» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... > »

Autor Treść
Bartek
Gość
Sylwia napisał
kolejny wypadek autokaru... organizatorzy mogą być pewni ,że do sypiącego się autokaru na pewno nie wsiądziemy.Biuro OIS- proszę zapewnić odpowiednie autkary-jak wiadomo droga do Chorwacji jest bardzo niebezpieczna bo jedzie się,że przez niebezpieczne góry i nie wyobrażam sobie jechać przez nie "niepewnym autokarem". Proszę się tym zająć.


Droga do Chorwacji jest super, nie jedzie się górami bo są tunele etc., super autostrada.
Nie zmienia to faktu ze autokar był do d...a płaciłem tyle samo co inni. Ja osobiście bardziej bałbym się o tyłek na polskich drogach - serio-:) tutaj myślałem czasami że autokar się rozleci gdzieś na naszych wybojach. No i ciekawy jestem przy którym turnusie ten warszawski autokar kompletnie padnie:)
IP: 87.205.166.16
Ania
Gość
emilia napisał
Ania napisał
emilia napisał
Kasia napisał
czesc wszystkim. Nie bede powtarzac wszystkiego zlego co zostalo juz napisane o biurze OIS, jedynie potwierdze, a od siebie dodam, ze mialam wykupiony pokoj w willi bozo, na miejscu okazalo sie, ze ten sam pokoj wykupily jeszcze dwie inne osoby (powod: balgan w papierach i rezerwacjach biura OIS).. mialo to byc studio 2osobowe z kuchnia i lazienka. na prosbe ludzi z bozo i rezydentki przenieslismy sie do willi ugri, zapewnieni ze pokoj bedzie mial ten sam, a nawet wyzszy standard. w ugri dostalismy pokoj (a nie studio!) bez kuchni, co gorsza w calej willi nie ma ogolnodostepnej kuchni.. w podobnej sytuacji byla jeszcze jedna para+malzenstwo, ktore wprawdzie wykupilo pokoj bez kuchni, ale byli pewni ze jest ogolnodostpena kuchnia w domku.. mozecie sobie wyobrazic jak bardzo irytujace to bylo, bo nie wzielismy z polski nawet talerza czy kubka, nie wspominajac o jedzeniu, ktore sobie przywiezlismy i ktore musialo z nami wrocic do polski. prosilismy rezydentow chociaz o czajnik, ale sie nie doprosilismy i w koncu kupilismy go na miejscu.. jako rekompensate dali nam na miejscu kase na obiady, ale nie zmienia to faktu, ze wszystko bylo nie tak jak byc powinno. podsumowujac ostrzegam wszystkich ktorzy jada do ugri: nie ma tam 4 studio + 1 pokoju (tak jak jest napisane na stronie OIS), ale 2 studio + 3 pokoje (bez kuchni). wiec od szczesliwego (badz nie) trafu zalezy na co traficie.. radze wziac swoje naczynia, czajnik i nastawic sie na ewentualny brak kuchni..

te osoby które jada 02.08 do willi UGRI prosze niech napisza dla jasnosci jakie pokoje maja wykupione - Ja zchłopakiem mamy wykupione studio wiec z tego co czytam powinno byc jeszce tylko 1 studio wolne prosze o odpowiedzi z góry dziekuje ;)

ja tez z chłopakiem mamy wykupione studio w Ugri w terminie 2.08, ale nie sądzę żybyśmy byli jedyni ;)

witam, mam nadzieje ze juz wiecej osób sie nie zgłosi na te studia w razie czego my jestesmy pierwsi hehe ;) Ale tak na serio mam nadzieje, ze naprawde wszystko bedzie oki. Skad jedziecie, bo my z Poznania ? :P

My jedziemy z Warszawy i mamy nadzieję że już więcej niespodzianek nas nie spotka ;) Pozdrawiam
IP: 83.31.206.49
Roland
Gość
Witam, wyjezdrzamy z dziewczyna z Poznania 2.08 Biograd willa Maria,hmm pisza ze willa integracyjna zobaczymy:) Pozdrawiam
IP: 217.153.144.170
Sylwia
Gość
Roland napisał
Witam, wyjezdrzamy z dziewczyna z Poznania 2.08 Biograd willa Maria,hmm pisza ze willa integracyjna zobaczymy:) Pozdrawiam


Siemka, ja z chłopakiem też w tym terminie jedziemy do Marii z Wawy:) miło poznać współlokatorów:) W jakim wieku jesteście?
IP: 212.76.46.161
ewelina
Gość
No to jutro wyjazd zobaczymy na wlasnej skorze co i jak mam nadzieje ze autokary z Warszawy beda normalne i wszystko bedzie ok...
IP: 89.78.127.52
Biograd 17.07
Gość
My już spakowani... podrawiam do zobaczenia jutro
IP: 212.87.13.77
monik
Gość
trzeba paszport do chorwacji?
bo nie moge go znaleźć...
IP: 212.76.37.204
Ja1
Gość
Witam!
Właśnie wróciliśmy z wycieczki organizowanej przez OIS. Wycieczka pociągiem na Krym.
Pokój i położenie zgodne z ofertą. W pokoju telewizor, lodówka, ładna, czysta łazienka. 3 minuty spacerkiem od morza.

Niestety nie obyło się bez niespodzianek. Następnego dnia po przyjeździe na miejsce okazało się, że ktoś popełnił błąd przy zakupie biletów powrotnych, więc wracaliśmy nie jak napisano w ofercie "pociągiem w wagonach sypialnych PODWYŻSZONEJ klasy "kupe"" ale na "plastikowych, niewygodnych pryczach w wagonach klasy "plackart" jak to często bywa u innych organizatorów!!!". Różnicę w cenie biletu zwrócono, ale komfort jazdy zdecydowanie inny.
Wycieczki fakultatywne organizowane przez biuro to improwizacja. Jeśli ktoś zna rosyjski/ukraiński albo chce tylko zobaczyć ciekawe miejsca, polecam wykupić coś u miejscowego organizatora. Taniej i ciekawiej.

Na zakończenie wycieczki była jeszcze jedna niespodzianka - półgodzinna przejażdżka autobusem po Lwowie nocą - kierowca niestety nie miał mapy, zabłądził.

No ale TAKA cena przecież do czegoś zobowiązuje...;)
IP: 89.191.155.8
Wons
Gość
W końcu ktos dal znac jak tam na krymie:)
dzieki za info:)
Ja1 napisał
Witam!
Właśnie wróciliśmy z wycieczki organizowanej przez OIS. Wycieczka pociągiem na Krym.
Pokój i położenie zgodne z ofertą. W pokoju telewizor, lodówka, ładna, czysta łazienka. 3 minuty spacerkiem od morza.

Niestety nie obyło się bez niespodzianek. Następnego dnia po przyjeździe na miejsce okazało się, że ktoś popełnił błąd przy zakupie biletów powrotnych, więc wracaliśmy nie jak napisano w ofercie "pociągiem w wagonach sypialnych PODWYŻSZONEJ klasy "kupe"" ale na "plastikowych, niewygodnych pryczach w wagonach klasy "plackart" jak to często bywa u innych organizatorów!!!". Różnicę w cenie biletu zwrócono, ale komfort jazdy zdecydowanie inny.
Wycieczki fakultatywne organizowane przez biuro to improwizacja. Jeśli ktoś zna rosyjski/ukraiński albo chce tylko zobaczyć ciekawe miejsca, polecam wykupić coś u miejscowego organizatora. Taniej i ciekawiej.

Na zakończenie wycieczki była jeszcze jedna niespodzianka - półgodzinna przejażdżka autobusem po Lwowie nocą - kierowca niestety nie miał mapy, zabłądził.

No ale TAKA cena przecież do czegoś zobowiązuje...;)
IP: 62.21.32.11
Natalia
Gość
dokładnie wkońcu jakaś wiadomość!!!a wiesz może coś o domkach???jaki jest ich stan?jak z cenami?Byliście w Saky?Pozdrawiam:)
IP: 195.93.134.21
bozka78
Gość
Ja jadę 25 lipca z Opola (niestety sama) do Biogradu. Czy może ktoś jest w podobnej sytuacji?;)
IP: 83.3.146.68
asia
Gość
witajcie:) wazne pytanie do osob ktore były w Chorwacji.

1) ilu było kierowców w autobusie ?

2)czy biuro OIS zapewnia kontrole autobusu na wyjezdzie czy trzba samemu zadzwonic z tym do odpowiednich słuzb?

3)czy z kadzego miasta wyjezdza inny autobus ?

z gory dziekuje za odpowiedz
ja wyjezdzam 26sierpnia:)
IP: 83.5.90.34
siaba
Gość
bozka78 napisał
Ja jadę 25 lipca z Opola (niestety sama) do Biogradu. Czy może ktoś jest w podobnej sytuacji?;)



Jak to sama? a gdzie nocujesz?ile masz lat?
IP: 83.31.158.134
bozka78
Gość
Zapisalam sie na te nowa opcje Fortuna, wiec nie wiem gdzie mnie dokwateruja, a lat mam 29. A Ty tez jedziesz z Opola?
IP: 83.3.146.68
siaba
Gość
Nie, z Wawy. ale jadą jacyś Twoi znajomi?
IP: 83.31.158.134
Rakijka
Gość
pakujemy sie i rano odjaaaaaazd
IP: 89.76.195.75
monik
Gość
uff znalazłam paszport
spać i rano siooooo
IP: 212.76.37.204
Grzesiek
Gość
asia napisał
witajcie:) wazne pytanie do osob ktore były w Chorwacji.

1) ilu było kierowców w autobusie ?

2)czy biuro OIS zapewnia kontrole autobusu na wyjezdzie czy trzba samemu zadzwonic z tym do odpowiednich słuzb?

3)czy z kadzego miasta wyjezdza inny autobus ?

z gory dziekuje za odpowiedz
ja wyjezdzam 26sierpnia:)



Kierowców w autobusie jest dwóch, twierdzą, że autobus ma przegląd ale mozna samemu się upewnic i zadzwonić po kontrolę, natomiast co do autobusów to akurat na moim turnusie chyba tylko były 3 ale tego juz nie jestem pewny
IP: 85.14.77.25
ojejku
Gość
Ja1 napisał
Witam!
Właśnie wróciliśmy z wycieczki organizowanej przez OIS. Wycieczka pociągiem na Krym.
Pokój i położenie zgodne z ofertą. W pokoju telewizor, lodówka, ładna, czysta łazienka. 3 minuty spacerkiem od morza.

Niestety nie obyło się bez niespodzianek. Następnego dnia po przyjeździe na miejsce okazało się, że ktoś popełnił błąd przy zakupie biletów powrotnych, więc wracaliśmy nie jak napisano w ofercie "pociągiem w wagonach sypialnych PODWYŻSZONEJ klasy "kupe"" ale na "plastikowych, niewygodnych pryczach w wagonach klasy "plackart" jak to często bywa u innych organizatorów!!!". Różnicę w cenie biletu zwrócono, ale komfort jazdy zdecydowanie inny.
Wycieczki fakultatywne organizowane przez biuro to improwizacja. Jeśli ktoś zna rosyjski/ukraiński albo chce tylko zobaczyć ciekawe miejsca, polecam wykupić coś u miejscowego organizatora. Taniej i ciekawiej.

Na zakończenie wycieczki była jeszcze jedna niespodzianka - półgodzinna przejażdżka autobusem po Lwowie nocą - kierowca niestety nie miał mapy, zabłądził.

No ale TAKA cena przecież do czegoś zobowiązuje...;)


Napisz proszę jakies info ile co kosztuje, ile kasy ze sobą zabrać, czy byłas może w saky? co polecasz .. czyli wszystko co powinnismy wiedzieć:)
IP: 80.51.253.102
ania
Gość
Dzięki za info JA1, już się bałam, że nikt z Krymu nie wrócił;)
IP: 83.5.160.186
Roland
Gość
Gość Witam, wyjezdrzamy z dziewczyna z Poznania 2.08 Biograd willa Maria,hmm pisza ze willa integracyjna zobaczymy Pozdrawiam 23, 21:)
IP: 83.23.146.208
asia
Gość
Dziekuje bardzo Grzesiek! :)


Grzesiek napisał
asia napisał
witajcie:) wazne pytanie do osob ktore były w Chorwacji.

1) ilu było kierowców w autobusie ?

2)czy biuro OIS zapewnia kontrole autobusu na wyjezdzie czy trzba samemu zadzwonic z tym do odpowiednich słuzb?

3)czy z kadzego miasta wyjezdza inny autobus ?

z gory dziekuje za odpowiedz
ja wyjezdzam 26sierpnia:)



Kierowców w autobusie jest dwóch, twierdzą, że autobus ma przegląd ale mozna samemu się upewnic i zadzwonić po kontrolę, natomiast co do autobusów to akurat na moim turnusie chyba tylko były 3 ale tego juz nie jestem pewny
IP: 83.25.53.162
Moni
Gość
Mam pytanie do osoby, ktora pisala o willi UGRI. Czy tam się okazało że w ogole w willi nie ma 4 studio? Czy te studio były po prosty zajęte/niedostępne? Bo rozmawialam z Panią z biura i ona twierdzi ze wlasciciele ich nie poinformowali i ze tak wyszlo nie z ich winy w tamtym terminie, a ze w moim terminie mam to studio dostac na 100 % (26 sierpnia).
IP: 84.201.210.36
bozka78
Gość
Do siaby: znajomych mam nadzieję poznam na miejscu:)
IP: 83.3.146.68
...
Gość
Czy na wycieczki OIS trzeba brać jakieś umowy z nimi zawarte, lub jakes zaświadczenie o uczestnictwie?
IP: 79.188.45.2

Strona: « < ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij