» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... > »

Autor Treść
szajba_aa
Gość
Witam, jade w 27.08 do Czarnogóry.Jedzie ktos moze z Wawy?
Ej ludzie o co chodzi z tą kaucją? Za co sie ją wnosi? i ile? Prosze w miae mozliwosci o szybka
odp bo wyjazd tuż,tuż:D


Z góry dzieki;)
IP: 83.26.223.74
Użytkownik
Posty: 17
Gumis1984 napisał
Gumis1984 napisał
Witam
Pytanie do wszystkich którzy byli w biogradzie ile kasy trzeba wziasc na pobyt czyli jedzenie jakies pierdoly alkohol tak wszystko razem mniej wiecej ile trzeba wziasc

Z gory dzieki za odpowiedzi
IP: 89.174.86.118
Użytkownik
Posty: 17
Gumis1984 napisał
PYTANIE DO KAMILA OIS

Witam widze ze niektorych przeniesliscie z willi tonko tlumaczac to remontem wiec moje pytanie jest takie do kiedy jest przewidywany owy remont poniewaz chcialbym sie przygotowac do jakichkolwiek zmian tymbardziej ze z opisu jest to jedna z leprzych willi i drozszych
IP: 89.174.86.118
Martaa
Gość
Anita ja wraz z chłopakiem jedziemy z Poznania 3.09 wiec nie martw sie nie bedziesz sama;)
IP: 89.228.203.71
Martaa
Gość
o której godzinie jest wyjazd z Poznania do Chorwacji 3.09???
IP: 89.228.203.71
szajba_aa
Gość
Ej ludzie o co chodzi z tą kaucją? Za co sie ją wnosi? i ile?
IP: 83.26.223.74
izulek:)
Gość
Sylwek napisał:

To juz jutro !!! Ciekawe ile ludzi jedzie z Wroclawia?

JA JADę Z KOLEżANKą:)
IP: 79.186.68.254
Marta
Gość
czesc wszystkim.....wlasnie wrocilam z wycieczki i jestem bardzo zadowolona.....chociaz po przeczytaniu wczesniejszych opini mialam pewne obawy co do wyjazdu .........jeszcze jadac samej..rozumiecie.:)ale bylo superr....:)polecam wszystkim!!chorwacja jest piekna...buziaki Krystian!!:)
IP: 91.94.97.134
kamil
Gość
DZIEWCZYNY NA CHORWACJE NIE JEZDZA TYLKO SAME PARY....!!!!!!!!SPOKOJNIE KOGOS POZNACIE....!!!DUZO FAJNYCH LUDZI...WIADOMO TRAFIAJA SIE WYJATKI...NO..ALE...:)POZDRO!!!
IP: 91.94.97.134
Łukasz
Gość
witam panie:)
IP: 91.94.97.134
Łukasz
Gość
witam wszystkie Panie:) czy leci ktos z samotnych:)dziewczyn 19.09 na chorwacje???zapraszam na dobry balecik....:)pozdro od Lukasza i Pawla dla Wszystkich
IP: 91.94.97.134
looooveeee
Gość
A jednak się zdecydowałam:D:D Jadę 03.09 z Wrocławia, ktoś jeszcze jedzie??
IP: 62.87.251.247
rafaik
Gość
Witam a ile osob jedzie z Wawy 03.09 do Biogradu? Nas bedzie 5 osob. pzdr
IP: 85.222.76.79
juliaaa
Gość
hej:)kto leci z lublina 19.09 na Chorwacje..???jade sama...:(...ale mysle ze spotkam fajnych i interesujących ludzi....:)po powrocie oczywiscie zdam relacje jak to wszystko wyglada...kolezanka byla i zadowolona bardzo...ale zobaczymy jak to bedzie!!!:):)
IP: 91.94.97.134
chomik25
Gość
czy ktoś się wybiera 01.09 na krym z wawy
IP: 83.19.0.26
Anitta
Gość
Hej Martaa
No wreszcie ktos sie odezwal z Poznania ...-fajnie bo juz myslalam ze sami pojedziemy hehehe :P :P :P
Kombinujecie cos z kontrola autokaru???
Wyjazd jest o 12:30 z dworca letniego :)
IP: 83.20.132.31
Wajuk
Gość
tak dla informacji dla ludzi jadacych 3.09 z warszawy do biogradu zamowilem kontrole autobusu a wiec bedziemy wiedziec czy jedziemy sprawnym autobusem pozdrawiam
IP: 62.121.77.5
barsow
Gość
kto sie wybiera na KRYM do Saky 19.09 ?? albo kto juz byl wczesniej i chce sie podzielic wrazeniami
IP: 87.232.1.90
Kamil OIS
Gość
szajba_aa napisał
Ej ludzie o co chodzi z tą kaucją? Za co sie ją wnosi? i ile?


Kaucja wynosi 50 zł i jest zbieran w autokarze do Chorwacji a zwracana w drodze powrotnej. Np jeśli coś zniszczysz chodzi mi o Twoje zakwaterowanie w Chorwacji to ta kaucja nie jest Ci zwracana w polsce też jest to praktyukowane np. w niektórych pensjonatach w Zakopanym czy nad morzem

Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Do Gumis1984
Nie wiem skąd jest informacja na forum o remontach? Z tego co mi wiadomo dostaliśmy informacje o problemach technicznych który szybko miały być rozwiązane co do willi Tonko to nie jest ani najlepsza ani najdroższa każda z willi ma swoje plusy i minusy i każda jest fajna na swój sposób!A poza tym chyba liczy się wyjazd i odpoczynek w Biogradzie w dobrym towarzystwie a nie to czy willa należy do najlepszych i najdroższych?Nie raz najtańsza willa może okazać się tą najlepszą a czy wyjazd należy do udanych to już zależy głownie od ludzi
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Droga Kasiu
"AHA. JESZCZE JEDNO- Pilotka Ela -taka niemila pani kolo 40 kopnieta na maxa w drodze powrotnej robila rzerwy co 5,5 h hetera formalistka zakompleksiona idiotka ktora potrafi kazdemu wmówic ze ma do niej pretensje.po za tym nie wiem kto jej dal uprawnienia bo kobieta 2 x nie mogla sie doliczyc miejsc w autokarze chyba sie zatrzymala na 1 klasie podstawowki. Obyscie nie mieli z nia do czynienia.Zachowywala sie jak by byla pod wplywem.Wogole nie brala pod uwage tego ze tu nie chodzi o nauke wstrzymywania potrzeb fizjologicznych tylko o to zeby kazdy bezbolesnie przyjemnie i komfotrtowo wrocil do domu. a ona wiecznie wprowadzala nerwowa atmosfere."

My szanujemy klientów i tego samego wymagamy od klientów tym bardziej że jest to osoba starsza i zasługuje na szacunek! Jak już kogoś krytykujesz to krytykuj w sposób kulturalny

Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Biograd LIDIA
Gość
Jedzie ktos moze 11 wrzesnia do willi Lidia?
IP: 217.76.116.148
Biograd LIDIA
Gość
albo czy moze ktos tam byl i moze opisac warunkiw tej willi?
IP: 217.76.116.148
Martaa
Gość
Nic odnośnie kontroli nie planujemy, ale dobrze jakby była. Do jakiej willi jedziecie? jedziesz sama czy z chłopakiem? ile macie lat jesli mozna zapytac :):) skad jestescie?
IP: 89.228.203.71
sylwia
Gość
jadę z chłopakiem i jego kolegami 3.09, z wawy!!!! mam nadzieję że wyjazd nam się uda...
mieszkał ktoś w MADIC i chciałby się podzielić opinią o tym domku???
IP: 83.6.174.130

Strona: « < ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij