» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... > »

Autor Treść
Michal
Gość
A ja jak juz bede mial gotowe pismo i skonsultuje sie jutro z prawnikiem to wszystkim co pisali na tego maila powyzej przesle takiego gotowca zeby tylko sie podpisac i poslac do biura a druga kopia do Urzedu Ochrony Konsumentow
IP: 62.121.79.39
gosc
Gość
ode mnie tez dostales maila... swietny pomysl!!!:)
IP: 79.184.112.249
gość
Gość
a czy ktoś pozytywnie ocenia wyjazd w Liptovskim Hradoku?
IP: 89.76.189.2
gosyak
Gość
Trochę dziwię się tylu negatywnym opiniom na temat tego biura.
W sobotę wróciłam z Ustronia i naprawdę jestem zadowolona.
Mogę mieć pretensję tylko o to, że po właceniu pieniędzy i podpisaniu umowy nie dostawałam przed wyjazdem więcej informacji z tego biura. Jednak wystarczyło wcześniej zadzwonić, Pani w OISie wiedziała wszystko na temat godziny wyjazdu i ubioru na imprezę Sylwestrową. Można przyczepić się o początkową organizację, ponieważ autokary wyruszyły troszkę później, jednak nasza pilotka szybko wszystko ogarnęła. Na miejscu byliśmy wcześniej niż zakładaliśmy, więc dodatkowy plus. Jedzenie w Eltransie fantastyczne, jako że nie jestem mięsa miałam oddzielne dania. Autokary dowoziły nas pod same stoki (chyba, że droga była pod górę i strasznie wąska). Pilotka i organizacja naprawdę super. Na Sylwestra było tylko jedzenia na stołach, że zostawiliśmy połowę. Co do wyjazdów, to był zorganizowany kulig, na resztę po prostu nie starczyło czasu, bo woleliśmy pozjeżdżać na nartach. Przypuszczam, że wiele zależy od Pilotki, nam trafiła się fantastyczna. Kierowcom również należy się dobre słowo, zawsze byli punktualnie. Trochę się martwiłam, bo wykupiliśmy sobie pobyt w domku góralskim i myśleliśmy, że będzie zimno. Niepotrzebnie! Ogrzewanie można było tak ustawić, że gdyby ktoś chciał, to mógły zrobić sobie saunę. Poza tym bardzo czysto i schludnie. Ogólnie duży POZYTYW! Mam nadzieję, że w przyszłym roku również skorzystam z oferty tego biura.
Pozdrawiam
IP: 94.254.131.231
gosc
Gość
po prostu mialas szczescie ze tak trafilas.. uwierz mi kazdy kto byl w tym roku na slowacji powie inaczej!
IP: 79.184.112.249
Martyna
Gość
Biuro OIS to oszuści i nic pozatym, na wyjężdzie nie było nic co by było zgodne z oferta jestem pewna że macie rację pisząc o tych jazdach z autobusami, ja za to miałam dostac aparetament a trafiłam do pokoju z jednym łozkiem, choc maiły byc dwa łóżka, pomijam fakt, ze wogóle nie chcieli nas zakwaterowac w hotelu bo OIOS nie wykupił dla nas nclegu, powiem tylkoz e ja juz pisze reklamcje i chetnie sie z nimi spotkam w sądzie bo nie wiem jak takie biuro może istnieć, Jutro skontaktuje sie z izba turystyki, moze oni się zajma to sprawą

Prosze nie jedziecie nigdzie z nimi bo pozałujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.3.58.226
olqa i inni
Gość
Moi Drodzy!!Nie posłuchaliście mnie i moich, kolegów(koleżanke), którzy z dobrymi zamiarami pisaliśmy tu rok temu negatywne komentarze odnośnie wyjazdu z OIS- więc przekonaliście się na własnej skórze, że biuro OIS to nic innego jak tylko oszustwo. Z perspektywy czasu jestem nawet skłonna powiedzieć, że są też i złodziejami!! Osoby, ktróre zastanawiają się nad wyjazdem z tym biurem proszę bardzo o zaufanie nam-my nie mamy żadnego interesu w tym,żeby Wam odradzać, ale jak się patrzt na te ponad 2tysiące negatywnych komentarzy to aż smutno się robi, ze ludzie nie ufają nam, jadą a później niestety sami muszą napisać negatywny komentarz.
IP: 62.117.26.126
Gośka i Andrzej Świdnica
Gość
pozdrawiamy San Andre III i wszystkich, którzy przeżyli sylwestra na Słowacji. Potwierdzamy to, co napisał Michał i apelujemy do wszystkich: PISZCIE NA MAILA, KTÓREGO PODAJE MICHAŁ. My jutro kontaktujemy się z prawnikiem, chcemy napisać pozew zbiorowy i pociągnąć biuro do odpowiedzialności. Sama niby uznana reklamacja to za mało. Podany przez Michała adres mailowy będzie kontaktowym.
IP: 62.141.203.39
gość
Gość
a ci co byli w litpovskim hradoku jak wy ocniacie wyjazd? Jak piloci i jak organizacja?
IP: 89.76.189.2
piotr
Gość
jestem po sylwestrze w tatrzańskiej łomnicy - byliśmy zakwaterowani w hotelu Tatranec (to do naszego domku włamano się kilka godzin po zakwaterowaniu - ktoś o tym pisał wcześniej). ogólna opinia - BEZNADZIEJNE BIURO!!!
- po wpłacie pieniędzy totalnie urwany kontakt!
- po przyjeździe brak rezerwacji w hotelu
- znów: brak kontaktu z kimkolwiek z biura (brak rezydenta to oczywistość więc nawet nie wspominam^^)
- po dwóch godzinach ktoś łaskawie w końcu odebrał któryś z telefonów na stronie bądź alarmowych - jednak rozmowa przeprowadzona w sposób bezczelny i totalnie nieprofesjonalny...
- wspomniane już włamanie do domku w trzy godziny po upragnionym zakwaterowaniu (tu muszę przyznać nie mogę obwiniać biura ale znów: po godzinie prób udało nam się w końcu dodzwonić na numer alarmowy - sposób rozmowy po prostu bezczelny. Na słowa mojej dziewczyny : "proszę pana - włamano się nam do domku" usłyszała odpowiedź "no ale o co pani chodzi - dostała pani w końcu domek, tak?"
- totalny chaos organizacyjny (wraz z pojawianiem się kolejnych grup pojawiały się kolejne problemy) - oczywiście nikt nie miał kontaktu z biurem
- pomimo kilkukrotnych telefonów i zapewnień kolejnych osób , że zaraz prześlą smsem - po dziś dzień nie dostarczono nam numeru polisy ubezpieczeniowej (dzięki Bogu nic się nikomu z nas nie stało, ale chłopaczek z innej grupy chyba połamał sobie rękę - piszę chyba bo nie mając numeru polisy stać było go wybór jednej z dwóch opcji - zdjęcie RTG lub założenie gipsu - rozsądnie wybrał zdjęcie)

Muszę jednak podziękować biurze OIS za jedną rzecz: CENNĄ LEKCJĘ ŻYCIA:)

gdyby nie obsługa hotelu, która ratowała całą sytuację na bieżąco jak tylko potrafili (sylwester trzeba przyznać - zorganizowali bardzo porządnie) cały wyjazd byłby beznadziejny

ogólnie o biurze - totalnie nie wywiązali się z oferty jaką przedstawili na stronie - chciałoby się wręcz powiedzieć CELOWE OSZUSTWO

ODRADZAM
IP: 81.190.213.5
Gosia
Gość
Mam włączony komputer i co jakiś czas podchodzę by odświeżyć stronę. Tak jest moi drodzy, nie wystarczy odradzić. Nadszedł czas na to biuro.
IP: 213.158.196.80
Gość
Gość
Chyba Ci biuro OIS zapłaciło za pozytywne opinie na swój temat. Właśnie wróciliśmy z Włoch i potwierdzamy, Że to oszuści i naciągacze!!!
IP: 83.23.57.110
luki555
Gość
Na początku był chaos i Biuro OIS .

Pan Bóg z chaosu stworzył Ziemie a OIS został. A tak poważnie to dziwne ze nasza wspaniała Izba Turystyki przy tylu uchybieniach
im nie zabierze koncesji/ Wyjazd sylwestrowy do Włoch był piękny tylko dzięki temu ze Italia jest piękna , natomiast organizacja jak i np ceny wycieczek ( 15 Euro za głupi przejazd autokarem godzinny z Fiuggi do Włoch to poprostu śmieszne ), miły tez był wyjazd o 6.00 rano z hotelu , ze śniadaniem o 5.30 do Polski przez Wenecje, nie ma to jak doba hotelowa, sama podroż z powodu opóźnień i snucia się po całej Polsce w celu zebrania kilku np ludzi w jakimś mieście (zamiast zapewnić im busa) trwał 30 godzin. Super organizacja i hardcorowe wspomnienia ! Polecam OIS.
IP: 194.0.102.1
gość
Gość
chaos chaosem... duzo zalezalo od pilota jak on/ona sobie z tym balaganem poradzi.......
IP: 89.76.189.2
Gośka i Andrzej Świdnica
Gość
Kto nas przebije? Trasa Wrocław Vysne Ruzbchy koło Popradu, pensjonat San Andre III. Trasa wg google erath 420km.
Planowany wyjazd 28 12 godzina 2:30-falstart,pomyłka biura a co i tam niech ludzie marzną.
29 12 godzina 2:30 wyjazd z Wrocławia przyjazd do pensjonatu no kto zgadnie???????????????????????????????????????????????????????
20:30 czyli 420 km w 18 godzin.
dodam że autobus się nie zepsuł, nie było wypadku ani innych katastrof,mieliśmy "wycieczki fakultatywne" - jechaliśmy przez Czechy.
IP: 62.141.203.39
Marcin
Gość
Wszytkim odradzam to biuro, są to oszuści i naciągacze!!! Właśnie wróciłem z wycieczki z Włoch.
IP: 83.23.57.110
Anty OIS
Gość
Witam,

Svit k. Popradu 28.12.2008-03.01.2009

Czytając powyższe wypowiedzi pragnę z całego serca i z pełną odpowiedzialnością przychylić się do wszelkich negatywnych komentarzy dotyczących OIS sp. z o.o.

OIS - to zwykli oszuści i złodzieje.

Kilka faktów:

1. Termin wyjazdu przesunięty bodaj na 2 tygodnie przed wyjazdem (do zdzierżenia gdyby nie fakt, że dowiedziałem się o tym przypadkowo).
2. Kolega, który miał być zakwaterowany w pensjonacie nieopodal w momencie przybycia na miejsce usłyszał, że "zakwaterowanie owszem ale od dnia następnego" - musiał spać u mnie w pokoju.
3. Organizacja zero - żadnej osoby kontaktowej, nikt nie odbierał ode mnie telefonu.
4. Sylwester - 100 PLN od osoby miał być w restauracji, był na sali w akademiku - beznadziejne żarcie.

itd. itp.

Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć w zbiorowym pozwie. Jeżeli tylko będę mógł to z całej mocy zaszkodzę OIS.
IP: 84.40.204.131
uczestnik
Gość
Panie i panowie dołączajcie sie do pozwu zbiorowego skarginaois@prokonto.pl , to jedyny sposób na pozbycie sie tego biura z rynku i wyciągniećie konsekwencji
IP: 77.254.77.124
Marcin
Gość
Witamy,
Sylwester we Włoszech, 28.12.2008-03.01.2009

Pozdrowienia dla wszystkich z hotelu "ELMA ŚWIAT" z Fiuggi. Dla zainteresowanych porobiliśmy zdjęcia "grzyba" na korytarzu i "pleśni" w naszych pokojach. Możemy wysłać na pamiatkę Sylwestra we Włoszech.
Napisaliśmy już reklamację i przekazaliśmy tzw rezydentowi. Zachęcamy pozostałych nie tylko z tego hotelu.
IP: 83.23.57.110
Jacek
Gość
Witam wszystkich. Niektórzy znają mnie jako "ratownik". Jak wiecie rozdałem mój adres @ wielu osobą aby zjednoczyć się i uzyskać od tak nierzetelnej firmy to co się nam należy, i aby ostrzec innych przed tymi oszustami, dyletantami i cwaniakami ( osoby z którymi jechałem autokarem wiedza o kogo chodzi). Mam jednak sugestię; Nie piszmy za dużo na tym forum aby nasz adwersarz nie przygotował się i nie uprzedził naszych ruchów. Pozdrawiam cała ekipę którą poznałem - jesteście super. Paweł ty ogierze jak tam teściu. no i pozdrów Anię. Panie oficerki - szacuneczek i baczność - spocznij. Łukasz jak impreza i jak dojechałeś na UK?, Michał Alpy czekają no i moja nawigacja Magellan. Pozdrawiam tez Pana co chciał mnie pobić. I policjantów z Nowego Targu. A wszyscy uczestnicy wyjazdów z OIS -pamiętajcie nie można odpuszczać bo tak nigdy w życiu do niczego się nie dojdzie. Niech każdy to co robi robi dobrze to może kiedyś będzie lepiej.Pozdrawiam Jacek
IP: 89.174.104.230
Aga
Gość
Ja niedawno wróciłam z Telgardu. Zaczęlo sie od tego ze wszyscy ktorzy dzwonili aby dowiedziec sie czy pieniadze sa juz wplacone czy doszla umowa byli bardzo mili....i tu sie konczy dobre zdanie o nich. Mielismy wyjechac z Radomia o 23.45 kiedy odjazd zaczal sie opozniac myslelismy ze to kwestia parunastu minut....ale o 1 mialam juz dosyc czekania gdyby nie to ze czekaly z niami inne osoby pewnie wsiadabym w samochod i wrocila do domu. Doczekalismy 2 ale oprocz ludzi ktorzy zaczeli dojezdzac na nastepny kurs na Slowacje autokarow nie bylo, dopiero przed 3 zadzwonila pilotka powiedzila ze na pks zatrzymala ich policja i godz miele kontrole autokaru.
Tak ruszylismy zamiast 23.45 o 4 rano- zmarznieci glodni i zli.... podroz miala trwac do 9 rano- no z tym opoznieniem do 13 a na miejsce dojechalismy na 17.30;/;/ jezdzilismy 6 godz po Slowacji bo pilotka nie znala okolicy kierowcy nie wiedzieli gdzie jada.... Po wejsciu do hotelu okazalo sie ze temp. pesjonatu jest niewiele wieksza niz na dworzu!!!!! pozniej problem z pokojami sprzedali za duzo 2 z lazienkami i braklo pokoi, w pokojach grzyb!!!!! od drzwi do okien lozka polamane tak ze wpadalo sie do srodka, woda zimna jak.....ra. |Dopiero 3 dnia zrobilo sie naprawde cieplo. Nawet nie wiemy czy bylimy tak naprawde ubezpieczeni. Po wypadku naszej kolezanki mieli doweiesc polisy i co i ch....j dziewczyna musiala sama zaplacic za karetke i zszywanie bo by jej nawet wziasc nie chcieli... sam czas spedzony byl ok ale to tylko dzieki ludziom ktorzy tam byli. Powrot byl bardzo podobny.
Nikomu nie polecem meczarnia i zero zorganizowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 193.239.80.21
fanka gosyak
Gość
Moja Droga gosyak!
Po przeczytanie pierwszego zdania twojej rozprawki oczywiste jest już to, że jesteś pracownikiem OIS.
Zamiast wypisywać bzdury i udawać zadowolonego klienta licz już lepiej straty spowodowane reklamacjami!!
IP: 83.238.10.130
Maciek
Gość
byłem na odlotowym sylwestrze z OIS w Bardejovie. Już dwa razy: pierwszy i ostatni!!! Płacę za organizację wypoczynku a tymczasem wycieczka z ois to prawdziwy obóz przetrwania. Piszcie do kolegi na skarginaois@prokonto.pl i dołóżmy im żeby już więcej nie żerowali na biednych studentach. Pokażmy że jesteśmy zorganizowanie a nie tak jak oni totalny bałagan.
IP: 80.52.182.22
jasiek wedrowniczek
Gość
gość napisał
a czy ktoś pozytywnie ocenia wyjazd w Liptovskim Hradoku?


pozytywnie ?
nawet piloci wyjechali na drugi dzien

ja chce jeszcze rekompensate za zjebany sylwester
co to ku... ma znaczyc
IP: 77.252.121.2
jasiek wedrowniczek
Gość
ja proponuje tej oto czwórce kasowac auta
rozpier... im samochody i tyle
jak i wszystkim zatrudnionym

Marcin Kopyś
Jacek Nowak
Marcin Moździerewski
Tomasz Jagiełło
IP: 77.252.121.2

Strona: « < ... 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij