» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... > »

Autor Treść
Gosia
Gość
Witam, wybieram sie 17.07 do Biogradu może w Wawie dobrze by było zamówic kontrole policyjna autokaru, skoro na wczesniejszym turnusie był autokar padaka. Po ostatnich wypadkach autokarowych lepiej byłoby sie zabezpieczyc. Jedzie ktos jeszcze z Wawy?
IP: 86.63.151.27
kędzior
Gość
jeszcze raz... czy ktoś coś słyszał o willi Szaja? Ktoś tam się wybiera...?
IP: 193.200.232.18
Będzie super!:))
Gość
ewelina napisał
Będzie super!:)) napisał
Hej!

Wybiera się ktoś do Biogradu 17 lipca? Dajcie znać!


hej ja z chlopakiem jedziemy 17 do biogradu bedziemy w willi ugri.Z jakiego miasta jedziesz??



My jadę z koleżanką z Katowic,a Wy..?
IP: 83.143.101.193
vyso
Gość
czy w końcu ktoś może polecić jakąś dobrą villę ze spoko właścicielami i studenckim standardem :)) nie żądam wiele łóżko, kawałek łazienki i kuchni i możliwość picia do rana i kto jedzie do biogradu 11 września?
IP: 213.199.192.59
ewelina
Gość
Będzie super!:)) napisał
ewelina napisał
Będzie super!:)) napisał
Hej!

Wybiera się ktoś do Biogradu 17 lipca? Dajcie znać!


hej ja z chlopakiem jedziemy 17 do biogradu bedziemy w willi ugri.Z jakiego miasta jedziesz??


My jedziemy z warszawy


My jadę z koleżanką z Katowic,a Wy..?
IP: 89.78.127.52
ewelina
Gość
my z warszawy
IP: 89.78.127.52
ewka
Gość
GOSIA--> kontrola autobusów to świetny pomysł!!!Naprawde ją polecam, przynajmniej będziecie w spokoju jechali a nie tak jak my przez całą droge myslelismy czy dojedziemy czy nie:P
IP: 212.76.37.226
ewelina
Gość
Gosia napisał
Witam, wybieram sie 17.07 do Biogradu może w Wawie dobrze by było zamówic kontrole policyjna autokaru, skoro na wczesniejszym turnusie był autokar padaka. Po ostatnich wypadkach autokarowych lepiej byłoby sie zabezpieczyc. Jedzie ktos jeszcze z Wawy?

W zasadzie to nie jest taki glupi pomysl lepszy kilkuminutowy poslizg z wyjazdem niz strach czy dojade.Tylko jak to sie niby zalatwia po prostu dzwoni sie pod 997??
IP: 89.78.127.52
Kamil OIS
Gość
Droga Ewelina
A dlaczego ma byc poślizg?Skoro wyjazd jest o 8:30 z Warszawy a policje możecie wezwać np godz.przed odjazdem:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.4
emilia
Gość
Mam pytanie do Kamila - jak to jest naprawde z tymi pokojami w Ugri ile w koncu jest tych pokoi - ja mam wykupione studio i jak go nie dostane to napewno spotkamy sie w sądzie, gdyz w ten sposób bedziecie łamac umowe!!! Nie che juz teraz was straszyc bo nie o to mi chodzi poprostu chce byc spokojna o to co mi sie nalezy, zapłaciłam za taki pokój i mam nadzieje go dostac :?
IP: 85.221.185.78
Biograd 17.07
Gość
Witam.
Mam prośb ę do kamila OIS mianowic kontaktowałam się z Inspektoratem Ruchu Drogowego w sprawie kontroli autokaru... polecił on podjechać w godzinach od 5:30 do 9:30 na Torwar lub dworzec wschodni gdzie odbywają się kontrole autokarów. Zaoszczędzisz nam i sobie dodatkowych nerwów. Albo podstawcie od razu autokar taki jaki powinien być zgodnie z umową a przede wszystkim bezpieczny bo nie chcę stwarzać problemów ani opóźniać wyjazdu, ale gdy zobaczę autokar, który nie będzie spełniał standardów to zadzwonię po kontrolę a na nią pewnie będziemy musieli poczekać....
IP: 212.87.13.77
Biograd 17.07
Gość
Gosia napisał
Witam, wybieram sie 17.07 do Biogradu może w Wawie dobrze by było zamówic kontrole policyjna autokaru, skoro na wczesniejszym turnusie był autokar padaka. Po ostatnich wypadkach autokarowych lepiej byłoby sie zabezpieczyc. Jedzie ktos jeszcze z Wawy?

Ja jadę ze znajomymi kontrolą już się interesowałam post powyżej. .. ale może namówimy po zbiórce organizatorów zeby podjechać na Torwar albo Wschodnią??
Bo kontrola indywidualna w tych godzinach wqymaga czasu...a jak chcemy wyjechać punktualni eto lepiej w wyznaczone miejsca
IP: 212.87.13.77
Sylwia
Gość
kolejny wypadek autokaru... organizatorzy mogą być pewni ,że do sypiącego się autokaru na pewno nie wsiądziemy.Biuro OIS- proszę zapewnić odpowiednie autkary-jak wiadomo droga do Chorwacji jest bardzo niebezpieczna bo jedzie się,że przez niebezpieczne góry i nie wyobrażam sobie jechać przez nie "niepewnym autokarem". Proszę się tym zająć.
IP: 212.76.46.161
Ania
Gość
Poznański i Wrocławski OIS jakoś załawił LUX autobusy (na poprzednie turnusy) o to samo prosimy warszawski tym razem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 89.76.195.75
Biograd 17.07
Gość
Mam do was prośbę żebyście zadzwonili do Ois-u i prosili i ich o zapewnienie porządnego autokaru i kontrolę j a ze swojej strony zrobię to ssamo... może n awiększą ilośc telefonów zareagują bo póki co jak dzwoniłam i zapytałam o kontrolę Pani trochę się zdziwiła zpytała kogoś w biurze i odpowiedziała ze oczywiście nie wypuszczą autokaru bez kontroli... no nie przekonała mnie :o
Dla nich kontrola to posiadanie przeglądów...
IP: 212.87.13.77
Grzesiek
Gość
vyso napisał
czy w końcu ktoś może polecić jakąś dobrą villę ze spoko właścicielami i studenckim standardem :)) nie żądam wiele łóżko, kawałek łazienki i kuchni i możliwość picia do rana i kto jedzie do biogradu 11 września?


Willa Iva jest rewelacyjna, a jej właściciele którzy mieszkaja obok w osobnym domu są cudowni, imprezowalismy nie raz do 4 rano! Tylko nie wiem czy ona jest w ofercie:)
IP: 85.14.77.25
Sylwia
Gość
Biograd 17.07 napisał
Mam do was prośbę żebyście zadzwonili do Ois-u i prosili i ich o zapewnienie porządnego autokaru i kontrolę j a ze swojej strony zrobię to ssamo... może n awiększą ilośc telefonów zareagują bo póki co jak dzwoniłam i zapytałam o kontrolę Pani trochę się zdziwiła zpytała kogoś w biurze i odpowiedziała ze oczywiście nie wypuszczą autokaru bez kontroli... no nie przekonała mnie :o
Dla nich kontrola to posiadanie przeglądów...


Zgadzam się,moi drodzy jeśli sami nie zadbamy o swoje bezpieczeństwo to nikt o to nie zadba-dzwońmy i walczmy o swoje
IP: 212.76.46.161
ewka
Gość
myślę, że dzwonienie do OIS nic nie da. ostatnio nawet jak kontroli nie było to i tak siedzieliśmy w autokarach i czekaliśmy nie wiadomo na co 40 minut, bo wyjazd który miał byc o 6.30 faktycznie był ok. 7.15.

A jak nie dostaniecie pokoju który mieliście dostać to przyjedzie szef i sypnie tekstem "to co ja mam Pani na to poradzić, że Pani mieszka w kuchni-przeprosić Panią?no to przepraszam!":)
IP: 212.76.37.226
gość 1
Gość
trzeba być cwanym i kłócić się o to co ma się na umowie-niech straszą że jak chcecie to możecie wrócić do Polski i się kłócić-to wracajcie bo wtedy wygraną macie w kieszeni i jeszcze łądne odszkodowanie dostaniecie na jeszcze lepszy wyjazd-ja się nie martwie-znam wielu prawników:) a zresztą nie martwcie się na zapas-wszyscy wracają zadowoleni-zaufajmy OIS- Zobaczymy
IP: 212.76.46.161
vyso
Gość
Grzesiek napisał
vyso napisał
czy w końcu ktoś może polecić jakąś dobrą villę ze spoko właścicielami i studenckim standardem :)) nie żądam wiele łóżko, kawałek łazienki i kuchni i możliwość picia do rana i kto jedzie do biogradu 11 września?


Willa Iva jest rewelacyjna, a jej właściciele którzy mieszkaja obok w osobnym domu są cudowni, imprezowalismy nie raz do 4 rano! Tylko nie wiem czy ona jest w ofercie:)

niestety iva jest zajęta
i kto jedzie do tej chorwacji 11 września
IP: 213.199.195.120
misha
Gość
ja sie przejade :D
IP: 83.17.118.243
Ania
Gość
emilia napisał
Kasia napisał
czesc wszystkim. Nie bede powtarzac wszystkiego zlego co zostalo juz napisane o biurze OIS, jedynie potwierdze, a od siebie dodam, ze mialam wykupiony pokoj w willi bozo, na miejscu okazalo sie, ze ten sam pokoj wykupily jeszcze dwie inne osoby (powod: balgan w papierach i rezerwacjach biura OIS).. mialo to byc studio 2osobowe z kuchnia i lazienka. na prosbe ludzi z bozo i rezydentki przenieslismy sie do willi ugri, zapewnieni ze pokoj bedzie mial ten sam, a nawet wyzszy standard. w ugri dostalismy pokoj (a nie studio!) bez kuchni, co gorsza w calej willi nie ma ogolnodostepnej kuchni.. w podobnej sytuacji byla jeszcze jedna para+malzenstwo, ktore wprawdzie wykupilo pokoj bez kuchni, ale byli pewni ze jest ogolnodostpena kuchnia w domku.. mozecie sobie wyobrazic jak bardzo irytujace to bylo, bo nie wzielismy z polski nawet talerza czy kubka, nie wspominajac o jedzeniu, ktore sobie przywiezlismy i ktore musialo z nami wrocic do polski. prosilismy rezydentow chociaz o czajnik, ale sie nie doprosilismy i w koncu kupilismy go na miejscu.. jako rekompensate dali nam na miejscu kase na obiady, ale nie zmienia to faktu, ze wszystko bylo nie tak jak byc powinno. podsumowujac ostrzegam wszystkich ktorzy jada do ugri: nie ma tam 4 studio + 1 pokoju (tak jak jest napisane na stronie OIS), ale 2 studio + 3 pokoje (bez kuchni). wiec od szczesliwego (badz nie) trafu zalezy na co traficie.. radze wziac swoje naczynia, czajnik i nastawic sie na ewentualny brak kuchni..

te osoby które jada 02.08 do willi UGRI prosze niech napisza dla jasnosci jakie pokoje maja wykupione - Ja zchłopakiem mamy wykupione studio wiec z tego co czytam powinno byc jeszce tylko 1 studio wolne prosze o odpowiedzi z góry dziekuje ;)

ja tez z chłopakiem mamy wykupione studio w Ugri w terminie 2.08, ale nie sądzę żybyśmy byli jedyni ;)
IP: 83.31.240.226
zuz.
Gość
a czy ktos byl w willi BUJEVIC?
bardzo mi zalezy na opinii jak sie prezentuje ta willa.
IP: 85.222.86.69
kamila
Gość
Mógłby któs napisać, jak mniej więcej są zlokalizowane kwatery organizowane przez OIS? Chodzi mi o to, czy są blisko siebie w jednym miejscu skupione, czy raczej zlokalizowane po całym Biogradzie???Z góry thx:)
IP: 79.188.45.2
emilia
Gość
Ania napisał
emilia napisał
Kasia napisał
czesc wszystkim. Nie bede powtarzac wszystkiego zlego co zostalo juz napisane o biurze OIS, jedynie potwierdze, a od siebie dodam, ze mialam wykupiony pokoj w willi bozo, na miejscu okazalo sie, ze ten sam pokoj wykupily jeszcze dwie inne osoby (powod: balgan w papierach i rezerwacjach biura OIS).. mialo to byc studio 2osobowe z kuchnia i lazienka. na prosbe ludzi z bozo i rezydentki przenieslismy sie do willi ugri, zapewnieni ze pokoj bedzie mial ten sam, a nawet wyzszy standard. w ugri dostalismy pokoj (a nie studio!) bez kuchni, co gorsza w calej willi nie ma ogolnodostepnej kuchni.. w podobnej sytuacji byla jeszcze jedna para+malzenstwo, ktore wprawdzie wykupilo pokoj bez kuchni, ale byli pewni ze jest ogolnodostpena kuchnia w domku.. mozecie sobie wyobrazic jak bardzo irytujace to bylo, bo nie wzielismy z polski nawet talerza czy kubka, nie wspominajac o jedzeniu, ktore sobie przywiezlismy i ktore musialo z nami wrocic do polski. prosilismy rezydentow chociaz o czajnik, ale sie nie doprosilismy i w koncu kupilismy go na miejscu.. jako rekompensate dali nam na miejscu kase na obiady, ale nie zmienia to faktu, ze wszystko bylo nie tak jak byc powinno. podsumowujac ostrzegam wszystkich ktorzy jada do ugri: nie ma tam 4 studio + 1 pokoju (tak jak jest napisane na stronie OIS), ale 2 studio + 3 pokoje (bez kuchni). wiec od szczesliwego (badz nie) trafu zalezy na co traficie.. radze wziac swoje naczynia, czajnik i nastawic sie na ewentualny brak kuchni..

te osoby które jada 02.08 do willi UGRI prosze niech napisza dla jasnosci jakie pokoje maja wykupione - Ja zchłopakiem mamy wykupione studio wiec z tego co czytam powinno byc jeszce tylko 1 studio wolne prosze o odpowiedzi z góry dziekuje ;)

ja tez z chłopakiem mamy wykupione studio w Ugri w terminie 2.08, ale nie sądzę żybyśmy byli jedyni ;)

witam, mam nadzieje ze juz wiecej osób sie nie zgłosi na te studia w razie czego my jestesmy pierwsi hehe ;) Ale tak na serio mam nadzieje, ze naprawde wszystko bedzie oki. Skad jedziecie, bo my z Poznania ? :P
IP: 85.221.185.78

Strona: « < ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij