» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 104 105 106 107 108 109 110 111 112 ... > »

Autor Treść
aurorka
Gość
Ja byłam na Sylwestrze z nimi w tym roku (Słowacja-Koszyce) i niestety podróż, organizacja,pilot - to po prostu była porażka :-( . Zamieszanie podczas przejazdów autokarów(wielogodzinne czekanie na inne autokary), totalny brak organizacji,pilot-rezydent bez wiedzy i kompetencji,spore dopłaty do dodatkowych dojazdów na stok,tylko jeden kierowca,który prowadził autobus przez blisko 24godziny jazdy. I aby się już dalej nie rozpisywać (a można by było długo) - nie polecam tego biura, nawet najgorszemu wrogowi. PS.Tylko ludzie nie zawiedli!!!!
IP: 83.21.45.196
k@mila
Gość
[quote=piotr]
jestem po sylwestrze w tatrzańskiej łomnicy - byliśmy zakwaterowani w hotelu Tatranec (to do naszego domku włamano się kilka godzin po zakwaterowaniu - ktoś o tym pisał wcześniej). ogólna opinia - BEZNADZIEJNE BIURO!!!
Czyli mojer podejrzenia, co do tego biura potwierdzają się!!Są też złodziejami!!My byliśmy w tamtym roku na Słowacji-podczas naszej nieobecnośći, ktoś włąmał się do naszyk pikoi(bez śladów włamania, czyli po prostu były użyte dodatkowe klucze)Włamanie to dla nikogo z biura nie było wielkim zaskoczeniem...I historia powtarza się w tym roku...dziwne-coś w tym musi byc!!
Dla dobra innych biuro należy zgładzić!!i jak widać wszytsko zmierza w dobrym kierunku!![/quote=piotr]
IP: 62.117.24.66
aurorka
Gość
Ponawiam poprzedni apel: Panie i panowie, niezadowoleni uczestnicy wyjazdów Sylwestrowych na Słowację, dołączajcie się do pozwu zbiorowego skarginaois@prokonto.pl , to jedyny sposób na pozbycie się tego biura z rynku i wyciągnięcie konsekwencji! Bo tak ciągle będą się oni "ślizgać" na rynku i naciągać kolejnych ludków. Wysyłajcie info na podany przez Kolegę mail i za dużo nie rozpisujcie się na tym (lub innych) forum, bo właściciele i pracownicy OIS zdążą sobie przygotować "linię" obrony.
IP: 83.21.45.196
kuśka
Gość
Bartek OIS napisał
Witam

Do Bułgarii jedzie się przez Czarnogórę - dlatego potrzebny jest paszport.

Pozdrawiam

Bartek OIS


chyba cie popierd... sprawdz na mapie gdzie czarnogora a gdzie bulgaria jakie biuro taki pracownik
IP: 84.201.211.11
mar
Gość
kuśka napisał
Bartek OIS napisał
Witam

Do Bułgarii jedzie się przez Czarnogórę - dlatego potrzebny jest paszport.

Pozdrawiam

Bartek OIS


chyba cie popierd... sprawdz na mapie gdzie czarnogora a gdzie bulgaria jakie biuro taki pracownik


pamiętam tego bartka z ois to totalny jełop wycisnięty z inteligencji matołek który tylko potrafi dbać o wygłąd
IP: 77.252.121.2
elwirka
Gość
Najgorsza organizacja z jaką się kiedykolwiek spotkalam. Bylismy na Sylwestrze na Slowacji. Na stronie interentowej jest napisane impreza od 28.12.2008 do 03.01.2009 tymczasem na miejscu mieliślmy być na 13 29.12.08 czyli jadać z Wroclawia to nawet wyjezdzająć o 23.50 nie wie co byśmy musieli zrobic aby byc na 13.oo bo to 320km. Na 2 dni przed wyjazdem do nikogo nie można było się dodzwonić. Żaden numer telefonu umieszony na stronie jak i w mailu od biuro nie odbierał.
Na miejsu było jeszcze gożej pilotka( mialo być 3 pilotów była jedna) nie miła pojęcia o niczym. Nie wiedziala gdzie sa stoki narciarskie.
Hotel wyglądał jakby zatrzyłam się w czasie jakies 30 lat temu. Śmierdziało niesamowicie.
Jedzenie to jakieś nie porozumienie. Na śniadnei oprócz bólek była tylko parówka i malutki dżem i nic więcej. Na obiad była zupa w której, jak ktoś mial szczęście to pływały skrawki marchewki.
Ogólny brak jakiejkolwiek organizacji.
Nie polecan najgorszemu wrogowi
IP: 62.111.211.183
kuśka
Gość
Biuro OIS napisał
Mikołajki tuż tuż …
A biuro OIS już przygotowało MIKOŁAJKOWĄ PROMOCJĘ dla wszystkich naszych byłych uczestników
Wszyscy byli uczestnicy naszych wyjazdów którzy zapiszą się do 06.12.2008 na nasze wyjazdy sylwestrowe otrzymają mikołajkowy prezent w postaci 7% zniżki!!!
Takie prezenty rozdaje tylko OIS!!!
Nie zwlekaj i już dzisiaj się zapisz na nasz wyjazd!!!

wsadz sobie te swoje mikolajki to tyłka!!! oszusci


Pozdrawiamy Serdecznie
IP: 84.201.211.11
dragomir
Gość
a ja proponuje im na następny dzień po wstawieniu okien je wybijać ponownie no i oczywiście w biurze GOFUN również bo to też ich biuro
w Warszawie oby dwa są obok siebie
w Krakowie biuroczajka
biuroczajka.pl

ois.pl
gofun.pl
biuroczajka.pl

to ich strony

może jakaś mała zmiana ich stron dzięki sprytnemu internaucie !
IP: 77.252.121.2
Majka
Gość
Bylismy na Sylwku we Włoszech. Fatalna organizacja, mnóstwo przekłamań w ofercie, m. in. nie odbył sie wyjazd na nabozeństwo noworoczne do Watykanu, bo organizatorom nie chciało sie wstać po balandze sylwestrowej, zwiedzanie muzeów watykańskich równiez nie doszło do skutku,bo akurat tego dnia,którego zaplanowano ich zwiedzanie były one (jak co roku) zamknięte:) Ale pomimo wszystko - Rzym jest piękny!!!!!
IP: 81.210.32.66
dragomir
Gość
Majka napisał
Bylismy na Sylwku we Włoszech. Fatalna organizacja, mnóstwo przekłamań w ofercie, m. in. nie odbył sie wyjazd na nabozeństwo noworoczne do Watykanu, bo organizatorom nie chciało sie wstać po balandze sylwestrowej, zwiedzanie muzeów watykańskich równiez nie doszło do skutku,bo akurat tego dnia,którego zaplanowano ich zwiedzanie były one (jak co roku) zamknięte:) Ale pomimo wszystko - Rzym jest piękny!!!!!

Nie zapomnij się dopisać :

" Panie i panowie dołączajcie sie do pozwu zbiorowego skarginaois@prokonto.pl , to jedyny sposób na pozbycie sie tego biura z rynku i wyciągniećie konsekwencji "
IP: 77.252.121.2
Martyna
Gość
gość napisał
a ci co byli w litpovskim hradoku jak wy ocniacie wyjazd? Jak piloci i jak organizacja?


To wszystko to jakaś masakra jest organizacja żadna i róbcie wszystko by im tego nie odpuścic, bylo stasznie!!!!!!!!!!!
IP: 83.3.58.226
żrdw
Gość
rzym piękny wenecja też ale bez biura ois, tragedia!!! kolesie nie przyznawali sie ze są z tego biura nikt nic nie mówił ze jest pracownikiem czy kims innym z biura, na zbiórce po imprezie sylwestrowej jakis pijany marcin czy michał z tego biura chucha mi w twarz i pyta czy sylwester ok??? juz go miałem trzaskać kmiota ale go jakieś dziewuchy do autokaru wciągnęły i uratowały przed łomotem, BIURO TRAGEDIA UNIKAJCIE LUDZIE!!! 3/4 w opisie wycieczki to kłamstwo!!!!
IP: 83.6.205.180
nawet
Gość
żrdw napisał
rzym piękny wenecja też ale bez biura ois, tragedia!!! kolesie nie przyznawali sie ze są z tego biura nikt nic nie mówił ze jest pracownikiem czy kims innym z biura, na zbiórce po imprezie sylwestrowej jakis pijany marcin czy michał z tego biura chucha mi w twarz i pyta czy sylwester ok??? juz go miałem trzaskać kmiota ale go jakieś dziewuchy do autokaru wciągnęły i uratowały przed łomotem, BIURO TRAGEDIA UNIKAJCIE LUDZIE!!! 3/4 w opisie wycieczki to kłamstwo!!!!


nawet sie nie przyznawaj ze go wypusciles !!!!
gdzie to bylo na slowacji w ktorym miejscu ?
IP: 77.252.121.2
Michal
Gość
<p class=MsoNormal><b style='mso-bidi-font-weight:normal'><span
style='font-size:16.0pt;color:red'>UWAGA. JUTRO JESTEM UMOWIONY Z DZIENNIKARZEM
JEDNEGO Z DZIENNIKOW OGOLNOPOLSKICH. DLATEGO BARDZO BYM PROSIL O JAKIES ZDJECIA
CZY TEZ INNE DOWODY NA <span class=GramE>OIS . </span>OCZYWIŚCIE NA MAILA </span></b><strong><span
style='font-size:16.0pt;color:red;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold'><a
href="mailto:skarginaois@prokonto.pl" title="skarginaois@prokonto.pl"><b><span
style='color:red'>skarginaois@prokonto.<span class=GramE>pl</span></span></b></a><span
class=GramE> . </span>Im <span class=SpellE>wiecej</span> tym lepiej. W <span
class=SpellE>srode</span> powinien ukazać się artykuł</span></strong><b
style='mso-bidi-font-weight:normal'><span style='font-size:16.0pt;color:red'><o:p></o:p></span></b></p>

</div>

</body>

</html>
IP: 62.121.79.39
Michal
Gość
UWAGA. JUTRO JESTEM UMOWIONY Z DZIENNIKARZEM JEDNEGO Z DZIENNIKOW OGOLNOPOLSKICH. DLATEGO BARDZO BYM PROSIL O JAKIES ZDJECIA CZY TEZ INNE DOWODY NA OIS . OCZYWIŚCIE NA MAILA skarginaois@prokonto.pl . Im wiecej tym lepiej. W srode powinien ukazać się artykuł
IP: 62.121.79.39
bartek
Gość
Niestety ja zdjęć nie mam bo tego syfu nie miałem ochoty fotografować.Stary hotel robotniczy.Pamietający jeszcze światlość ZSSR.Koło pokoju mialem obrazek z Placem Czerwonym.Zdjęcia hotelu GORAL na stronie OIS to kpina.Wyremontowany pokoj z lazienka miała tylko jedna grupa ok.5 osób.A reszta musiała załatwiać wszystkie potrzeby w obskurnych łazienkach na korytarzu.[zdjęć tych łazienek na stronie biura nie ma:)]Pomijając już fakt że wycieczka fakultatywna miała być do Besenovy, a wyjazd tak naprade byl zorganizowany do gownianego Meandru.
Kaucje w wysokosci 60 zł otrzymalismy z powrotem tylko dzieki inicjatywie kilku wysportowanych kolegów którzy zagrozili zmasakrowaniem pilota.dZIĘKUJE IM W IMIENIU CAŁEGO AUTOKARU:) I GORĄCO POZDRAWIAM.

wSZYSTKIE NEGATYWNE POSTY ZNAJDUJĄ ODZWIERCIEDLENIE W RZECZYWISTOŚCI.nIE UFAJCIE O.I.S.RAZEM MOŻEMY ICH ZAŁATWIĆ,WIĘC ŁĄCZMY SIĘ POKAŻMY ŻE NIE JESTEŚMY BEZBRONNI.

CHCIELI WYDYMAĆ FREDA TO TERAZ ,FRED WYDYMA ICH.
IP: 89.77.77.101
frank
Gość
Michal napisał
UWAGA. JUTRO JESTEM UMOWIONY Z DZIENNIKARZEM JEDNEGO Z DZIENNIKOW OGOLNOPOLSKICH. DLATEGO BARDZO BYM PROSIL O JAKIES ZDJECIA CZY TEZ INNE DOWODY NA OIS . OCZYWIŚCIE NA MAILA skarginaois@prokonto.pl . Im wiecej tym lepiej. W srode powinien ukazać się artykuł


ktory to dziennik ?
IP: 77.252.121.2
gość
Gość
ja z warszawy na Słowację (Liptovsky Jan) jechałam 23 godziny w jedna stronę. Na miejscu okazało się, że nie mamy gdzie mieszkać. sami wynajmowaliśmy sobie pokoje!!!
zrobili wszystkich w trąbę!!!
IP: 94.254.189.22
Michal
Gość
Nie chce uprzedzać faktów , ale w środe jak już będzie wydrukowany oraz na stronie internetowej to podam tutaj link do artykulu i wszycy juz beda wiedzieli jaki to dziennik :).
IP: 62.121.79.39
woj
Gość
hehe hotel GORAL, bylem potwierdzam masakra, nawet kluczy nie bylo do kibli...
IP: 83.26.36.206
bary
Gość
kuz... tez nas oszukali. zaplacilismy 600 zl wchodzimy do hotelu w Koszycach a tutaj szok. zimno, lazienka jak za komuny a nawet gorzej, wyjechalismy nastepnego dnia, dobrze ze mieslismy wlasne auto. darowalismy sobie sylwestrwa bo wiedzielismy jak moze wygladac.umowa zamiast od 29.12 byla od 27. 12. brak mozliwosci zmiany.brak kontaktu
na miejscu w biurze nie chcieli z nami spisac umowy powiedzieli ze przesla na maila, przeslali z ... inna data.wzieli zaliczke reszta na konto.
Fotki na stronie to sciema z innego hotelu!!!!
Telefon dzisiaj nie odpowiada. mysle ze mozna ich zlokalizowac tylko po numerze konta bankowego. ich 'biuro' w Warszawie to dziura, gdzie nie ma zadnego szyldu ani reklamy, mysle ze moze juz nie istenieje.
pozdrawiam gg 2368575
Paweł
IP: 82.160.24.2
gość
Gość
Martyna napisał
gość napisał
a ci co byli w litpovskim hradoku jak wy ocniacie wyjazd? Jak piloci i jak organizacja?


To wszystko to jakaś masakra jest organizacja żadna i róbcie wszystko by im tego nie odpuścic, bylo stasznie!!!!!!!!!!!


A możesz dokładniej?
IP: 89.76.189.2
Martyna
Gość
gość napisał
Martyna napisał
gość napisał
a ci co byli w litpovskim hradoku jak wy ocniacie wyjazd? Jak piloci i jak organizacja?


To wszystko to jakaś masakra jest organizacja żadna i róbcie wszystko by im tego nie odpuścic, bylo stasznie!!!!!!!!!!!


A możesz dokładniej?



Przyjehaliśmy i nie było dla nas noclegu bo biuro nie poinformowało nas, że nocleg zaczyna sie od drugiej nocy choc prosiłam o wszystkie ważne informacje!!!! pokój najdroższy z oferty dwu osobowy okazał sie jednoosobowym, nie spełniajacym norm hotelu** organizacja żadna nie było pilota który by sie nami zaopiekował, podobno został 1 pilot na wszystkie hotele, a o rezydencie to juz nie wspominam...bo go nie było wcale... jedzenie :śniadania kiepskie choc miały byc wyborne, kolacje lepsze, ale za to sylwester nie powalił na kolana przez cały wieczór cola 0,2l na osobe to tyle, potem 10 euro za butelkę coli... fajnie co nie!!! no i oczywiscie żadnej normalnej kawy czy herbaty do posiłków tylko rozwodniony kisiel;)

Masakra była i tyle
IP: 83.3.58.226
gość
Gość
kurde w którym hotelu byłaś? 2 * to chyba bocian nie? z tego co wiem dużo pilotów bylo w demanovce w litpvskim mikulaszu a w hradoku to byl jakis w smreku.
IP: 89.76.189.2
Martyna
Gość
gość napisał
kurde w którym hotelu byłaś? 2 * to chyba bocian nie? z tego co wiem dużo pilotów bylo w demanovce w litpvskim mikulaszu a w hradoku to byl jakis w smreku.


Ja mieszkałam w Smreku, pilot tam m ieszkał ale nie należałam do jego listy, był nawet wporządku, ale miał juz serdecznie dośc wszystkiego, sam narzekał an biuro.
IP: 83.3.58.226

Strona: « < ... 104 105 106 107 108 109 110 111 112 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij