» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... > »

Autor Treść
szajba_aa
Gość
Hej, jade jureo do Budvy czy moze ktos jedzie z wawy i zamówił kkontrole autobusu???
Albo ewentualnie Łodzi?
IP: 83.26.224.35
Użytkownik
Posty: 17
Do Kamila ois zgodze sie z toba ale tylko w 50 % poniewaz to w jakich warunkach mam mieszkac jest dla mnie tez wazne a po 2 nie chce sie na samym poczatku zdenerwowac ze z jakis powodow nie moge zamieszkac w zamowionej willi , dlatego staram sie dowiedziec jak najwiecej przed i ewentualnie sie przygotowac na rozne warianty

Pozdrawiam
IP: 89.174.86.118
aaa
Gość
ja się dzisiaj dowiedziałam, że przenieśli nas z willi Tonko do Ugrii (wyjazd 03.09), niezbyt jestem z tego zadowolona:( wiecie może czy w Ugrii jest ogólnodostępna kuchnia?
IP: 194.187.203.117
Outlaw
Gość
Kamil OIS napisał
Do Gumis1984
Nie wiem skąd jest informacja na forum o remontach? Z tego co mi wiadomo dostaliśmy informacje o problemach technicznych który szybko miały być rozwiązane co do willi Tonko to nie jest ani najlepsza ani najdroższa każda z willi ma swoje plusy i minusy i każda jest fajna na swój sposób!A poza tym chyba liczy się wyjazd i odpoczynek w Biogradzie w dobrym towarzystwie a nie to czy willa należy do najlepszych i najdroższych?Nie raz najtańsza willa może okazać się tą najlepszą a czy wyjazd należy do udanych to już zależy głownie od ludzi
Pozdrawiam Serdecznie
No nie wiem Kamil, ja też dostałem dziś telefon, że przeniesiono mnie i moją dziewczynę do willi Jurevic z przyczyn technicznych ale co tam- zamiast 150 m mamy teraz do plaży "tylko 15 minut spacerkiem" co przy jednym wyjściu dziennie daje nam ok 240 minut przez cały wyjazd przeznaczone na dojście na plażę czyli skradziono nam 2 godziny podziwiania cudownych widoków z plaży... :x Nie jestem specjalnie wymagający i zaakceptowałbym tą zamianę ale jeśli okaże się, że jest ona wynikiem zaniedbania i bałaganu u Was w biurze (a co za tym idzie lekceważącego podejścia do korzystających z usług OIS-u) to zapewniam, że dojdzie do mojej rezygnacji z Waszej oferty i końca naszej krótkiej znajomości ;) Pozdrawiam
IP: 83.23.34.115
Outlaw
Gość
sorry, prawie 3 godziny podziwiania widoków...
IP: 83.23.34.115
mujer4
Gość
wybieram się 1.09. na Krym, czy ktoś był tam już i może mógłby coś powiedzieć odnośnie tej wyprawy?? a tak przy okazji to jest tu ktoś, kto w tym terminie też się wybiera na Krym?:) pozdrawiam
IP: 89.228.91.88
Ania
Gość
Był ktoś na Krymie? a może ktoś się wybiera w terminie 17.09.08? Piszcie.Ja jadę z Wawy!!
IP: 83.31.209.12
ojejku
Gość
Ania napisał
Był ktoś na Krymie? a może ktoś się wybiera w terminie 17.09.08? Piszcie.Ja jadę z Wawy!!

No był ktoś na Krymie.:) ogolnie fajnie było. A vo was konkretnie interesuje. My byliśmy w Sakach. W jałcie za to byli sami starsi ludzie 40-60 lat
IP: 80.51.253.102
nowy
Gość
Kamil OIS napisał
Droga Kasiu
"AHA. JESZCZE JEDNO- Pilotka Ela -taka niemila pani kolo 40 kopnieta na maxa w drodze powrotnej robila rzerwy co 5,5 h hetera formalistka zakompleksiona idiotka ktora potrafi kazdemu wmówic ze ma do niej pretensje.po za tym nie wiem kto jej dal uprawnienia bo kobieta 2 x nie mogla sie doliczyc miejsc w autokarze chyba sie zatrzymala na 1 klasie podstawowki. Obyscie nie mieli z nia do czynienia.Zachowywala sie jak by byla pod wplywem.Wogole nie brala pod uwage tego ze tu nie chodzi o nauke wstrzymywania potrzeb fizjologicznych tylko o to zeby kazdy bezbolesnie przyjemnie i komfotrtowo wrocil do domu. a ona wiecznie wprowadzala nerwowa atmosfere."

My szanujemy klientów i tego samego wymagamy od klientów tym bardziej że jest to osoba starsza i zasługuje na szacunek! Jak już kogoś krytykujesz to krytykuj w sposób kulturalny

Pozdrawiam Serdecznie


Właśnie, że nie szanujecie klientów, sama tego doświadczyłam po wyjeździe z Wami więc nie oczekujcie od ludzi aby zachowywali się wporządku w stosunku do Was. Zresztą sami ciąge powtarzacie "wyluzuj, to są studneckie wakacje" więc student wypowiedział się tak jak to widział i pewnie coś w tym jest!!
IP: 85.232.227.2
runi
Gość
a jedzie ktos do biogradu 11 wrzesnia?
IP: 89.79.148.150
Outlaw
Gość
Czy ktoś może wie na jakiej ulicy jest willa Jurevic? Byłbym wdzięczny za informację...
IP: 83.23.32.65
Ania
Gość
ojejku napisał
Ania napisał
Był ktoś na Krymie? a może ktoś się wybiera w terminie 17.09.08? Piszcie.Ja jadę z Wawy!!

No był ktoś na Krymie.:) ogolnie fajnie było. A vo was konkretnie interesuje. My byliśmy w Sakach. W jałcie za to byli sami starsi ludzie 40-60 lat


Dzięki za reakcję . Interesuje mnie ile wziąć kasy. Gdzie warto jechać na wycieczki? Ja wybieram się do Jałty i mam nadzieję,że u mnie jednak wiek osób będzie niższy!! Jaka jest temperatura- czy cieplej w Polsce. Czy bardziej opłaca się wykupić jedzenie czy żywić się we własnym zakresie. Co warto z Krymu przywieźć w ramach prezentu dla bliskich. Dziękuję za info!! Pozdrawiam :)
IP: 83.31.240.50
aaa
Gość
A wie ktoś może na jakiej ulicy jest willa Ugri? i czy tam jest ogolnodostępna kuchnia?
IP: 194.187.203.117
zafirah
Gość
coś sporo tych problemów technicznych - do mnie też zadzwonila pani aby poinformować, że zostajemy z narzeczonym przeniesieni z willi Damir do jakiejś innej. ponoć o wyzszym standardzie i blizej morza. nawet sie cieszę bo po rewelacjach przeczytanych odnosnie Damira i tak dzwoniłam w sprawie zmiany zakwaterowania... jedziemy do Biogradu 03.09 z Gliwic.
IP: 91.198.89.2
Ania
Gość
Do Kamila OIS

Witaj! Jadę z Warszawy do Jałty w terminie 17.09.08. Jadę sama i chciałabym wiedzieć czy jadą tam jacyś młodzi ludzie? Ja studiuję i zależy mi na młodym towarzystwie.
Dziękuję za info i pozdrawiam.
IP: 83.31.240.50
Użytkownik
Posty: 17
Do Kamila OIS widze ze jak wczesniej sie pytalem dlaczego willa tonko zniknela z terminow to nie dlatego ze zostala wykupiona tylko ze gospodarz nie przedluzyl z wami umowy Klamstwa wiec widze ze nie potraficie powiedziec a raczej napisac prosto o co chodzi tylko klamiecie a co za tym idzie wcale nie poprawiacie ty swojego wizerunku
IP: 89.174.86.118
Paula
Gość
Jedzie ktos do Biogradu 11 wrzesnia?
IP: 217.76.116.148
Kamil OIS
Gość
Droga Aniu
Powiem Ci jedno jado mlodzi ludzie:)na pewno nie będziesz narzekać na towarzystwo:)

Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Kamil OIS
Gość
Drogi nowy
Ok mamy studenckie podejście bo większość z nas jest młodymi ludźmi i studiuje ale czy kiedykolwiek powiedzieliśmy do klienta "idiotko albo tym podobne"?Nie!Tak się składa że ta pilotka ma swoje dziecie i ciekawe czy Ty byś chciała czytać na forum jak ludzi piszą o Twojej matce np "idiotka"?Zastanów się sama
Pozdrawiam
IP: 88.199.105.2
Kamil OIS
Gość
Droi Gumis1984
Tonko mamy wykupione do końca turnusów czyli do połowy października a więc nie wiem skąd masz informacje, że nie mamy przedłużonej umowy z gospodarzem?

pozdrawiam
IP: 88.199.105.2
Ania
Gość
Do Kamila OIS

Dziękuję za informację i pozdrawiam.
IP: 83.31.240.50
Do ois
Gość
No więc z tego wynika, że skoro macie umowę z gospodarzem, to popełniliście błąd i sprzedaliście tą samą ofertę kilku osobom! Bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć nagłą zmianę zakwaterowania z willi Tonko!!
IP: 88.199.31.245
ojejku
Gość
[No był ktoś na Krymie.:) ogolnie fajnie było. A vo was konkretnie interesuje. My byliśmy w Sakach. W jałcie za to byli sami starsi ludzie 40-60 lat


Dzięki za reakcję . Interesuje mnie ile wziąć kasy. Gdzie warto jechać na wycieczki? Ja wybieram się do Jałty i mam nadzieję,że u mnie jednak wiek osób będzie niższy!! Jaka jest temperatura- czy cieplej w Polsce. Czy bardziej opłaca się wykupić jedzenie czy żywić się we własnym zakresie. Co warto z Krymu przywieźć w ramach prezentu dla bliskich. Dziękuję za info!! Pozdrawiam :)

No więc dla nas dwojga starczyło 450 Euro. W tym wycieczki. Ale ty będziesz mieć mniej wydatków bo my jechaliśmy między innymi do Jałty i byliśmy w wielkim Kanionie a to była wycieczka w ramach własnej inwencji:) Nie żywiliśmy się sami bo do dyspozycji był tylko czajnik:) ale w sakach ceny zywności są takie jak w polsce. Droższe sa soki i nabiał, reszta tańsza lub taka sama jak u nas. Z tego co wiem Jałta jest trochę droższa bo to w końcu kurort.
Wszystkie wycieczki jak dla mnie są warte najbardzije chyba Sudak i NOwy Świat, dla facetów Sewastopol(flota czarnomorska:)).
Temperatura zdecydowanie wyższa niż w Polsce, ani razu nam nie padało! Słońce, słońce, słońce!
Co do prezentu nie mam pojęcia zależy od gustu;)
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku, a na pewno taki bedzie
IP: 80.51.253.102
kasia
Gość
z moich obserwacji wynika (byłam na krymie w lipcu, a znajomi na innym turnusie we sierpniu) ze to w Sakach byli młodzi ludzie, część osób z jałty juz podczas podróży pociągiem chciałam zmienić jałte na saki..

jako pamiątkę polecam-wina krymsie z massandry:)

pozdrawiam
IP: 83.29.232.131
marta
Gość
czy jedzie ktoś na turnus październikowy do biogradu?
IP: 89.79.146.38

Strona: « < ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij