a kiedy sie wybierasz??


Mam ochotę jechać 03.09 ale nie mam z kim:( a wiecie, że samej to tak smutno zanim się kogoś pozna!
IP: 83.9.178.186
Karolina
Gość
czesc jade do Chorwacji 3.03 - sama .fajnie by było kogoś poznać wcześniej. Jestem z Krakowa. Dajcie znać mój mail to krurik@tlen.pl :) Już nie mogę się doczekać.... :)
IP: 87.239.56.9
Karolina
Gość
Ja też mam obawy że będą same pary ale mimo wszystko się zdecydowałam jechać i mam nadzieję że będę się dobrze bawić :)
IP: 87.239.56.9
Karolina
Gość
Aga950 odezwij się do mnie jak masz ochotę:) może sobie spasujemy i z Krakowa pojedziemy razem :)
IP: 87.239.56.9
Użytkownik
Posty: 23
Karolina napisał
Aga950 odezwij się do mnie jak masz ochotę:) może sobie spasujemy i z Krakowa pojedziemy razem :)

Noo wreszcie sie ktos odezwał z Krakowa :) My jedziemy w trzy osoby ja z chłopakiem i moim bratem. Jak masz ochote to napisz do mnie na gg 3547430, pozdrawiam
IP: 83.4.194.245
looooveeee
Gość
Ja jeszcze nie wykupiłam wycieczki, bo jakoś sie obawiam o tą samotność, a niestety albo stety jestem bardzo towarzyska i boje się, że zostanę sama;)
IP: 62.87.251.247
ala
Gość
ja pojechałam sama i było super. Zintegrowaliśmy się już w autobusie
IP: 90.141.31.236
Zafirah
Gość
zafirah napisał
czy ktoś jedzie 03.09 do Biogradu z Katowic lub gliwic???
IP: 91.198.89.2
Anitta
Gość
Hallo Poznań- czy ktos jedzie do Biogradu 3.09 ???
Czy jedziemy sami autobusem-heheh :P :P :P
IP: 83.20.126.189
+++
Gość
Hej! Wybiera się ktoś z OIS do Lloret de Mar 24.09-5.10?? Może był ktoś na imprezach we wcześniejszych terminach?? Z góry dzieks za odp.
IP: 195.34.211.151
Asia
Gość
hej,
ponowie pytanie- czy autobus zabierajacy ludzi z krakowa startuje z gdzies wczesniej ?
IP: 83.9.132.125
Karolina
Gość
no właśnie ja słyszałam że autobus z Krakowa jedzie z Warszawy ale wiadomość jest nie potwierdzona:) - lepiej by było żeby pusty podstawili do Krakowa
IP: 87.239.56.9
fotograf
Gość
Jadę 26.08 do Biogradu z Poznania. Do Poznania muszę dostać się pociągiem, ktoś wie na jakim dworcu kolejowym należy wysiąść?
IP: 195.26.74.81
Michał
Gość
witam....czy jedzie moze samych kilka fajnych dziewczym do biogradu od 19.09.08?????pozdro i do milego!!!he:)
IP: 91.94.211.179
Kasia
Gość
Czesc wrocilam 20.08 z chlopakiem i kumpela z Biogradu jechalismy z Wa-wy w zasadzie wszystko wporzadku autokary super w 2 strony klima dzialala sprawne byly sprawdzone po 2 i 3 kierowcow duzo przystakow (kaucje zwracaja w drodze powrotnej). ale to zalezy od przystankow.
Teraz cos odnosnie na temat Rezydentów: Cala 3 urzedujaca na miejscu to wg nas bardzo kompetentne osoby Krystian rewelacyjny chlopak zyciowy wporzadku z duza wiedza na temat Chorwacji. Karolina - z nią wszystko da sie zalatwic jest miejscowym guru;), Ela -w zasadzie nie mielismy z nia doczynienia wiec sie nie wypowiadamy.
Coś na temat wycieczek i miejsca: Biograd jest piekny!!!!!!! Trudno sie w nim zgubic. Lepiej sie dogadywac po polsku bo predzej to zrozumieja niz angielski:D. Polecam wymiane w kraju PLN na EURO a w Chorwacji EURO na KUNY bo inaczej wymieniajac PLN na KUNY tracicie ok 2,5 zl.
Bardziej oplaca sie jesc na miejscu niz wykupowac wyzywenie oferowane przez ois. Dania na miejscu ksztaltuja sie od 15 zl wzwyż. Polecam kalmary i male rybki w Barze na wprost za mariną!!
Jesli chcielibyscie zwiedzac Zadar to bilet dla 1 os kosztuje ok 24 kun czyli 12 zl (kuny dzielicie na pół) dojazd PkS dworzec w centrum miasta bilety kupujecie w autobusie.
My bylismy na wycieczkach Split i Trogir, Kornati oraz Jeziora Plitwickie -Bosko Polecamy!!!!!!! nie warto sie ladowac w zadne rejsy nocne ani rafting bo rafting ponoc jest cienki a rejsy tylko na integracje -dla kogos kto jest nastawiony na zwiedzanie to polecam w /w.
w Chorwacji najlepszym piwem jest wg nas Karlowaćko w markecie cena ok 5 kn czyli 2,5 zl w pubach cena ok 7 zl , nie podaje sie u nich Piwa z sokiem tak jak u nas -podaja piwo z sokiem pomaranczowym, ale sie nie zrażajcie bo naprawde pycha w te upalne dni.
Jesli Rakija to najlepiej w Sklepie bo jak domowa to glowa peka i rozmowa z porcelanowym uchem murowana.;)
Wino- Polecamy Prośek różowy smakuje podobnie do martini koszt ok 25 zl
Aha jesli w drodze do chorwacji bedziecie sie zatrzymywac na granicy Czesko-Austriackiej to jest tam sklep wolnoclowy tam nie ma co szczedzic na Whiskey bo np Balantines jest za 13 EURO 1l -w Chorwacji drożej!!
Z obserwacji w chorwacji w marketach drozsze pieczywo wedliny i slodycze.

Markety na miejscu : Konzum -tańszy Bure-drozszy.

Ogolne wrazenia -BARDZO DOBRE (MIMO MALEGO POTKNIECIA NA POCZATKU O KTORYM NIE WARTO WSPOMINAC).
nA NASZYM TURNUSIE OIS SIE POSTARALO BYLO WSZYSTKO SUPER I POWIEM WAM TYLE- ILE LUDZI TYLE OPINII.

POGODA I KLIMAT SPRZYJA ZARECZYNOM;)

NAPEWNO TAM JESZCZE WROCIMY WRAZ Z MOIM NARZECZONYM....

P.s. JAK MACIE WATPLIWOSCI CO DO AUTOKARU TO ZAMOWCIE KONTROLE I PO PROBLEMIE U NAS TAKA KONTROLA TRWALA 30 MIN.

AHA. JESZCZE JEDNO- Pilotka Ela -taka niemila pani kolo 40 kopnieta na maxa w drodze powrotnej robila rzerwy co 5,5 h hetera formalistka zakompleksiona idiotka ktora potrafi kazdemu wmówic ze ma do niej pretensje.po za tym nie wiem kto jej dal uprawnienia bo kobieta 2 x nie mogla sie doliczyc miejsc w autokarze chyba sie zatrzymala na 1 klasie podstawowki. Obyscie nie mieli z nia do czynienia.Zachowywala sie jak by byla pod wplywem.Wogole nie brala pod uwage tego ze tu nie chodzi o nauke wstrzymywania potrzeb fizjologicznych tylko o to zeby kazdy bezbolesnie przyjemnie i komfotrtowo wrocil do domu. a ona wiecznie wprowadzala nerwowa atmosfere.

To tyle na szczescie nie potwierdzily sie moje obawy co do wyjazdu Polecamy bo przezylismy napewno niezapomniane wakacje!!!!
IP: 79.188.102.90
Wojtek
Gość
SIEMKA...JADE DO CHORWACJI 19.09.08 DO HOTELU MAIMAR....JEDZIE KTOS TAM MOZE???JAK OGOLNIE WYGLADA WYJAZD Z TEGO BIORA??BO CZYTAM ZE SA ROZNE OPINIE...ALE SAM WIEM ZE LUDZIOM WSZYSTKIM NIE DOGODISZ,.SZCZEGOLNIE MARUDOM:)..POZDRAWIAM
IP: 91.94.211.179
Kasia
Gość
Jeszcze jedno potwierdzam informacje odnosnie braku organizacji podczas wyjazdu z Biogradu- wszyscy rzucaja sie do list ktore zostaja rozwieszane na ost. minute. ale juz zapomnialam;)
IP: 79.188.102.90
Sylwek
Gość
To juz jutro !!! Ciekawe ile ludzi jedzie z Wroclawia?
IP: 82.139.16.215

Strona: « < ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij