» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... > »

Autor Treść
ja5
Gość
a czym się różni pokój od apartamentu?
IP: 82.139.157.2
greg
Gość
sylvia napisał
hejka :) wybiera się ktoś z biurem ois na żagle po mazurach pod koniec sierpnia ??:)


ja w terminie 16.8-23.08 pozdrawiam
IP: 89.25.212.67
edek z krainy kredek
Gość
Pisze po powrocie z Chorwacji Tragedia 1 to co zamówiliście jeśli chodzi o pokoje to może być fikcja parę osób z naszego turnusu dostało pokoje nie tylko w innych willach ale z niższym standardem i nic nie da się zrobić z tym na miejscu; 2 po przyjeździe do Biogradu odczekaliśmy do godz 13 (będąc tam o 7) na zakwaterowanie nikt nic nie wiedział słońce grzeje a ty siedzisz i czekasz na zlitowanie (nerwy puszczają zwłaszcza że nikt nie jest ci w stanie podać adresu willi gdyż ich nie znają, tak aby dotrzeć tam na własną rękę nie czekając na ich taksy które są ciągle w drodze ...) ; 3 sam pobyt w biogradzie wspominam dobrze ale to dla tego że czas organizujesz sobie sam; 4 wymeldowanie ostatniego dnia o godzinie 8 00 pozostawiacie bagaże i śmigacie do godz 23 po mieście (nie ma możliwości skorzystania z wc w willi czy prysznica bo już tam was ma nie być i .); 5 Organizowanie wyjazdu wielki bałagan i tyle stres stres i jeszcze raz stres.; 6 ostatnie najważniejsze jeden autokar zepsuł się po 30 min jazdy co najciekawsze ludzie z tego autokaru czekali na autostradzie aż przyjedzie 2 autokar z Polski 18 h min plus to co musi odstać by kierowcy mogli wracać plus czas w którym został on załatwiony ... także nerwy na krawędzi wyczerpania zastanówcie sie poważnie nad tym wyjazdem to są moje osobiste refleksje ... nic nie ma za darmo coś kosztem czegoś $ = jakość hej
IP: 213.17.151.30
kolt
Gość
a ja mam takie pytanie czy ktoś ma informacje, czy w ogóle taka willa jak Milena istnieje??
IP: 87.206.150.236
emilia
Gość
edek z krainy kredek napisał
Pisze po powrocie z Chorwacji Tragedia 1 to co zamówiliście jeśli chodzi o pokoje to może być fikcja parę osób z naszego turnusu dostało pokoje nie tylko w innych willach ale z niższym standardem i nic nie da się zrobić z tym na miejscu; 2 po przyjeździe do Biogradu odczekaliśmy do godz 13 (będąc tam o 7) na zakwaterowanie nikt nic nie wiedział słońce grzeje a ty siedzisz i czekasz na zlitowanie (nerwy puszczają zwłaszcza że nikt nie jest ci w stanie podać adresu willi gdyż ich nie znają, tak aby dotrzeć tam na własną rękę nie czekając na ich taksy które są ciągle w drodze ...) ; 3 sam pobyt w biogradzie wspominam dobrze ale to dla tego że czas organizujesz sobie sam; 4 wymeldowanie ostatniego dnia o godzinie 8 00 pozostawiacie bagaże i śmigacie do godz 23 po mieście (nie ma możliwości skorzystania z wc w willi czy prysznica bo już tam was ma nie być i .); 5 Organizowanie wyjazdu wielki bałagan i tyle stres stres i jeszcze raz stres.; 6 ostatnie najważniejsze jeden autokar zepsuł się po 30 min jazdy co najciekawsze ludzie z tego autokaru czekali na autostradzie aż przyjedzie 2 autokar z Polski 18 h min plus to co musi odstać by kierowcy mogli wracać plus czas w którym został on załatwiony ... także nerwy na krawędzi wyczerpania zastanówcie sie poważnie nad tym wyjazdem to są moje osobiste refleksje ... nic nie ma za darmo coś kosztem czegoś $ = jakość hej

Toś mnie człowieku na dobre wystraszył :( Napisz prosze jak to dokładnie wygladało z wllami chodzi mi dokładnie o wille Ugri i skad jechałes? I kto był waszym rezydentem? Z góry dziekuje z odp ;)
IP: 83.18.249.226
emilia
Gość
I apel do rezydentów i obsługi biura ois prosze bardzo o odpowiedzi na zadawane Wam pytania ,bo jakos nagle tutaj ucichło!!!
IP: 83.18.249.226
kolt
Gość
oczywiście Kamil nie odpisze, zaczęli mieć sranie przy gaciach, no coraz lepiej, nie wiem jak trzeba by było być optymistycznie nastawionym, ale po tym opisie to sądzę, że każdy się załamie, co turnus to coraz gorzej, nic ich (OIS) nie uczą doświadczenia- podstawa to sprawdzenie wszystkich autokarów przez Policję
(ja jadę z Wawy), ehhh szkoda gadać....
IP: 87.206.150.236
marko
Gość
Beti napisał
Mam pytanko, jak to jest z tymi bagazami jesli chodzi o wycieczke do Biogradu. Czy trzymaja sie tego ze bagaz ma byc do 30 kg? sprawdzaja to jakos??



NIE,ALE TO CO Z NIMI ROBIA TO HORROR (MIALEM LAPTOPA MIEDZY CIUCHAMI W TORBIE) - PODCZAS GDY KOMORA OBOK JEST PRAWIE PUSTA
IP: 79.186.101.164
marko
Gość
Martita napisał
Powiem, że tak jak rano byłam szczęśliwa, że udało mi sie zarezerwować miejsca na 2.08.... tak teraz jestem przerażona.... Poczytałam to co niektórym z Was przytrafiło sie na wyjezdzie do Chorwacji.... My wybraliśmy oferte pod niepokojąco tajemniczą nazwą "Fortuna" ;p (niestety juz nic innego nie bylo). Proszę o informacje od osób, które zdecydowały sie na taki "desperacki krok" :) gdzie trafiliście? Czy naprawde aż tak tragicznie było?? Czy ktoś jechał z K-c?? Tak źle z tymi busami?? Czy z kazdego miasta jest inny bus??

FORTUNA POWINNA NAZYWAC SIE "KOLO FORTUNY", ALE I TEN ZWROT CO NIKTORZY MOGLIBY JESZCZE INACZEJ ZROZUMIEC; MYSLE TUTAJ O LUDZIACH KTORZY BYLY NA MIEJSCU RANO W BIOGRADZIE WLASNYM TRANSPORTEM BO NIKT NIE POINFORMOWAL ICH ZE TAK NAPRAWDE TURNUS ZACZYNA SIE DOPIERO NASTEPNEGO DNIA



Pozdrawiam i dziękuję za informację :)
IP: 79.186.101.164
EM STARSI STUDENCI AWF I UAM
Gość
WRóCILIśMY Z BIOGRADU WCZORAJ TJ.20.07.08.MIESZKALIśMY W WILLI-HOTELU MAIMARE,WARUNKI NA 5,CZYSTO,CISZA I SPOKóJ,ZMIANA RęCZNIKóW W POlOWIE POBYTU,
SNIADANIA-BUFET-BARDZO DOBRE,BEZ OGRANICZEń,MIlA,MlODA WlASCICIELKA,DOBRE POlOżENIE WILLI, CIEKAWE WYCIECZKI,JESLI CHODZI O KOSZTY,ZAKWATEROWANIA I SNIADANIA NIE MAMY ZADNYCH UWAG,NA WIęCEJ NIE LICZYLISMY,DOJAZD Z POZNANIA PRZESUNIęTY O OK 3 GODZ.-POINFORMOWANO NAS DZIEń WCZEśNIEJ,PODRóż DO BIOGRADU Z PRZERWAMI MI.W STREFIE WOLNOCłOWEJ,PRZYJAZD OK.ZAKWATEROWANI ZOSTALIśMY PO OK 2 GODZ.ROZWOżENIE JEDNą TAXI TROCHę TRWAłO-NALEżY WZIąć 3 TAXI NA GRUPę 50 OS.TO USPRAWNI ROZWOżENIE LUDZI I UKOI NERWY W OCZEKIWANIU NA POKóJ PO 22 GODZ, PODRóżY.WYKWATEROWANIE OGłOSZONO ZBYT WCZEśNIE ,BO O GODZ.8 RANO-A ODJAZD BYł O GODZ,23.15-LEKKA PRZESADA!!!!!!!ILE GODZIN MOżNA LEżEć NA PLAżY LUB SPACEROWAc PO MIEśCIE .W HOTELU MAIMARE MOGLIśMY ZOSTAWIć BAGAżE ,ALE DOSTęPU DO POKOJU JUż NIE MIELIśMY,A UPAł BYł OGROMNY I PRYSZNIC POTRZEBNY -PO TYLU GODZINACH, .JEDNAK 2 GODZINY W OCZEKIWANIU NA SKRZYżOWANIU DRóG NA DOWóZ BAGAżU I NAS DO AUTOKARU ,TO NA KONIEC NIEPOTRZEBNY MINUS.PODRoz POWROTNA NICZYM EKSPRESSSS...AUTOKAR PęDZIł JAK WIATR...JUż PRZED 19 BYLIśMY NA MIEJSCU,ZBYT KRóTKIE ,BO 15 MIN. PRZERWY,NA STACJACH Z JEDNą UBIKACJą,,BEZ BARU Z KAWą ,TO TROCHę MęCZąCE,COz WIęCEJ-NO JESZCZE CICHUTKI JAK MYSZKA PILOT...REZYDENCI-????KAROLINA SPOKO...Z KRYSTKIEM MIELIśMY MAłY KONTAKT-LUZAK..SlYSZELIśMY RóżNE OPINIE.ALE MY JESTEśMY ZADOWOLENI Z WYJAZDU..GłóWNIE LICZYLIśMY NA SIEBIE ,KORZYSTALIśMY Z WYCIECZEK,A RESZTę CZASU ORGANIZOWALIśMY SOBIE SMI...MILI LUDZIE... SYMPATYCZNI STUDENCI....POZDRAWIAMY STARSZYCH STUDENTóW Z BYDGOSZCZY .....




























LA,MlODA WlAsCICIELKA,
IP: 62.21.20.205
wrobel
Gość
hehe jakies inf. na temat willi szaja???? Ktos? cos? ma... pozdro
25.07.08 biograd
IP: 85.89.189.185
janek
Gość
Ciekawe opinie beda dopiero po powrocie ekipy ktora spedzila kilkanascie godzin na autostradzie...:)
IP: 83.5.178.237
edek z krainy kredek
Gość
EM STARSI STUDENCI AWF I UAM to chyba opinia OIS a jeśli chodzi o wille to jeśli dwie osoby w podobnym czasie zamówią te same wille to powstaje problem tego typu że po pierwszym zamówieniu nie zostaje zablokowane drugie i powielają sie bynajmniej tak było to tłumaczone. Jeśli chodzi o rezydentów to młodzi spoko ludzie którzy jednak w dwie osoby nie mają szans ogarnąć wszystkich niedociągnięć biura nie wiadomo nawet jak się starając. Jechałem z Katowic a jeszcze jedna sprawa nie było w ogóle pilotów jechaliśmy z samymi kierowcami ... ale spoko dacie rade bo wyjazd naprawdę ciekawy - organizacja hej
IP: 213.17.151.30
Martita
Gość
edek z krainy kredek napisał
EM STARSI STUDENCI AWF I UAM to chyba opinia OIS a jeśli chodzi o wille to jeśli dwie osoby w podobnym czasie zamówią te same wille to powstaje problem tego typu że po pierwszym zamówieniu nie zostaje zablokowane drugie i powielają sie bynajmniej tak było to tłumaczone. Jeśli chodzi o rezydentów to młodzi spoko ludzie którzy jednak w dwie osoby nie mają szans ogarnąć wszystkich niedociągnięć biura nie wiadomo nawet jak się starając. Jechałem z Katowic a jeszcze jedna sprawa nie było w ogóle pilotów jechaliśmy z samymi kierowcami ... ale spoko dacie rade bo wyjazd naprawdę ciekawy - organizacja hej


Witaj :) Przeczytałam, że wyjeżdżałeś z Katowic. Czy ten autokar startował z K-c, czy zbiera ludzi z różnych miast i dopiero z K-c?? Czy wiesz gdzie trafiały osoby, które miały wykupioną ofertę "Fortuna"?? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.
IP: 77.253.247.77
AREK willa Marina
Gość
Hejka to ja potwierdze od poczatku wyjazd i przyjazd do Chorwacji 9-19 lipiec.
Wyjazd z Bielska planowo 14 przyjechal autokar o 15.Podroz przebiegała spokojnie tylko troszke przerwy dlugie,ale to spoko da sie wytrzymac.Po przyjezdzie na miejsce o godzinie 8;30 na parking przed marketem miejscowym siedzielismy w słoncu zdani na własna reke do godziny 10 kiedy to przyjechała "rezydentka"Katarzyna i powiedziala ze autobusy za wczesnie przyjechaly i niestety musimy poczekac az zalatwia wszystko czyli pokoje i taksowki ktore nas rozwioza do "will".Tak wiec ostatnia grupke ludzi w ktorej sie znalazlem odwiezli z parkingu do kwater o godzinie 14,czyli od 8:30 do 14 siedzielismy sobie na parkingu w upale 35 stopniowym.Kwatery dla mnie moga byc nie spodziewalem sie nic wiecej tez nie mam duzych wymagan moglem nawet spac pod namiotem."Willa" Marija:trzy pokoje 2,3 osobowe,osobno taras,pokoj goscinny(brak TV i RADIA),kuchnia z dwoma palnikami elektrycznymi lodowka,lazienka z prysznicem,pralka,bidetem,ciepla woda.Do morza spacerkiem 5 min.Na te warunki nie narzekalem.Co mnie tylko troche wkurzylo to to ze po przewiezieniu do kwater nik nie wiedzial gdzie mieszka reszta bo zostala rozpiepszona po Biogradzie i trudno sie znalezc.Zebrania z rezydentem codziennie o godzinie 19-20 na basenie przy morzu i tam mozna pytac ich o wszystko co gdzie jak i dlaczego.Na takim zebraniu obiecali wszystkim ze wszystkie tez informacje dotyczace wycieczek beda wywieszone w korytarzach,oczywiscie w naszej willi wywiesili dwa dni przed odjazdem tlumaczac sie ze drzwi do korytarza byly zamkniete bo tez tak bylo,ale zawsze mozna kartki bylo przekazac na zebraniu przy basenie i bylo by ok.Temat wycieczek:Wycieczki OK ale wszystko najlepiej szybko zwiedzac i do domu takie chyba jest zalozenie bo takie mialem wrazenie.Malo czasu wolnego na wycieczkach zeby porobic jakies zdjecia i dokladniej pozwiedzac.Na wycieczkach macie tłumacza angielskiego bo o polskiego dopiero sie staraja wiadomo ze jak ktos zna biegle angielski to nie ma problemu ale tlumacza rezydenci z angielskiego na polski jak nie rozmawiaja przez telefon co czesto sie zdarzalo.No i wreszcie powrot:Wykwaterowanie o godzinie 8 i tak do 20 robisz co chcesz nie wchodzac do pokoju a co po niektorzy nawet do willi.Taksowkami przyjezdzaja dopiero miedzy 20-21 po nas przyjechali o 21:30 i zawiezli na parking gdzie staly autokary.Na parkingu zamieszanie z powodu wyjazdu bo mielismy wracac w takim skladzie jak przyjechalismy ale oczywiscie ze wzgledow oczywistych i ja to rozumie kierowcy powiedzieli ze nie beda jechac do miast gdzie nie maja po drodze czyli jak koncza na Warszawie to nie beda jechac przez Krakow.Przez to zamieszanie wyjechalismy z parkingu o 23 czyli od 21:40 do 23 czekalismy az wszystkich poukladaja w autokarach.O 23 wyjazd 3 autkokarami z Biogradu i wtedy wszyscy byli zadowoleni ze w koncu koniec niespodzianek ale po godzinie jazdy na autostradzie w jednym autobusie w silniku tlok wyszedl bokiem i wtedy sie zaczelo,zatrzymaly sie pozostale dwa autokary i ci co byli sprytniejsi z zepsutego autokaru szybko zajmowali w pozostalych wolne miejsca ktorych bylo zaledwie ok 13.Przy tym omalo co sie nie pobili pasarzerowie o to kto mial wsiadac do autokarow z wolnymi miejscami.Pozostali ktorym sie to nie udalo zostali na wutostradzie o godzinie 24 na szczescie bylo cieplo ale im wspolczuje.Reszta pojechala dalej.Po drodze niektorzy mieli kontakt z tymi co mieli pecha i dowiedzielismy sie ze zawiezli ich do restauracji gdzies przy autostradzie i beda czekac az autokar z Polski wyjedzie i bedzie o 17 godz,ale o ktorej wyjechali tego nie wiem pewnie dowiecie sie w innych komentarzach.Reszta drogi do Polski przebiegla szybko i sprawnie.Wnioski wyciaglem z tego zeby sprawdzac autokar pod wzgledem technicznym przed wyjazdem bo grupa ktora nas zmieniala w Biogradzie miala cofniety autokar z Warszawy ze wzgledu na zly stan ukl kierowniczego(pompa wspomagania),nie rzucajcie sie na tanie oferty z biur bo tanio to z przygodami i organizacja do d...Mysle ze jeszcze wszystkiego nie powiedzialem ale zrobia to inni za mnie.Dziekuje i zastanowcie sie na wyjazdem z tego biura.
IP: 78.88.60.107
plazowicz
Gość
OIS - jesli jestescie niespotykanie cierpliwi to polecam:]
bylem na poczatku lipca w biogradzie... nie wiem jaki jest sens ustalania godziny wyjazdu na 6.00 rano skoro jadac przez Polske robi sie godzinny postoj co 2 godziny:] autokary nie zostaly sprawdzone przed odjazdem i jeden z nich (mialem to szczescie ze moj) mial awarie w bielsku-bialej, patrz drobna usterka na 10 minut przerodzila sie w kolejna przerwe, tym razem 120 minutowa:P
osobiscie czulbym sie jak skonczony frajer jako pilot OIS ze wzgledu na fakt ze kompletnie nic nie wiedzial o wyjezdzie i tlumaczyl sie ze on pierwszy raz nie potrafil oszacowac czasu podrozy ani odpowiedziec na najprostsze pytanie w stylu "na ile tym razem sie zatrzymalismy" etc. swoja droga wygladal jakby sie nawciagal:]
po dosc meczacej podrozy postalismy sobie godzinke na sloncu z bagazami bo oczywiscie trzeba byc na miejscu na 8.00 rano zeby popatrzec jak gospodarze sprzataja po ostatnich gosciach:P gdyby nie fakt ze dymalem z przeciezka torba ze 2 km i zostalem zakwaterowany nie w tej willi co zostalo wyjasnione po dopiero godzinie to nawet bym nie jeknal po podrozy... dobil mnie najebany pilot z drugiego autokaru ktory tak szczerzyl zeby ze chetnie bym mu je wybil - chyba nadrabial miny wszystkich uczestnikow wyjazdu:)
willa milena z wyjazdu biograd 1-11 lipca 100 razy lepsza niz na zdjeciach! apartament 3x2 naprawde godny polecenia sympatyczni gospodarze blisko do centrum i nad morze:)
powrot... kolejna masakra... pod kazda willa stali poumawiani przez rezydentow na konkretna godzine ludzie z bagazami... fajnie ze stali bo bylo sprawniej tylko jak autokar spoznia sie 2,5 godziny a rezydentce rozladowal sie telefon to mozna sie wkurwic:] wspomne tylko jeszcze o szukaniu zaginionego kierowcy w cieszynie przez jakies pol godziny ale tak to bylo ok:]
PS. ZASADNICZO - OIS WYCHODZI Z ZALOZENIA ZE POLAKOM WYSTARCZY ZORGANIZOWAC ZA 40 ZETA 3-GODZINNY REJS IMPREZOWYM JACHTEM Z ALL INCLUSIVE ZEBY ZAPOMNIELI O WSZYSTKIM CO "BIURO PODROZY" SPIERDOLILO NA ICH WYCZEKIWANYCH PRZEZ CALY ROK WAKACJACH, DOBRZE ZE KONTAKT Z LUDZMI? Z OIS OGRANICZYL SIE DO PODROZY BO WYJAZD BYL NAPRAWDE UDANY ZE WZGLEDU NA EKIPE I MIEJSCE!
IP: 85.222.86.66
ASIA
Gość
Witam Was,

widze iz róznie bywa ze stanami technicznymi autobusów,
wiec czy osoby które juz były i same załatwiały kontrole przej wyjazdem mogły by nas wspomoc informacją gdzie nalezy zadzwonic?

Czy to jest Inspekcja transportu drogowego?
I jak u nich to wygladało?

Bo domyślam sie ze OIS tego nie załatwia...
IP: 83.8.188.93
izulek:)
Gość
no to jestem na maxa wystraszona po tych opisach:( prosze napiszcie cos o wilii bozo czy tam tez zdarzały sie wpadki pokojowe-żenie dostało sie tego co sie kupiło. Dzieki:)
IP: 79.186.78.155
starsi studenci AWF I UAM
Gość
Martita napisał
edek z krainy kredek napisał
EM STARSI STUDENCI AWF I UAM to chyba opinia OIS a jeśli chodzi o wille to jeśli dwie osoby w podobnym czasie zamówią te same wille to powstaje problem tego typu że po pierwszym zamówieniu nie zostaje zablokowane drugie i powielają sie bynajmniej tak było to tłumaczone. Jeśli chodzi o rezydentów to młodzi spoko ludzie którzy jednak w dwie osoby nie mają szans ogarnąć wszystkich niedociągnięć biura nie wiadomo nawet jak się starając. Jechałem z Katowic a jeszcze jedna sprawa nie było w ogóle pilotów jechaliśmy z samymi kierowcami ... ale spoko dacie rade bo wyjazd naprawdę ciekawy - organizacja hej


To nie biuro OIS,jak sądzisz tylko MY...uczestnicy wyjazdu do Biogradu z Poznania.Informuję Cię,że jechaliśmy autokarem marki Mercedes (z miejscowości Rychwał) ok.2004 r z 2 telewizorami ,video LCD-AUTOMATYCZNIE WYSUWANe Z DACHU-obejrzeliśmy kilka filmów.....(5) .Widocznie grupa z Poznania miała szczęście- jeśli chodzi o autokar,a my mieliśmy również bardzo bobre warunki zakwaterowania i wyżywienia...Polecam tym,którzy chcą pojechać do tej willi,a nie zależy im na kuchni i chcą korzystać z restauracji.

Witaj :) Przeczytałam, że wyjeżdżałeś z Katowic. Czy ten autokar startował z K-c, czy zbiera ludzi z różnych miast i dopiero z K-c?? Czy wiesz gdzie trafiały osoby, które miały wykupioną ofertę "Fortuna"?? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.
IP: 62.21.20.205
Gosia
Gość
Wycieczka do Chorwacji z OIS tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Byłam wśród tych pechowców z zepsutym około 100 km od Biogradu autokarze i wśród tych szczęśliwców, którym udało się zająć miejsca w drugim autokarze razem z bagażem, ale było nas 8 osób. Słyszałam że 20 osób udało się zabrać bez bagażu jakimś busem, a pozostali stali najpierw w Chorwacji a później w Słoweni cały dzień i OIS nawet nie pomyślało żeby im zapewnić jedzenie a chociażby wodę do picia (pisali nam smsa), a większość nie miała już kasy jak to pod koniec wyjazdu. Krystian jako rezydent beznadziejny, niekumaty zupełnie, na szczęście była Karolina ale jeden rezydent to zdecydowanie za mało. Sam pobyt bardzo fajny, willa też ok (Vera), ale organizacja pozostawia duży niesmak, ponieważ ci ludzie są zupełnie niekompetentni w organizowaniu tego typu imprez.
IP: 87.205.165.70
kolt
Gość
plazowicz napisał
willa milena z wyjazdu biograd 1-11 lipca 100 razy lepsza niz na zdjeciach! apartament 3x2 naprawde godny polecenia sympatyczni gospodarze blisko do centrum i nad morze:)

Cześć plażowicz,
Mam pytanie o wille Milena, bo też tam mam zakwaterowanie. Czy pisząc o apartamencie 3x2 masz na myśli 1 czy 2 piętro, bo z tego co mi wiadomo po opisie na stronie to apartament jest tylko na 2 piętrze (2 pok. 2 os.), a na 1 piętrze są 3 pokoje-więc jak to jest?
I jeszcze jedno jak mieliście z bagażami w dniu odjazdu, czy bez problemu mogliście je zostawić w willi??
Dzięki za odpowiedź.
IP: 87.206.150.236
kolt
Gość
HEJ,
Mam prośbę do każdego uczestnika wyjazdu z każdego turnusu-jak możecie to wezwijcie Policję czy inne służby na kontrolę autokaru, tak że jak będziemy później wracać innym to żebyśmy nie mieli problemu z autokarem podczas powrotu. Ja ze swojej strony będę zamawiał kontrolę na 25/07 w Wawie-no chyba, że ktoś już zamówił??

Pzdr
IP: 87.206.150.236
Ania
Gość
kolt napisał
HEJ,
Mam prośbę do każdego uczestnika wyjazdu z każdego turnusu-jak możecie to wezwijcie Policję czy inne służby na kontrolę autokaru, tak że jak będziemy później wracać innym to żebyśmy nie mieli problemu z autokarem podczas powrotu. Ja ze swojej strony będę zamawiał kontrolę na 25/07 w Wawie-no chyba, że ktoś już zamówił??

Pzdr


Świetnie, że zamawiasz kontrolę. Też jadę w tym terminie z wawy i ciągle o tym myślałam. Bałam się, że inni będą narzekać, jak się wyjazd przez to trochę opóźni itp. Ale widzę, że inni są tego samego zdania. Pzdr
IP: 83.31.203.218
emilia
Gość
Ale sie usmiąłam po tych waszych komentarzach i jedno mi do głowy przyszło zeby mojego chłopaka samochód przyczepic gdzies na tyły autokaru w razie czego mam zapewniony jakis dojazd na wczasy lub w droge powrotna hiihi Moge zabrac jeszce trzy osoby hehe :mrgreen: A tak na poważnie to nawet juz nie chce mi sie myslec co to bedzie 02.08 ale chociaz pocieszeniem jest fakt że ludziska sie ze soba jakos integruja i okolica podobno przepiekna Wspólczuje wszystkim co złego przezyli ale mam nadzieje że mnie to chociaz troszke ominie pozdrawiam :P
IP: 83.18.249.226
kolt
Gość
Ania napisał
kolt napisał
HEJ,
Mam prośbę do każdego uczestnika wyjazdu z każdego turnusu-jak możecie to wezwijcie Policję czy inne służby na kontrolę autokaru, tak że jak będziemy później wracać innym to żebyśmy nie mieli problemu z autokarem podczas powrotu. Ja ze swojej strony będę zamawiał kontrolę na 25/07 w Wawie-no chyba, że ktoś już zamówił??

Pzdr


Świetnie, że zamawiasz kontrolę. Też jadę w tym terminie z wawy i ciągle o tym myślałam. Bałam się, że inni będą narzekać, jak się wyjazd przez to trochę opóźni itp. Ale widzę, że inni są tego samego zdania. Pzdr

Postaram się zamówić kontrole wcześniej tak żeby wyjazd się nie opóźnił ale i tak z tego co piszą poprzednie turnusy nie mamy się gdzie śpieszyć ;) najważniejsze jest żeby bezpiecznie dojechać na miejsce.
PS. Po co nam dodatkowa przygoda, firma OIS i tak na pewno nam zapewni nie jedna :)
Pzdr
IP: 87.206.150.236

Strona: « < ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij