» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... > »

Autor Treść
turysta
Gość
nie no k***a , oczywiscie na GG mnie olali. Wiec w koncu udalo mi sie dodzwonic do osoby ktoa podobno zajmuje sie wysylaniem tych info (022 397 67 85) . Ale to co uslyszalem to jest k***a jakas komedia. Oni dzien przed wyjazdem NIE WIEDZA ktory pilot gdzie jedzie i dlatego nie wysylaja list z info , bo niewiadomo który pilot gdzie pojedzie. A teraz najlepsze pytam sie czy autokary bede oklejone który gdzie jedzie . I co uslyszalem ? Cytuje : " Nie beda , trzeba sobie pochodzic i pytac sie ktory autokar gdzie jedzie , bo nie wiemy jeszcze ktory autokar gdzie pojedzie" . A jak mowie ze przeciez tam bedzie kilkanascie autokaro to czy to oznacza ze musze biegac po parkingu i sie pytac kazdego gdzie jedzie to mi powiedzieli "TAK" . k***a przeciez to są jakieś jaja
IP: 62.121.79.39
hehe
Gość
ja jade jutro z wrocka dzwonilem do OIS i dostalem info ze autobusy jada z warszawy i bede nas zabierać i nie wiadomo kto jakim pojedzie hehe a i po numer do rezydenta trzeba dzwonić na ten ich telefon alarmowy tam je maja :d
IP: 83.20.173.15
trafiq
Gość
turysta ;d good luck

Ogolnie w dupie mam autokary itp bo mam wlasny transpot ale jak bym sam adresu nie wygoglowal to bym k***a nie wiedzial na jaki adres mam jutro jechac nawet ... :]
IP: 83.18.63.100
Rafal
Gość
tez wyslalem im pare pytan na @ (2 odresy) to samo na 3 numery gg i cisza a pytania naprawde proste typu o ktorej mniej wiecej dojedziemy, gdzie konkretnie sylwester etc

ale.. okarze sie za pare godzin (he he)
IP: 84.10.121.251
jafar
Gość
NIe no q...a co to jest dostaje sms, że odjazd jest nie o 2 a o 5.. 5 godzin przed odjazdem czy oni sa powazni. A jak dzwonie na ten numer zgłasza sie poczta na alarmowym to samo!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.14.229.18
trafiq
Gość
Ciesz sie ze sms doszedl ;p

Daj znac jak sie dodzwonisz.
IP: 83.18.63.100
Magda
Gość
to spoko ze wogóle komuś udalo się czegos dowiedzieć... mam nadzieje że nie jestem jedyną która jutro od 7mej rano będzie stała i wyczekiwała autokaru do Tatrzańskiej Kotliny w Krakowie:) coś czuję że trzeba się ciepło ubrać...
IP: 195.78.237.209
trafiq
Gość
No my zaraz wyruszamy autem na Chopok wiec Szczesliwego Nowego i powodzenia w podrozy !:)
IP: 91.150.223.157
asia i mariusz
Gość
my jedziemy do koszyc, kolezanka dostała smsa,ze z katowic odjazd jest o 6 nie o trzeciej, ale tylko ona a w biurze OIS głucho :)

coraz bardziej nam się to podoba
IP: 87.99.108.166
asia i mariusz
Gość
już w porządku,Pani powiedziała, że wyjazd o szóstej :) do zobaczenia na miejscu
IP: 87.99.108.166
turysta
Gość
zamawial ktos kontrole autokarow dzis na 0:00 na Torwar ??
IP: 83.19.136.46
turysta
Gość
bo nie chce dublowac :)
IP: 83.19.136.46
Kris
Gość
jedzie ktoś z wrocka dzis autokarem o 2,30 na słowacje?
IP: 83.20.170.244
Adam
Gość
Mój przypadek jest jeszcze lepszy mam w umowie wyjazd 27 grudnia 19:30 i co sie okazuje? stawilismy sie na miejsce i dowiadujemy sie po dwoch godzinach stania ze jednak jedziemy 28.12, nikt nas nie powiadomil o zmianach wczesniej a rezerwacje mamy od wrzesnia. totalna porazka.
IP: 78.88.0.100
Kielbas
Gość
Proponuję podać OIS do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Czymu mają robić nas w H**?? Będą płacić:D
IP: 85.193.252.166
arek
Gość
Hej! jedzie ktoś z Ois na sylwestra do Lwowa?
IP: 83.24.248.21
nowy
Gość
bo te biuro O.I.S jest do d*** i nikomu nie polecam, byliśmy z nimi w Chorwacji i w drodze powrotnej autokar sie zepsuł no i oczywiście nie było z żadnej strony pomocy, wszyscy pracownicy biura umyli ręce na drugi dzień po nocy spędzonej na autostradzie i po wielu telefonach wysłali autokar chorawacki który spotkał się z polskim. W Polsce byliśmy o 12 h później niź planowany był powrót. Więc wszystkim którzy teraz w okresie zimowym wyjeżdżają współczuję ponieważ w momencie zepsucia się autkaru 12h będzie trzeba spędzić na mrozie :/ bo oczywiście z biura nikt tel nie będzie odbierał albo jak odbierze to powie, że to normlane że autokary sie psują :D Oczywiście w autokarze nie było pilota- mimo że w umowie jest "opieka pilota". Pozdrawiam
IP: 85.232.227.2
nowy
Gość
Wpółczuję pilotom wynajmowanym z łapanki przez to biuro. Potrafia robic takie niespodzianki że głowa mała. Np. do ostatniej chwili pilot nie zna szczegółów, np: ilość osób których będzie miał na głowie, trasa przejazdu, ilu ludzi skad zabiera it. W miejscu docelowym wypoczynku również wiele rzeczy jest niedogranych, np; nic wielkiego - do hotelu do którego kierują: zdarzało sie że nikt nic nie wiedział, bo biuro gdzie indziej rezerwowało a gdzie indziej kierowało turystów, ale to jeszcze nic zdarzyło się ze zapomnieli zarezerwować pobytu dla kilku osób. To jest zabawa nieodpowiedzialnych ludzi w prtowadzenie biznesu jakim jest biuro podróży.
IP: 79.139.9.203
gość
Gość
ŻENADA. właśnie wróciliśmy z Sylwestra na Słowacji (Zvolen-Donovaly) i to jest po prostu skandal. zero organizacji, czeski film - nikt nic nie wie, łącznie z pilotami. ale to akurat nie ich wina, bo są zakontraktowani i sami stwierdzili, że nigdy więcej z tym biurem. mimo iż wyjazd był reklamowany od 27.12-01.01 to de facto wyjechaliśmy 28-go nad ranem. i UWAGA! rezerwowaliśmy wyjazd ze strony GOFUN.PL gdzie nic nie było napisane, że to OIS. gdybym wiedziała, nigdy bym nie pojechała z nimi, bo moja koleżanka w zeszłym roku miała jeszcze mniej szczęścia. stanowczo NIE POLECAM!!!
IP: 195.90.102.134
aceman
Gość
No to nieźle, a już miałem zarezerwować wyjazd na Słowację i na dodatek nakręcałem kilku znajomych.
Po komentarzach jednak poszukam czegoś innego lub sam coś zorganizuję !!!
Może znacie jakieś biura w Wawie, którym można zaufać i cieszyć się z wypoczynku ??

Pozdrawiam
Artur
IP: 212.76.47.148
markik
Gość
właśnie wróciłem z wyprawy sylwestrowej z biurem OIS.. wnioski
nigdy więcej . totalna porażka. po prostu skandal, to co sie działo nikomu nie zyczę przeżyć. Wszystko do dupy... Najgorsze biuro jakie kiedykolwiek widziałem... zero organizacji...
IP: 83.24.235.183
Zawiedziona
Gość
Ja też wróciłam przed chwila do Lublina. To co napisał przedmówca to w wiekszości prawda. Jedynie pilot próbował ratować sytuację, chociaż wydawało nam się że nie miał łatwego zadania bo gołym okiem widać było że zdany był tylko na siebie. Reasunując - jeśli chcesz przezyc cos "Wyjatkowego" to tylko BP OIS
IP: 79.139.9.203
arek
Gość
Witam! A ja właśnie wróciłem z Sylwestra z ukraińską fantazją, którego spędzałem we Lwowie. Było WSZYSTKO BARDZO BARDZO DOBRZE, WSZYSTKO PUNKTUALNIE, I OCZYWIŚCIE NASZ PILOT- PANI EWELINA- chyba najlepszy pilot na świecie. Cóż hotel- taki jak i warunki na Ukrainie ale dało się przespać. Naprawdę jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich uczestników wyprawy.
IP: 83.24.215.9
Joanna
Gość
Ja byłam w wakacje w chorwacji. fakt były małe problemy z autokarem (nie moim) ale z tego co wiem od znajomych którzy jechali autokarem zastepczym nie było wiecej problemów niż to ze musieli troche dłuzej poczekać bo jakaś marudna para nie chciała się zgodzić na coś takiego.
Zamierzamy z koleżanką i w tym roku z nimi pojechać.
Z rezydetkami miałyśmy świetny kontakt, było wiadomo kiedy i o ktorej mają dyżury i wazie czego w jakiej willi mieszkają.
A co do organizaji i kontaktu z biurem to też nie miałyśmy problemu wystarczyło zadawac konkretne pytania i nie dać się zbyć. Ale przez czały czas miałyśmy kontakt telefoniczny i mailowy.
I nie oszukujmy się za taką cenę nie należy się spodziewać bóg wie czego.
Jeszcze raz polecam i ja osobiście wybiorę sie z tym biurem na Krym
IP: 78.30.97.33
masz
Gość
Właśnie wróciłem z wyjazdu z ty m biurem
Koszyce -Przepiękne miasto czeka na Ciebie - Super Studencki Sylwester -
27.12.2008 - 2.01.2009 ! Sylwestrowy HIT ! Już od 477 cena z balem
sylwestrowym i wyżywieniem !!!

kilka faktów

PRZED WYJAZDEM

W dniu wyjazdu dostałem nie podpisany SMS ze wyjazd jest przesunięty z
27.12.2008 na 28.12.2008. SMS był nie podpisany. Mimo telefonicznych próśb o
przesłanie tej informacji mailem z podpisem kto jest nadawcą.

I Podróż
1. Na 30 minut przed planowanym odjazdem kierowcy nie wiedzieli gdzie jada
poza tym że to będzie Słowacja. Autokary były nie oznaczone, był bałagan na
parkingu było z 50 autobusów, godzina odjazdu przesunęła się o 1 godzinę

2.Podróż z warszawy do Koszyc trwała 13 godzin z czego kierowca 3 godziny
błądził po Koszycach w poszukiwaniu internatu w którym byliśmy zakwaterowani,
niestety ani kierowca ani "pseudo" pilot nie miał mapy

3. Pilot zupełnie nie przygotowany do wyjazdu, i bardzo nie odpowiedzialny. W
lublinie jeden student około 60 lat:) był tak pijany ze na postoju rozbił
sobie głowę o krawężnik, pilot zamiast wezwać karetkę , nakleiła mu plaster i
wsadziła na silę do autobusu, gdzie ów 60 letni student przewrócił się drugi
raz. dopiero po interwencji pasażerów ów pani Kasia ( pilot) zadzwoniła po
karetkę.

4. W ośrodku zamiast godzin rannych byliśmy o 13, trasę która powinno się
przejechać w max 11 godzin ( tyle wracaliśmy) jechaliśmy nocą 13 godzin!!!

II. Noclegi

W tej cenie DM Kosice myślę ze było okej. Ciepło, ciepła woda, czysta pościel
miła obsługa, nic wiecej za te pieniądze chyba nikt nie cozekiwał

III. Posiłki

Bardzo kiepskie, ale czego wymagać w tej cenie. To co ze śniadania zostało
podane w innej formie na kolacje.

IV. Piloci i rezydent

Oj tutaj można się rozpisać.

Na 3 autokary na miejscu był jeden pilot. Pozostali wrócili następnego dnia.
cała funkcja pilota podczas podroży skupiła się na zebraniu kaucji zwrotnej w
autokarze.
Na miejscu nie było rezydenta, którego opieka była zapewniona w ofercie. jeden
z pilotów, który został z uczestnikami ciągle narzekał na biuro, prosząc by
nie wiązać jej z OIS. pani ta, żaliła się, że została sama na 120 osob, nic
nie wie i ze nie ma kontaktu z biurem, ze biuro ją również oszukało. Nie
można było się dowiedzieć o podstawowe sprawy takie jak np. numer
ubezpieczenia które było w cenie wyjazdu.
nie potrafiła jasno postawić sprawy kaucji zwrotnych, najpierw one były
zbierane , później oddawane i jeszcze raz zbieranie. Budziła niepokój i siała
zamęt na całym wyjeździe, krytykując firmę dla której pracuje tworzyła
atmosferę zamieszania i ogólnego bałaganu. Wszystko zganiała na brak
rezydenta. Nie którym osobom oddała wcześniej kaucję, pod warunkiem ze nie
porusza sprawy nie oddawania kaucji przez ois np. przy śniadaniu.
W drodze powrotnej w żadnym z autokarów nie było pilota, kierowca na własną
rękę sprawdzał czy jadą wszyscy.

V. Dowożenie na stoki
Dowóz na stok wyglądał tak, ze kierowcy błądzili po kilka godzin po wioskach
wokół Koszyc pytając staruszek i meneli jak dojechać do ośrodków. Pilotów
oczywiście nie było. tak straciliśmy pierwszy dzień naszego wyjazdu. Na stok
oddalony o 20 km od Koszyc jechaliśmy 3 h

VI. Sylwester

Część osób płaciła dodatkowe pieniądze za "bal sylwestrowy", ja kupiłem go w
promocji gratis do wyjazdu, wiec pretensji nie mam. Jednak w ofercie miał być
szampan na parę - okazało się tuz przed imprezą ze szampanów nie będzie , w
konsekwencji osoby które jeszcze ufały OIS zostały bez szampana.
"Gorące posiłki"- to była kolacja przesunięta z godziny 18 na 20
"Bogato zastawiony stół szwedzki" tak było napisane w ofercie a co było,
stoliki 8 osobowe na których stały 3 butelki najtańszej wody gazowane ( typu
"tesko"), i rogaliki z makiem po za tym ładne kieliszki z tanim winem i chyba
to wszystko.
:dyskoteka z dj", no coś za co Ois chyba nie odpowiadał bo chłopaki z e
Słowacji nawet pościągali na komputer polskie kawałki. tutaj nie mam zastrzeżeń.


VII. Rozliczanie kaucji zwrotnej
Kaucja miał obejmować straty wyrządzone przez uczestnika wyjazdu, niestety na
koniec została jednak zastosowana odpowiedzialność zbiorowa i każdemu z
kaucji odliczono po 4 zl. osoby które zaś odzyskały kaucje wcześniej proszono
o wpłatę 4 zl za zniszczone gaśnice, strasząc ze jeśli pieniądze nie będą dane
autobusy nie odjadą.

PODSUMOWUJĄC

Totalny brak organizacji!!! Jeśli decydujesz się jechać z tym biurem gdzie kol
wiek licz tylko na siebie, bo stracisz dużo czasu i nerwów biorąc udział w
"atrakcjach" oferowanych przez biuro.
IP: 85.222.8.179

Strona: « < ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij