» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Autor Treść
Grzesiek
Gość
... napisał
Czy na wycieczki OIS trzeba brać jakieś umowy z nimi zawarte, lub jakes zaświadczenie o uczestnictwie?


Lepiej zabrać, ja zabrałem ale nie sprawdzali
IP: 85.14.77.25
...
Gość
Dzięki Grzesiu;)
IP: 79.188.45.2
Sylwia
Gość
Wszystkich wczasowiczów wracających z Biogradu jutro proszę o wypowiadanie się po powrocie:)a tak po za tym: WITAJCIE W POLSCE!
IP: 212.76.46.161
SYSIA
Gość
[quote=asia]
witajcie:) wazne pytanie do osob ktore były w Chorwacji.

1) ilu było kierowców w autobusie ?

2)czy biuro OIS zapewnia kontrole autobusu na wyjezdzie czy trzba samemu zadzwonic z tym do odpowiednich słuzb?

3)czy z kadzego miasta wyjezdza inny autobus ?

z gory dziekuje za odpowiedz
ja wyjezdzam 26sierpnia:)

TAKICH INFO UDZIELILI MI W BIURZE BO JA JADE W SIERPNIU[/quote=asia]
IP: 212.76.46.161
SYSIA
Gość
asia napisał
witajcie:) wazne pytanie do osob ktore były w Chorwacji.

1) ilu było kierowców w autobusie ?

2)czy biuro OIS zapewnia kontrole autobusu na wyjezdzie czy trzba samemu zadzwonic z tym do odpowiednich słuzb?

3)czy z kadzego miasta wyjezdza inny autobus ?

z gory dziekuje za odpowiedz
ja wyjezdzam 26sierpnia:)


1)3 KIEROWCóW
2)O KONTROLE WARTO POSTARAć SIę SAMEMU BO RóżNIE Z TYM BYWA
3)Z KAżDEGO MIASTA RUSZE INNY
JA JADE W SIERPNIU ALE TAKICH INFO UDZIELILI MI W BIURZE
IP: 212.76.46.161
emilia
Gość
Moni napisał
Mam pytanie do osoby, ktora pisala o willi UGRI. Czy tam się okazało że w ogole w willi nie ma 4 studio? Czy te studio były po prosty zajęte/niedostępne? Bo rozmawialam z Panią z biura i ona twierdzi ze wlasciciele ich nie poinformowali i ze tak wyszlo nie z ich winy w tamtym terminie, a ze w moim terminie mam to studio dostac na 100 % (26 sierpnia).

Witam, mój chłopak wczoraj dzwonił do warszawy i równiez poinformowali go ze w tej willi jest nawet 6 studio tylko włascicielka poprostu nie udostepniła ich. W razie czego powinni nas poinformowac 3 dni przed odjazdem o rzekomych zmianach i wtedy proponuja zmiane willi na inna lub zwrot pieniedzy- zobaczymy jak bedzie :?
IP: 85.221.185.232
Sylwek
Gość
Uwaga ważne!Może sie przydać.Oto co napisał mi znajomy!
Nie kupuj kun Polsce. To się po prostu nie opłaca. Bierz euro i wymień sobie w Chorwacji w kantorze. Za 100 euro dostaniesz około 710 kun. Kantory nie pobierają żadnej prowizji. No i oczywiście tam gdzie jest taka możliwośc to płac kartą. Wychodzi jeszcze taniej .
IP: 82.139.16.215
Grzesiek
Gość
Sylwek napisał
Uwaga ważne!Może sie przydać.Oto co napisał mi znajomy!
Nie kupuj kun Polsce. To się po prostu nie opłaca. Bierz euro i wymień sobie w Chorwacji w kantorze. Za 100 euro dostaniesz około 710 kun. Kantory nie pobierają żadnej prowizji. No i oczywiście tam gdzie jest taka możliwośc to płac kartą. Wychodzi jeszcze taniej .


Potwierdzam, ja wymieniłem euro na kuny w Chorwacji naprawde się opłaca:)
IP: 85.14.77.25
monika
Gość
Grecja???? Hmmm czy brak postow z tego miejsca oznacza ze wszystko bylo ok??
IP: 148.81.172.234
mika
Gość
czy kaucje zwrotne, ktore pobiera ois sa potem zwracane;p ?
IP: 83.31.176.100
beata
Gość
A czy może wybiera się ktoś 25.07 do Biogradu?


ja jadę ze swoim facetem, i będziemy w Damirze, ale nie z oferty studenckiej dla młodych, tylko ogólnej dla starych ;)
IP: 82.139.157.2
ewka
Gość
tak, kaucje zwracaja, no chyba,ze sie zdemolowało pokoj:)
IP: 212.76.37.226
Wrobel
Gość
25.07 biograd ŁDZ hehe bedzie grubo ;)
IP: 85.89.189.185
Ja1
Gość
Byliśmy w Saki. Zakwaterowanie w pensjonacie. Pokoje są czyste, łazienki ładnie wykończone. Niestety w pokoju brak czajnika, nie dają też ręczników ani papieru toaletowego ;)
Nie byłam w domkach, ale podobno nie jest źle:)

Ceny: obiadek dla 2 osób za 25 - 30 zł, można się najeść. Radzę uważać na miejscowe "przysmaki", często trafiało nam się niedogotowane, niedopieczone mięso - być może tak tam się po prostu jada. Warto zabrać jakieś leki żołądkowe:)
Warzywa, owoce i nabiał podobnie jak u nas lub drożej. Tani alkohol i papierosy.

Kasa: nie warto wymieniać złotówek na hrywny. Bardziej opłaci się najpierw wymienić na euro, a później euro na hrywny.
Jeśli ktoś ma konto i kartę w mbanku to jeszcze lepiej. mbank nie pobiera opłat za wybieranie z bankomatów za granicami, dolicza tylko kurs. Okazało się, że tak było najtaniej. Nie wiem, jak jest w innych bankach. W Priboju chyba nie ma bankomatu, ale pełno ich w Eupatorii (15 min busem).

Jeśli ktoś nie lubi leżeć plackiem na plaży, to polecam wycieczki Jałta, Aj-Petri, Złote Wrota, Sudak, Nowy Świat, Ałuszta. Wykupiliśmy u miejscowych. Kosztują ok. 220-240 hrywn. Trafiliśmy na zgraną, dobrze zorganizowaną ekipę. Mogę napisać, kogo szukać:)

Do pociągu nie trzeba zabierać za dużo jedzenia. Po drodze można kupić dobre jedzonko od miejscowych lub zjeść niedrogo w wagonie restauracyjnym.
Jeśli ktoś jedzie z Warszawy, to będzie pewnie postój w karczmie Bida. Można brać wszystko w ciemno. I tak będzie dobre i warte ceny:)

Pozdrawiam
ojejku napisał
Napisz proszę jakies info ile co kosztuje, ile kasy ze sobą zabrać, czy byłas może w saky? co polecasz .. czyli wszystko co powinnismy wiedzieć:)
IP: 89.191.155.8
Natalia
Gość
O to w sumie mnie pocieszyłaś:) bo obawiałam się tego wyjazdu, po wcześniejszych komentarzach nt.Chorwacji. A jak z plaża?Aha i czy pensjonaty/domki są blisko siebie? Dziękuję za info!! :) pozdrawiam!!:) A tak poza tym to jedzie ktoś w terminie 3.08-15.08???
IP: 195.93.134.21
Ewelina
Gość
Mam pytanie: Kto jedzie 19 sierpnia do Saki??
IP: 193.189.116.3
Ewelina
Gość
"Ja 1" - dziękuję bardzo za info o wyjeździe. Jak wygląda plaża?:))))
IP: 193.189.116.3
...
Gość
beata napisał
A czy może wybiera się ktoś 25.07 do Biogradu?


ja jadę ze swoim facetem, i będziemy w Damirze, ale nie z oferty studenckiej dla młodych, tylko ogólnej dla starych ;)


a ile macie lat?
IP: 83.31.176.100
Ja1
Gość
Natalia napisał
O to w sumie mnie pocieszyłaś:) bo obawiałam się tego wyjazdu, po wcześniejszych komentarzach nt.Chorwacji. A jak z plaża?Aha i czy pensjonaty/domki są blisko siebie? Dziękuję za info!! :) pozdrawiam!!:) A tak poza tym to jedzie ktoś w terminie 3.08-15.08???


Domki i pensjonat są bardzo blisko siebie. Plaża szeroka, nie ma tłumów. Piasek, trochę małych kamieni, można chodzić boso. Ogólnie ok.
IP: 89.191.155.8
ojejku
Gość
Ja1 napisał
Byliśmy w Saki. Zakwaterowanie w pensjonacie. Pokoje są czyste, łazienki ładnie wykończone. Niestety w pokoju brak czajnika, nie dają też ręczników ani papieru toaletowego ;)
Nie byłam w domkach, ale podobno nie jest źle:)

Ceny: obiadek dla 2 osób za 25 - 30 zł, można się najeść. Radzę uważać na miejscowe "przysmaki", często trafiało nam się niedogotowane, niedopieczone mięso - być może tak tam się po prostu jada. Warto zabrać jakieś leki żołądkowe:)
Warzywa, owoce i nabiał podobnie jak u nas lub drożej. Tani alkohol i papierosy.

Kasa: nie warto wymieniać złotówek na hrywny. Bardziej opłaci się najpierw wymienić na euro, a później euro na hrywny.
Jeśli ktoś ma konto i kartę w mbanku to jeszcze lepiej. mbank nie pobiera opłat za wybieranie z bankomatów za granicami, dolicza tylko kurs. Okazało się, że tak było najtaniej. Nie wiem, jak jest w innych bankach. W Priboju chyba nie ma bankomatu, ale pełno ich w Eupatorii (15 min busem).

Jeśli ktoś nie lubi leżeć plackiem na plaży, to polecam wycieczki Jałta, Aj-Petri, Złote Wrota, Sudak, Nowy Świat, Ałuszta. Wykupiliśmy u miejscowych. Kosztują ok. 220-240 hrywn. Trafiliśmy na zgraną, dobrze zorganizowaną ekipę. Mogę napisać, kogo szukać:)

Do pociągu nie trzeba zabierać za dużo jedzenia. Po drodze można kupić dobre jedzonko od miejscowych lub zjeść niedrogo w wagonie restauracyjnym.
Jeśli ktoś jedzie z Warszawy, to będzie pewnie postój w karczmie Bida. Można brać wszystko w ciemno. I tak będzie dobre i warte ceny:)

Pozdrawiam
ojejku napisał
Napisz proszę jakies info ile co kosztuje, ile kasy ze sobą zabrać, czy byłas może w saky? co polecasz .. czyli wszystko co powinnismy wiedzieć:)

Dzięki wielkie!!!!!! jeśli możesz to bardzo proszę daj jakiś namiar na tych miejscowych organizatorów wycieczek. Rozumiem że braliście euro a nie lepiej wziąć dolary??? a tak poza tym to ja jade 03.08 do Saky jedziemy z Krakowa
IP: 80.51.253.102
beata
Gość
... napisał


ja jadę ze swoim facetem, i będziemy w Damirze, ale nie z oferty studenckiej dla młodych, tylko ogólnej dla starych ;)


a ile macie lat?


tyle że kobiety w moim wieku nie wypada o to pytać ;)
Będziemy dużo zwiedzać, i trochę plażowac, raczej bez imprez integracyjnych ;)
IP: 82.139.157.2
Natalia
Gość
ojejku napisał
Ja1 napisał
Byliśmy w Saki. Zakwaterowanie w pensjonacie. Pokoje są czyste, łazienki ładnie wykończone. Niestety w pokoju brak czajnika, nie dają też ręczników ani papieru toaletowego ;)
Nie byłam w domkach, ale podobno nie jest źle:)

Ceny: obiadek dla 2 osób za 25 - 30 zł, można się najeść. Radzę uważać na miejscowe "przysmaki", często trafiało nam się niedogotowane, niedopieczone mięso - być może tak tam się po prostu jada. Warto zabrać jakieś leki żołądkowe:)
Warzywa, owoce i nabiał podobnie jak u nas lub drożej. Tani alkohol i papierosy.

Kasa: nie warto wymieniać złotówek na hrywny. Bardziej opłaci się najpierw wymienić na euro, a później euro na hrywny.
Jeśli ktoś ma konto i kartę w mbanku to jeszcze lepiej. mbank nie pobiera opłat za wybieranie z bankomatów za granicami, dolicza tylko kurs. Okazało się, że tak było najtaniej. Nie wiem, jak jest w innych bankach. W Priboju chyba nie ma bankomatu, ale pełno ich w Eupatorii (15 min busem).

Jeśli ktoś nie lubi leżeć plackiem na plaży, to polecam wycieczki Jałta, Aj-Petri, Złote Wrota, Sudak, Nowy Świat, Ałuszta. Wykupiliśmy u miejscowych. Kosztują ok. 220-240 hrywn. Trafiliśmy na zgraną, dobrze zorganizowaną ekipę. Mogę napisać, kogo szukać:)

Do pociągu nie trzeba zabierać za dużo jedzenia. Po drodze można kupić dobre jedzonko od miejscowych lub zjeść niedrogo w wagonie restauracyjnym.
Jeśli ktoś jedzie z Warszawy, to będzie pewnie postój w karczmie Bida. Można brać wszystko w ciemno. I tak będzie dobre i warte ceny:)

Pozdrawiam
ojejku napisał
Napisz proszę jakies info ile co kosztuje, ile kasy ze sobą zabrać, czy byłas może w saky? co polecasz .. czyli wszystko co powinnismy wiedzieć:)

Dzięki wielkie!!!!!! jeśli możesz to bardzo proszę daj jakiś namiar na tych miejscowych organizatorów wycieczek. Rozumiem że braliście euro a nie lepiej wziąć dolary??? a tak poza tym to ja jade 03.08 do Saky jedziemy z Krakowa



O to super:) My jedziemy z Katowic:)
IP: 195.93.134.21
Orz
Gość
Witam wszystkich którzy wybierają się w terminie 3.09 - 13.09 do Chorwacji - Biograd... Zarezerwowałem sobie jedno miejsce w pokoju w willi Camber i jestem ciekaw kto do mnie dołączy? :) Jestem Orz i mam 27 lat a wyruszam sobie z Warszawy... Z góry pozdrawiam wszystkich uczestników tej wyprawy :)
IP: 195.234.40.225
kamil
Gość
Witam Ja z dziewczyna jedziemy 25.07 do willi Dozen, czy mogłby ktos napisac cos na temat tej willi!?

Bardzo prosze o jakas informacje!

pozdrawiam
IP: 194.165.48.1
kamil
Gość
kamil napisał
Witam Ja z dziewczyna jedziemy 25.07 do willi Dozen, czy mogłby ktos napisac cos na temat tej willi!?

Bardzo prosze o jakas informacje!

pozdrawiam


Doadam ze Corwacja, Biograd
IP: 194.165.48.1

Strona: « < ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij