» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 5
a mnie się podobało.Byłam w terminie 9-19 lipca,miało być BOZO a wyszło że w BRALIC... nie narzekałam bo i nastawienie moje było iście pozytywne... czy stało mi się coś,że łazienka była obok a nie w pokoju? owszem korzystało z iej kilka osób więcej ale jak widać byli na tyle OK że nie było "problemu łazienki":) może i było spóźnienie przy przyjeździe i wyjeździe ale jakoś można to było znieść... nie powiem,miałam momentami dość czekania -szczególnie w dniu wyjazdu... ale świat się z tego powodu nie zawalił:) spędizłam 9 wspaniałych dni,odpoczęłam,nabrałam energii- i o to mi chodziło:) nie brakowało mi tego że nikt się nami nie opiekował i nie organizował nam czasu... sory - nie pojechałam na kolonię,zresztą zbyt wiekowam już chyba na takowe:P pozdrawiam zatem całą ekipę ludzi którch tam poznałam,Krystka i Karolinę również - czasem Wam współczułam,że Wy obrywcie od ludzi za wszelkie niedociągnięcia:) ale dajecie radę!!! reszcie, którzy być może się wybierają polecam bardzo! za te pieniądze? w tak cudnym miejscu? oj warto było poczekać te 2h pod autobusem:D
IP: 89.79.62.71
izka
Gość
nanula->ja wyjezdzam w sierpniu i tez podchodze do tego z rezerwa. grunt to dobre nastawienie i grupa ludzi z ktorymi bedziesz sie bawic! to zdecydowanie nie jest wycieczka all inclusive. ps. ja tyle sie juz naczekalam na spoznienia pkp - czasem ze te 2 h to pikus.... ale jak to z Polakami - zawsze znajdzie sie temat do narzekań
IP: 83.11.0.55
rob.w
Gość
hmmm...z kontrola to byłby dobry pomysł...ale jak sie okaze,ze nie wyruszymy, bo cos jest nie tak to nie wiem...
IP: 83.24.83.144
kolt
Gość
ja to widzę, że są też tacy, którzy mają głęboko w d... czy dojadą bezpiecznie czy nie....
IP: 87.206.150.236
rob.w
Gość
nie maja w dupie! tylko lepiej by zorganizowac to wczesniej(np.dzien przed wyjazdem w porozumienie sie z biurem ois),zeby sie nie okazalo,ze nie wyjedziemy. oczywiscie bezpieczenstwo to najwazniejsza sprawa,to nie podlega watpliwosci i mi tez na tym zalezy!
IP: 83.24.83.144
Użytkownik
Posty: 5
izka-> święta racja:) 3mam kciuki za równie fajnych ludzi na Twoim wyjeździe:)jak to jest to wtedy już z górki:)
IP: 89.79.62.71
kolt
Gość
sorka, poniosło mnie...po prostu człowiek się denerwuje na same wieści o tych ostatnich wypadkach i woli dmuchać na zimne. Chodzi mi tylko o to by tam i podczas powrotu było bezpiecznie i bez przygód można było dojechać, a że reszta będzie zajebista to nie ma wątpliwości:)
Pzdr
IP: 87.206.150.236
rob.w
Gość
Bo jesli okaze sie,ze cos jest nie tak to zapewne tym autokarem nie pojedziemy....a rezerwowego zapewne ois nie bedzie mial, trzeba to zalatwic wczesniej-czy moglby ktos skontaktowac sie z biurem czy jest taka mozliwosc,by dzien wczesniej to sprawdzic, czy kontrole sa robione tylko przed odjazdem?
IP: 83.24.83.144
rob.w
Gość
kolt napisał
sorka, poniosło mnie...po prostu człowiek się denerwuje na same wieści o tych ostatnich wypadkach i woli dmuchać na zimne. Chodzi mi tylko o to by tam i podczas powrotu było bezpiecznie i bez przygód można było dojechać, a że reszta będzie zajebista to nie ma wątpliwości:)
Pzdr


No spoko:) a Ty z Wawy wyjezdzasz?
IP: 83.24.83.144
miska
Gość
rob.w napisał
nie maja w dupie! tylko lepiej by zorganizowac to wczesniej(np.dzien przed wyjazdem w porozumienie sie z biurem ois),zeby sie nie okazalo,ze nie wyjedziemy. oczywiscie bezpieczenstwo to najwazniejsza sprawa,to nie podlega watpliwosci i mi tez na tym zalezy!

Już wcześniej była poruszana tak kwestia żeby autokar podjechał na Torwar gdzie jest przeprowadzana kontrola techniczna pojazdu ale od biura OIS zadnej informacji z tego co widziałam.
to nie o to chodzi zeby kontrole zamawiać o 8.30 przed autokarem, Ja się dowiadywałam kontrole się zamawia wcześniej na kilka dni(ok. 3 dni) przed wyjazdem na określoną godzine wiec można zamówic na 7.30 (o ile autokar o tej godzinie będzie podstawiony), kontrola trwa ok 40 min.(podobno) i po sprawie. Jeśli by sie okazało ze coś jest nie tak to chyba lepiej poczekać godzine(chyba nie dłużej - mam nadzije)na nowy niż stać gdzieś przy drodze pare godzin lub co gorsze rozbić się bo był niesprawny.Z tego co wyczytałam to każdy turnus miał problem z autokarem, a to się okazało po kontroli ze jest nie sprawy, a to sie rozkraczył gdzieś w polsce, a ostatnio ludzie czekali 17h na autostradzie zeby wrócić do Polski.
Sprawa jest jasna wszytkim nam chyba zależy na bezpiecznym dojechaniu do celu w miare o czasie a nie następnego dnia lub wogóle.
IP: 193.17.14.216
kolt
Gość
Tak z Wawy i z tego co się orientuje to można chyba na miejsce wyjazdu zamówić kontrolę, normalne, że co najmniej godzinę przed odjazdem, ale to też trzeba się dowiedzieć na ile wcześniej podstawią autokar-wiem, że więcej pewnie z tym jest zamieszania i nabiegania się czy nadzwonienia by to załatwić, ale o ile lepsze samopoczucie, że jedzie się sprawnym technicznie autokarem (dodam, że na żadnym dvd czy innych pierdołąch mi nie zależy)
IP: 87.206.150.236
rob.w
Gość
Hmmm...no wlasnie tylko kto nas zapewni,ze autokar bedzie wczesniej...bo chyba nie biuro:-) w sumie mozna to zrobic chocby kosztem krotszych postojow.
IP: 83.24.83.144
miska
Gość
rob.w napisał
Bo jesli okaze sie,ze cos jest nie tak to zapewne tym autokarem nie pojedziemy....a rezerwowego zapewne ois nie bedzie mial, trzeba to zalatwic wczesniej-czy moglby ktos skontaktowac sie z biurem czy jest taka mozliwosc,by dzien wczesniej to sprawdzic, czy kontrole sa robione tylko przed odjazdem?

nie ma takiej możliwości żeby ois nie zapewnił nam innego autokaru jak by cos okazało się nie tak. co my sobie z nimi nie poradzimy :)
IP: 193.17.14.216
rob.w
Gość
A Ty kolt z kim sie wybierasz i ile masz lat? o ile wolno spytac:P
IP: 83.24.83.144
rob.w
Gość
miska napisał
rob.w napisał
Bo jesli okaze sie,ze cos jest nie tak to zapewne tym autokarem nie pojedziemy....a rezerwowego zapewne ois nie bedzie mial, trzeba to zalatwic wczesniej-czy moglby ktos skontaktowac sie z biurem czy jest taka mozliwosc,by dzien wczesniej to sprawdzic, czy kontrole sa robione tylko przed odjazdem?

nie ma takiej możliwości żeby ois nie zapewnił nam innego autokaru jak by cos okazało się nie tak. co my sobie z nimi nie poradzimy :)


Wiesz trzeba sie tez upewnic, czy mają jakies rezerwowe i uprzedzic o ewentualnej kontroli,zeby byli na to przygotowani
IP: 83.24.83.144
rob.w
Gość
Wogóle to może niech sie odezwą ludzie, którzy wyruszają z Wawy 25.07 do Biogradu - napiszcie z kim i wiek :P
IP: 83.24.83.144
ja5
Gość
ja wyruszam ze swoim facetem, wiek: powyżej górnej granicy 8)
IP: 82.139.157.2
jjay
Gość
Zastanawiam się czy nie jechać swoim autem, jadę z Warszawy. Staram się rozważyć plusy i minusy, zarówno jeśli chodzi o samą podróż jak i pobyt na miejscu.
Bez wątpienia daje Ci niezależność, ale są też minusy. Co o tym myślicie?
pozdrawiam
IP: 83.24.242.42
Kamil
Gość
Witam:)!

Czy ktos moze mi napisac cos o willi DOZEN!? Jakie warunki, czy takie jak mowia w biurze czy mam sie juz psychicznie nastawiac na lipe:/!?

Bo nie wiem czy mam sie bac czy byc spokojny!?

Bardzo prosze o informacje!

Pozdrawiam!
IP: 194.165.48.1
ja5
Gość
Kamil napisał
Witam:)!

Czy ktos moze mi napisac cos o willi DOZEN!? Jakie warunki, czy takie jak mowia w biurze czy mam sie juz psychicznie nastawiac na lipe:/!?

Bo nie wiem czy mam sie bac czy byc spokojny!?

Bardzo prosze o informacje!

Pozdrawiam!



swoim autem tylko jeśli jadą 4 osoby i dzielą się kosztami. W zależności od samochodu koszt w jedną stronę to ok 500zł /paliwo+autostrady/, no i warto miec kierowcę zmiennika. Przypominam ze za dojazd zwracają tylko 100zł
IP: 82.139.157.2
Sylwia
Gość
kolt napisał
Tak z Wawy i z tego co się orientuje to można chyba na miejsce wyjazdu zamówić kontrolę, normalne, że co najmniej godzinę przed odjazdem, ale to też trzeba się dowiedzieć na ile wcześniej podstawią autokar-wiem, że więcej pewnie z tym jest zamieszania i nabiegania się czy nadzwonienia by to załatwić, ale o ile lepsze samopoczucie, że jedzie się sprawnym technicznie autokarem (dodam, że na żadnym dvd czy innych pierdołąch mi nie zależy)


Autokar będzie podstawiony 2 godziny przed odjazdem.I nie martwcie się,jeżeli policja nie dopuści go do jazdy biuro OIS zgodnie z umową musi zapewnić nam autokar.Bezpieczeństwo najważniejsze!
IP: 212.76.46.161
Własny transport
Gość
Uwaga!!!

Witam Wszystkich planujących wakacje wspólnie z Biurem Podróży OIS!

Razem z żoną szukamy osób chętnych do wspólnego wyjazdu do Chorwacji w ramach oferty OIS w dniach 02.08.2008 -17.08.2008r.
Posiadamy nowy samochód 9-cio osobowy. Dojazd własny pozwoliłby nam podróżować po Chorwacji zawsze gdzie i kiedy chcemy. W ramach turnusu planujemy wybrać się min. do Dubrownika. Dojazd własnym transportem umożliwi nam np przedłużenie wyjazdu o kilka dni, czyli równo do 2 tyg. pobytu w Chorwacji.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 505094200, gg 6275708 (Sebastian) 8)
IP: 82.177.9.202
rob.w.
Gość
Sylwia napisał
kolt napisał
Tak z Wawy i z tego co się orientuje to można chyba na miejsce wyjazdu zamówić kontrolę, normalne, że co najmniej godzinę przed odjazdem, ale to też trzeba się dowiedzieć na ile wcześniej podstawią autokar-wiem, że więcej pewnie z tym jest zamieszania i nabiegania się czy nadzwonienia by to załatwić, ale o ile lepsze samopoczucie, że jedzie się sprawnym technicznie autokarem (dodam, że na żadnym dvd czy innych pierdołąch mi nie zależy)


No ta super! Ciesze się,że ktoś się tym zająłą.

Autokar będzie podstawiony 2 godziny przed odjazdem.I nie martwcie się,jeżeli policja nie dopuści go do jazdy biuro OIS zgodnie z umową musi zapewnić nam autokar.Bezpieczeństwo najważniejsze!
IP: 79.188.45.2
jaaaa
Gość
Apropo autokarów..
Polecam wezwać policję przed wyjazdem. Niech sprawdzą autokar i kierowców!!!!!!!
IP: 193.138.110.138
lullaby
Gość
Witam, mam pytanie do osób jadących do Biogradu 2.07: Czy ktoś z Warszawy zamawia wcześniej kontrole autokaru? My jedziemy z Łodzi w 6 osób, jeśli w Warszawie nie bedzie kontroli pojazdu, to na pewno wezwiemy ją w Łodzi, tylko chcemy zrobic to odpowiednio wcześniej, zeby nie opóźniac odjzdu, ktory i tak chyba bedzie (z tego co mi wiadomo) 2 godz w plecy. Zatem jak nikt nie zamawia w Wawie, to damówimy ją w Łodzi, ale pamiętajcie z Warszawy do Łodzi trzeba jakoś dojechac ;) Czekamy zatem na odpowiedż osob jadących w tym terminie z Warszawy. a tak notabene, ma ktos jakies info nt willi Ive?
IP: 83.10.17.148

Strona: « < ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij