» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... > »

Autor Treść
Karolina
Gość
Czy wiadomo coś skąd odjeżdża autobus 3.09 do biogradu z Krakowa . Bo plac Matejki jest zamknięty wiec z niego nie pojedziemy raczej.
IP: 213.17.128.249
adhade
Gość
NO i już ja jade krym saky 9 września ludzie jadącym tam szykujcie sie na manewry zaczniemy już w warszawie i tak 13 dni oczywiście suto zakrapiane alkoholem te manewry!! A kamilu ois podeślij nam jakiegoś lajtowego pilota żeby nam atmosfery nie psół!!!! iii i śmiejemy sie ze pierwszy toast bedzie z kierowcą :) jjeeeee prosze o jakieś informacje o dyskotekach w saky jesli ktoś takie posiada :) Pozdro
IP: 87.119.38.72
barsow
Gość
Ania napisał
Był ktoś na Krymie? a może ktoś się wybiera w terminie 17.09.08? Piszcie.Ja jadę z Wawy!!



hej ja jade z zona ale z Katowic. Masz jakies wiadomosci o tym miejscu od osob ktore juz tam byly ??
IP: 87.232.1.90
ojejku
Gość
adhade napisał
NO i już ja jade krym saky 9 września ludzie jadącym tam szykujcie sie na manewry zaczniemy już w warszawie i tak 13 dni oczywiście suto zakrapiane alkoholem te manewry!! A kamilu ois podeślij nam jakiegoś lajtowego pilota żeby nam atmosfery nie psół!!!! iii i śmiejemy sie ze pierwszy toast bedzie z kierowcą :) jjeeeee prosze o jakieś informacje o dyskotekach w saky jesli ktoś takie posiada :) Pozdro


Nie martw się jest kupe dyskotek:) najpopularniejsze "lieto"- z ukraińskiego.
IP: 80.51.253.102
barsow
Gość
kasia napisał
z moich obserwacji wynika (byłam na krymie w lipcu, a znajomi na innym turnusie we sierpniu) ze to w Sakach byli młodzi ludzie, część osób z jałty juz podczas podróży pociągiem chciałam zmienić jałte na saki..

jako pamiątkę polecam-wina krymsie z massandry:)

pozdrawiam



witam!!
widze ze wiekszosci sie podobalo w Saky!! ja sie wybieram w wrzesniu. Mozesz mi napisac cos o organizacji?/ Dokladnie chodzi mi o podróz tzn ile czekaliscie na pociag, czy w pociagu mozna kupic jakies jedzenie i napoje (w tym alkohol :) ), jak domki na miejscu ( co zabrac ze soba), czy na plaze jest faktycznie tak blisko ( jkest piasek czy kamienie), czy jest mozliwosc nurkowania na miejscu ?? z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam
IP: 87.232.1.90
ojejku
Gość
DO BARSOW:
Ja byłam w sakach na początku sierpnia:
Do plaży 3 minuty, bo tak naprawdę to nie są saki tylko baza za miastem takei małe sanatorium. Na plaży piasek nale nie jak w polsce tylko taki grubszy.
Domki.... zależy na co liczysz generalnie niski standard, dostępny tylko czajnik na korytarzu na 8-9 osób i lodówka. Niskie ciśnienie pod prysznicem, czasem zamykają prysznice bo rzekomo ludzie zalewają i leje się po ścianie i grzyb powstaje itd.... W pokoju łóżka i nicne szafki i tyle. Ściany chyba z dykty:) ale generalnie da się przeżyć.
Organizacja przejazdu wszędzie zdązyliśmy we lwowie z autobusu prosto do pociągu. Za to że zdązyliśmy na ten pociąg Wielkie Brawa dla pilota Michała.
Jedzenie dostępne na stacjach są babuszki mają pyszne pierogi naleśniki ziemniaczki wszystko ciepłę, czyściutki i bardzo dobre. Kupić warto bo tanie i nawet lepsze niz w domu:)
IP: 80.51.253.102
barsow
Gość
ok, ja tam luksusow nie potrzebuje. W dzien na plazy i miescie a noca trzeba poimprezowac!! Powiedz mi ile z tych domkow sie idzie do miasta? Z takich praktycznych rzeczy to co bys polecil zabrac do domkow?? Sama podroz jak minela, tzn w pociagu juz sie integrowaliscie czy raczej dopiero na miejscu?? aha, czy w samym pociagu mozna cos kupic??
Mieliscie kontrole alutobusu?? Jakbys mozgl polecic jakies restauracje i dyskoteki na miejscu to jakie ??
pozdrowka
IP: 87.232.1.90
Ania
Gość
barsow napisał
Ania napisał
Był ktoś na Krymie? a może ktoś się wybiera w terminie 17.09.08? Piszcie.Ja jadę z Wawy!!



hej ja jade z zona ale z Katowic. Masz jakies wiadomosci o tym miejscu od osob ktore juz tam byly ??

Hejka! Niestety nie wiem nic poza tym co wyczytałam na forum. Ale zstanawiam się też na zmianą miejsca pobytu na Saki. Bo chyba jest bardziej nastawione na młodych ludzi.Cały czas o tym myślę...
IP: 195.164.7.27
barsow
Gość
my jedziemy wlasnie do Saky :) i nie zamierzamy sie nudzic !!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrowka :D
IP: 87.232.1.90
ojejku
Gość
No więc w pociągu jest "WARS" więc nei ma problemu z jedzeniem. tak jak pisałam mieszka się za sakami, ale cała ta baza gdzie się mieszka to małe miasteczko jest wszystko. knajp od grom dyskoteki też są, najpopularniejsza to "LIETO"nie znam ruskiego wiec nie wiem jak się to pisze:).
Z samej bazy do Sak sa busiki co 15 minut jedzie sie jakies 7 minut, ale ie ma po co wszystko masz na miejscu.
Jak się bedziecie stołowac na "mieście" to nic nie musisz brac do domku, chyba ze małą kuchenkę gazową jak coś chcecie podgrzac na śniadanie.
Myśmy jechali z Krakowa wiec nei wiem czy kontrola była, ale autobus był spoko, nie spóźnił się więc generalnie wszystko było w porządku
IP: 80.51.253.102
Ania
Gość
ojejku napisał
[No był ktoś na Krymie.:) ogolnie fajnie było. A vo was konkretnie interesuje. My byliśmy w Sakach. W jałcie za to byli sami starsi ludzie 40-60 lat


Dzięki za reakcję . Interesuje mnie ile wziąć kasy. Gdzie warto jechać na wycieczki? Ja wybieram się do Jałty i mam nadzieję,że u mnie jednak wiek osób będzie niższy!! Jaka jest temperatura- czy cieplej w Polsce. Czy bardziej opłaca się wykupić jedzenie czy żywić się we własnym zakresie. Co warto z Krymu przywieźć w ramach prezentu dla bliskich. Dziękuję za info!! Pozdrawiam :)

No więc dla nas dwojga starczyło 450 Euro. W tym wycieczki. Ale ty będziesz mieć mniej wydatków bo my jechaliśmy między innymi do Jałty i byliśmy w wielkim Kanionie a to była wycieczka w ramach własnej inwencji:) Nie żywiliśmy się sami bo do dyspozycji był tylko czajnik:) ale w sakach ceny zywności są takie jak w polsce. Droższe sa soki i nabiał, reszta tańsza lub taka sama jak u nas. Z tego co wiem Jałta jest trochę droższa bo to w końcu kurort.
Wszystkie wycieczki jak dla mnie są warte najbardzije chyba Sudak i NOwy Świat, dla facetów Sewastopol(flota czarnomorska:)).
Temperatura zdecydowanie wyższa niż w Polsce, ani razu nam nie padało! Słońce, słońce, słońce!
Co do prezentu nie mam pojęcia zależy od gustu;)
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku, a na pewno taki bedzie

Dzięki bardzo za wyczerpujące info!!!
Jak jeszcze coś Ci się przypomni to proszę o dalsze info!!
IP: 195.164.7.27
Ania
Gość
kasia napisał
z moich obserwacji wynika (byłam na krymie w lipcu, a znajomi na innym turnusie we sierpniu) ze to w Sakach byli młodzi ludzie, część osób z jałty juz podczas podróży pociągiem chciałam zmienić jałte na saki..

jako pamiątkę polecam-wina krymsie z massandry:)

pozdrawiam

Dziękuję Kasiu za informację!!
IP: 195.164.7.27
Ania
Gość
A macie jakieś info jeżeli chodzi o dyskoteki w Jałcie?
IP: 195.164.7.27
nowy
Gość
Kamil OIS napisał
Drogi nowy
Ok mamy studenckie podejście bo większość z nas jest młodymi ludźmi i studiuje ale czy kiedykolwiek powiedzieliśmy do klienta "idiotko albo tym podobne"?Nie!Tak się składa że ta pilotka ma swoje dziecie i ciekawe czy Ty byś chciała czytać na forum jak ludzi piszą o Twojej matce np "idiotka"?Zastanów się sama
Pozdrawiam


Ja się bardzo mocno zastanowiłam i jestm dorosłą osobą dawno nie studiującą i wiem co to znaczy jak ktoś komuś ubliża. Jednak "biuro" które reprezentujesz robi z ludzi większych idiotów niż fakt nazwania kogoś w ten sposób, więc to Wy powinniście zacząć traktować ludzi poważnie, a później tego oczekiwać od kogoś innego.
Pozdrawiam
IP: 85.232.227.2
antoniooo
Gość
Witam,ja jade z dziewczyna do Biogradu,willa Camber 19 Wrzesnia...myslal ktos o zamowienia policji?A tak w ogole to z ktorego miejsca przy Pałacu Kultury jest wyjazd? :) do milego!
IP: 77.114.151.152
Karol i Olga
Gość
marta napisał
czy jedzie ktoś na turnus październikowy do biogradu?


My wyjezdzamy 27wrzesnia z Krk do Biogradu
IP: 77.236.0.195
magda
Gość
no cóż... byłam w te wakacje na spływie kajakowym i biuro podniosło mi ciśnienie.. Najpierw zadzwonili, że na ofertę, na którą wpłaciłam zaliczkę tydzień temu, nie ma już miejsc (więc nie rozumiem po co sprzedawali wciąż ofertę?!). Zaproponowali inny spływ, w tym samym terminie, za tą samą cenę, o co pytałam 3 razy. Ok, przyjechałam z kumplem 16.08 na miejsce zbiórki i ... pustka. Nie było umówionego busiku odbierającego ludzi z pkp, więc dzwoniliśmy do organizatorów, którzy nam oznajmili że spływ zaczyna się dzień później. I szukaj człowieku noclegu w Suwałkach podczas długiego weekendu nie mając nawet mapy miasta:| Do OIS niestety, nie udało się dodzwonić.. nawet "telefon alarmowy" nie odpowiadał, a po paru próbach kontaktu go wyłączono (żeby nie przeszkadzać?...). Organizacja do dupy.. Zero kontaktu, niedoinformowanie. Nie polecam.. Lepiej korzystać bezpośrednio z biura www.rospuda.pl nie zawiedli, wszystko było ok:)
IP: 83.29.68.177
olc
Gość
Właśnie wróciliśmy z Biogradu. Cudowne wakacje, naprawdę gorąco polecam !!!

Na biuro nie narzekam, sam pobyt tam rekompensuje wszystkie drobne niedociągnięcia, typu długa, męcząca podróż polskimi autokarami takiej a nie innej jakości, z kierowcami też takimi a nie innymi :-P :-/ Zakwaterowanie choć z tajemniczej oferty Fortuna bez zarzutów, w pięknym miejscu, u przemiłych gospodarzy.
Polecam wycieczki fakultatywne, warto pozwiedzać :-)
Pozdrawiam !
IP: 91.201.121.203
wiolus
Gość
Hejka:)
Właśnie wróciłam z Biogradu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona całą tą wycieczką!!!
Zbiórka pod Salą Kongresową była na 8.30 i nawet mimo kontroli policyjnej wyjechaliśmy już o 9.30:) Autokar, którym ja jechałam był bardzo sympatyczny, łazieneczka, dvd, 3 kierowców, kontrolę przeszedł.
Podróż fakt, męcząca i długa bo około 25 godzin, ale było sporo postojów i w sumie nie jest to wina biura.
Na miejscu czekaliśmy niecałą godzinę na zakwaterowanie, autokar rozwoził nas do domków.
Willa Milena bez jakichś luksusów, ale jak dla mnie super :P Duże wyrko, łazienka w pokoju, super wyposażona kuchnia, przemili sąsiedzi i wiecznie uśmiechnięta właścicielka :P
Sam Biograd jest cudowny, nie ma co opowiadać, bo trzeba to zobaczyć. Polecam osobiście Kornati, naprawdę warto. Krka też spoko :)
Rakija nie jest smaczna, mają dobre piwko i tanie obiadki przy piaszczystej plaży.
Powrót też bez problemu. Zbiórka z bagażami na 19.30, o 20 już wyruszyliśmy. Oczywiście były jakieś problemy z listą osób, ale skoro rozwiązano je w 30 minut, to chyba nie ma co płakać ;)
W drodze powrotnej trzy postoje więc wracaliśmy 19 godzin i już o 15 byliśmy pod PKiNem.

Naczytałam się forum i byłam przerażona wyjazdem z OiS, a naprawdę było super!!! Za taką cenę nie mam zastrzeżeń :) OIS mile mnie zaskoczyło :P Uczą się widać na błędach :)
IP: 83.6.82.198
łam
Gość
witam
niestety popełniłam ten błąd i skorzystałam z OIS-u. nigdy wiecej. autokar którym podrózowałam miał awarie om mało nie zginelismy a to tylko dlatego ze szefostwo chce oszczedzac na bezpieczenstwie i wynajmuje autokary nie przygotowane do tak długich podróży. My jechalismy starym zdezelowamym autosanem az w koncu padł na autostradzie. nikomu nie polecam OISu na SGH jest bdb biuro

pozdrawiam


quote=tokaji]
czy wyjezdzal ktos z biurem OIS? Bardzo ciekawa oferte maja ale chetnie dowiedzialbym sie jakie opinie o tym biurze maja osoby ktore korzystaly z jego uslug
IP: 77.112.85.252
Ania Urbanik
Gość
Dzisiaj wróciłam z Biogradu. Byłam tam juz 2 raz w tym roku.
Sama miejscowość piękna, pogoda wspaniała. Dużo by pisać.
Podziękowania i ukłony należą się jednak najwspanialszym na świecie rezydentom : Karoli i Krystkowi, którzy stawali na rzęsach aby ogarnąc grupę 300 osób. Moim zdaniem skutecznie. Jak dla mnie cały wyjazd rewelacyjny.
IP: 83.5.224.191
ktos
Gość
Martita napisał
Kamil OIS napisał
Drogi Krzysztofie
To było do uczestnika który się pytał o autokary warszawskie które dojechały i wróciły bez przeszkód zgadzam się z Tobą że autokar Katowice - Wrocław miał problem z chłodnicą ale z tego co mi wiadomo został podstawiony w ciągu ok 3 godz drugi autokar
pozdrawiam serdecznie

Po 3 godzinach????????????????????????? podróż do Chorwacji trwała dłużej niż moja podróż do Hiszpanii... policzylismy około 32 h z K-c!!!! Niestety nikt nam nie zwróci tego straconego dnia w pięknym Biogradzie (przyjazd miał być o 8 rano a nie o 22 :/ ).
Za to pobyt w Biogradzie wspominamy bardzo cieplutko i tęsknimy bardzo... Willa Nikolina bardzo przytulna z uroczą werandą. Plaże ładne i żwirkowe- bez bucików ani rusz :) Morze cieple, można ponurkować, lepiej nie pić wody :) nie wiedzialam, że może być tak słona :) Kornati- wartooo cudne wyspy, pełne morze i w końcu upragniona rybka :P (szkoda, ze z oczami :P ). Wrócimy do Biogradu na pewno, ale tym razem autkiem, podziekuję za autokar po tym co przezylismy :/ ...
ps: Pozdrowienia serdeczne dla Darii i Tomasza z Siemianowic :) od Marty i Przemka :)


To moja wyprawa na alaske trwala mniej niz te 32h.:P
Taki maly smiech :P
IP: 213.158.196.107
SIARA
Gość
biuro OIS pomimo czesto niemilych komentarzy mnie zaskoczylo bardzo mile... wszystko przebieglo wspaniale, autokar Iklasa, zakwaterowanie ok i tutaj podziekowania dla willi DAMIR i ich wlascicieli !!! wspaniali ludzie !!! wycieczki i organizacja ok a ostatni dzien z wyjazdem tez planowo !!! wiec ludzie za te pieniadze polecam i nawet gdybym chcial sie do czegos przyczepic to nawet nie moge takiego czegos znalezc. pozdrowienia i milych wyjazdow
IP: 62.21.76.143
ite
Gość
Ja również własnie wróciłam z Biogradu i z miłą chęcia opisze swoje spostrzeżenia i wrażenia dla dalszych uczestników i chętnych na wyjazdy z biurem OIS. Moj wyjazd uważam za UDANY! Pokój - oprócz tego ze juz na samym wstepie zostalismy oszukani poniewaz powiedziano nam ze w kazdej willi jest ogólnodostepna kuchnia a w Ugri NIE MA- był ani gorszy ani lepszy od tego którego się spodziewałam.
Rezydenci - o tak!!! to duży plus biura OIS. Karolina Krystek i Ela- wszyscy bardzo mili pomocni i wywiązujący sie ze swej roli.
ALE :) Po pierwsze nieprofesjonalne traktowanie klientów! Nie warto wierzyć informacjom które słyszy sie przez telefon! kazdy mówi co innego i nic nie ejst pewne! No i największa atrakcja biura OIS pan manager Bartek Rożewski! Który to przed wyjazdem oznajmił mi przez telefon iż biuro nie zgadza sie na pojechanie na kontrole policji na torwar przed odjazdem autokarów gdyż to zbyt duza strata czasu , pozatym to stresuje kierowców przed jazda ...i wiele innych ciekawych rzeczy a na koniec bardzoooo niesympatycznym juz tonem powiedizał na moje nalegania by jednak kontrola policji sie odbyła ze jesli sie tak boje to zebym nie wsiadała do autokaru. ZENADA!!! gratuluj managera!!!
Kolejna rzecz- wycieczki!!! My bylismy tylko na dwóch (bo wycieczki jak i Chorwacja "tanieee nieee sąąą") Kornatti i Jeziora Plitwickie!jeziora super!!!! tylko radzę się ciepło ubrać! my o tym nie wiedzielismy i zimno i deszcz troche zepsuł przyjemnosc podziwniania niezlemskich widoków!!!
Ale Kornatti- szczerze odradzam!!! nieprawdziwa oferta widniejaca na stronie (nie ma zandych owoców morza ani jedzenia na statku... po drugie - nie ma zadnego statku!! sa dwa przerobione kutry rybackie i wino w plastikowych butelkach. A obiad? Taki barowy...marna rybka ,chleb i biała kapusta (czystego widelca juz niestety nie otrzymałam) . Zadna rewlacja jak za taką kase!! juz radze przeznaczyc te kuny na Split!!!

Pozdrawiam wszystch uczestników wyjazdów OIS a chetnym raczej odradzam i lepiej aby sie poważnie zastanowili czy chcą ryzykowac wyjazd z biurem OIS!!
IP: 83.6.229.200
SIARA
Gość
jAK widze niektorym sie w glowach poprzewracalo... gdybyscie pochodzili po biogradzie to wszedzie wino i rakije leja z plastikowych butelek... a co to sztucy i obiadu to chyba byliscie za nadto pijani... obiad rewalacja z dokladkami i wogole... a lajba??? hmm dla mnie tez ok... jak masz aksamitny tylek to nastepnym razem wybierz sie z orbisem i wez kredyt na wakacje
IP: 62.21.76.143

Strona: « < ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij