» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... > »

Autor Treść
kamil
Gość
kamil napisał
kamil napisał
Witam Ja z dziewczyna jedziemy 25.07 do willi Dozen, czy mogłby ktos napisac cos na temat tej willi!?

Bardzo prosze o jakas informacje!

pozdrawiam


Doadam ze Corwacja, Biograd


Chorwacja:P!
IP: 194.165.48.1
bozka78
Gość
Czy z Opola ktoś jedzie 25.07 do Biogradu?
IP: 83.3.146.68
ona
Gość
do osób,które dziś wróciły nz biogradu-prosze napiszcie jak było:)
IP: 212.76.46.161
mikuś
Gość
przecież 19-jutro jest powrót:)
IP: 212.2.96.100
Julka
Gość
SYSIA napisał
[quote=asia]
witajcie:) wazne pytanie do osob ktore były w Chorwacji.

1) ilu było kierowców w autobusie ?

2)czy biuro OIS zapewnia kontrole autobusu na wyjezdzie czy trzba samemu zadzwonic z tym do odpowiednich słuzb?

3)czy z kadzego miasta wyjezdza inny autobus ?

z gory dziekuje za odpowiedz
ja wyjezdzam 26sierpnia:)

TAKICH INFO UDZIELILI MI W BIURZE BO JA JADE W SIERPNIU


1) 3 kierowców
2)nie zapewnia
3) 2 autokary z Wawy, w tym jeden przez łódź więc zabrał ludzi z łodzi, 1 z krakowa, 1 z poznania.
Pozdrawiam[/quote=SYSIA]
IP: 80.54.36.18
Julka
Gość
monika napisał
co tam sie bedziemy przejmowac kwaterami i panujacymi w nich warunkami! Przeciez to w nich najmniej czasu bedzięmy spędzać! :)

Zobaczymy co powiesz, jak po długiej i męczącej podrózy, zmęczona i spocona, dostaniesz np łóżko w kuchni. To nie jest najważniejsze, ale też ważne, nie wspominając o tym, że to za co zapłaciłaś, po prostu Ci się należy. Gratuluję pozytywnego nastawienia. Ja wróciłam już z Biogradu z OIS, jak było pisałam, nie trafiłam najgorzej ale nie obyło się bez niespodzianek.
IP: 80.54.36.18
beata
Gość
czym właściwie różni się pokój od apartamentu? Jeżeli płaciłam za apartament / tak mam na umowie / to czego mam się spodziewac?
IP: 82.139.157.2
Beti
Gość
Mam pytanko, jak to jest z tymi bagazami jesli chodzi o wycieczke do Biogradu. Czy trzymaja sie tego ze bagaz ma byc do 30 kg? sprawdzaja to jakos??
IP: 62.121.77.5
bozka78
Gość
Czy wasza umowa z OIS to tez jedna strona, gdzie jest napisany termin, moje namiary, skad odjazd? Bo ja dostalam tylko to na maila i zastanawiam sie czy to juz komplet dokumentow, tam nawet nie jest napisane, że to umowa. Dzwonilam do OIS i pani powiedziala, ze to tylko to.
IP: 83.3.146.68
izulek:)
Gość
ja też mam tylko taki świstek i dostałam regulamin w biurze i to wszystko także nic tam nie ma:/
IP: 79.186.106.232
Kaś
Gość
o kurcze... zaczynam żałować że już wpłacilam zaliczke za rejs na patent po mazurach ;/ na prawde jest aż tak źle? Głownie mi zalezy na zrobieniu patentu i nauczeniu się czegoś ;) sama juz nie wiem czy rezygnowac z tego wyjazdu ...
IP: 83.9.224.11
diva
Gość
Ja wybieram się z znajomymi do willi Szaja 26.08.
IP: 79.186.214.54
Martita
Gość
Powiem, że tak jak rano byłam szczęśliwa, że udało mi sie zarezerwować miejsca na 2.08.... tak teraz jestem przerażona.... Poczytałam to co niektórym z Was przytrafiło sie na wyjezdzie do Chorwacji.... My wybraliśmy oferte pod niepokojąco tajemniczą nazwą "Fortuna" ;p (niestety juz nic innego nie bylo). Proszę o informacje od osób, które zdecydowały sie na taki "desperacki krok" :) gdzie trafiliście? Czy naprawde aż tak tragicznie było?? Czy ktoś jechał z K-c?? Tak źle z tymi busami?? Czy z kazdego miasta jest inny bus??
Pozdrawiam i dziękuję za informację :)
IP: 83.18.246.74
wrobel
Gość
ja jade pierwszy raz i bez stresu hehe... jeszcze tydzien ;)
IP: 85.89.189.185
jjay
Gość
kasia napisał
ja jade ale tydzien po tobie :) Juz sie nie moge doczekac



jedziesz 25, ja też:), pozdrawiam:) i do zobaczenia:)
IP: 83.24.236.184
Ania
Gość
jjay napisał
kasia napisał
ja jade ale tydzien po tobie :) Juz sie nie moge doczekac



jedziesz 25, ja też:), pozdrawiam:) i do zobaczenia:)


Też jadę 25 i nie przejmuję się za bardzo. Jestem dobrej myśli i nie mam zamiaru marudzić. W końcu to, czy wyjazd się uda zależy w dużej mierze od naszego nastawienia. Lepiej cieszyć się tym, co się ma niż szukać dziury w całym i tylko czekać na jakieś błędy ze strony OISu.
IP: 83.31.239.121
jjay
Gość
w jakiej willi jesteś, ja jestem w Fortunie, ciekaw jestem czego mogę się tam spodziewać, chciałbym, żeby tylko było czysto. Zgadzam się, co do nastawienia. To najważniejsze. Wady wytknąć jest łatwo, doceniać znacznie trudniej....
IP: 83.24.236.184
emma
Gość
nie ma takiej willi jak fortuna.... fortuna to znaczy,ze bedziesz tam gdzie akurat bedzie wolne...
IP: 83.24.87.49
bozka78
Gość
He he dokładnie:) Może ze mną...ja też będę w "Fortunie":P
IP: 83.3.146.68
emma
Gość
je nie jestem w fortunie...a skad wyjezdzasz i ike masz lat? z kim jedziesz?
IP: 83.24.87.49
miska
Gość
bozka78 napisał
Czy wasza umowa z OIS to tez jedna strona, gdzie jest napisany termin, moje namiary, skad odjazd? Bo ja dostalam tylko to na maila i zastanawiam sie czy to juz komplet dokumentow, tam nawet nie jest napisane, że to umowa. Dzwonilam do OIS i pani powiedziala, ze to tylko to.

na samym dole umowy jest małym drukiem napisane ze oferta jest integralna częścią umowy. Ja to rozumiem tak ze to co macie napisane o danej willi która wybraliście oraz ogelnie to co jest np. o transporcie jest oferta czyli nie wywiazanie się z tego własnie jest naruszeniem warunków umowy. na umowie również macie powinno być napisane która wille wybraliście wiec sprawa jest jasna dostajemy co innego- biuro ois narusza warunki umowy!
my jedziemy 25.07 do Mileny. mam nadzieje ze wszytko będzie ok! nikt nic nie pisze o tej willi może macie jakieś info?
IP: 193.17.14.216
kinia
Gość
to witam lokatorke, tez bede w willi Milena:) pozdrawiam
IP: 83.6.121.46
Ania
Gość
jjay napisał
w jakiej willi jesteś, ja jestem w Fortunie, ciekaw jestem czego mogę się tam spodziewać, chciałbym, żeby tylko było czysto. Zgadzam się, co do nastawienia. To najważniejsze. Wady wytknąć jest łatwo, doceniać znacznie trudniej....


Ja będę w Damirze. Wszyscy piszą o właścicielce tej willi niezbyt dobrze, ale mam nadzieje, że się kobieta trochę rozluźni. A skąd jedziesz? Ja z Wawy.
IP: 83.31.227.212
miska
Gość
hej Kinia, w Milenie masz pokój czy apartament?? no i skąd jedziesz??
IP: 87.206.150.236
kinia
Gość
jak sie nie myle to pokoj, jade z kumpela z Wawy a Ty?
IP: 83.6.137.250

Strona: « < ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij